ETH Yardım Rallisi 1300 Dolardan Geri Dönecek mi?

0


6 saat ilkin gösterildi

Haftalık bir vakit çizelgesi grafiğindeki art arda on bir kırmızı mum, Ethereum (ETH) fiyatlarındaki trajik düşüşü yansıttı. Ek olarak, madeni para fiyatı, bu haftanın yeşil mumuyla beraber yitirme serisini kıran 1000$ ve 0.786 Fibonacci düzeltmesinin birleşik desteğini kontrol etti. Bununla beraber, alıcıların 1300 dolarlık yakın direnci geri almak için savaşım etmesi, ayıların hala kontrolün altında bulunduğunu gösteriyor.

Anahtar noktaları:

  • ETH grafiği, on bir kırmızı mumdan sonraki ilk haftalık yeşil mumu gösterir.
  • Madeni para, 1300 dolarlık direncin yakınında satış baskısı ile karşı karşıya.
  • Ethereum’daki gün içi işlem hacmi 12,3 Milyar Dolar, bu da %11’lik bir yitik anlamına geliyor.

ETH/USDT GrafiğiKaynak- İşlem Görünümü

Haziran ikinci ve üçüncü hafta satışları, mevcut düşüş trendini 896.11$’a kadar düşürdü. Bununla beraber, ETH fiyatı, alıcıların bu ruhsal seviyeyi savunduklarını göstererek haftalık mum kapanışını 1000 doların üstünde başardı.

Ek olarak, ETH fiyatı oldukça dalgalı bir haftaya karşın 1250 dolarlık ani dirence karşı bir rahatlama rallisi sergiledi. Bununla beraber, altcoin bugün %1 düştü ve söz mevzusu dirençte uzun soluklu emek harcamayı reddediyor.

Bu reddetme, ETH/USDT çiftini daha yükseğe sürmeye yönelik yükseliş girişimlerinin tükendiğini gösteriyor. Devam eden satış baskısı, madeni para fiyatını %15 oranında düşürebilir ve 1000 doları tekrardan kontrol edebilir.

Bu kuram doğru çıkarsa, ETH fiyatının 1000 dolara düştüğünü söylemek için hemen hemen erken. Bundan dolayı, altcoinin bu desteğin üstündeki sürdürülebilirliğini doğrulamak için daha çok veri gerekiyor.

Tersine, 1300 dolarlık kırılma, toparlanmayı 1571 dolara kadar uzatabilir.

Teknik gösterge-

Bollinger Band göstergesinin 1300$ ile hizalanan orta çizgisi, geri dönüş olasılığını vurguluyor. Bu etkisiz çizginin altındaki ETH fiyat ticareti, ayıların bir üst eli koruduğunu gösteriyor.

Bununla beraber, girdap göstergesinin birbirine yaklaşan VI+ ve VI- çizgileri düşüş momentumu yitirilmesine işaret ediyor. Bu, alıcıların 1000 dolarlık desteği savunmayı başarabileceğini gösteriyor.

  • Direnç seviyesi – 1300 dolar ve 1424 dolar
  • Destek seviyesi – 1000 $ ve 880 $

Son 5 senedir Gazetecilik alanında çalışıyorum. Blockchain ve Cryptocurrency’i son 3 yıldan beri takip ediyorum. Moda, güzellik, eğlence ve finans benzer biçimde çeşitli değişik mevzularda yazdım. bana brian (at) coingape.com adresinden ulaşın

Sunulan içerik, yazarın kişisel görüşünü içerebilir ve piyasa koşullarına tabidir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ilkin pazar araştırmanızı yapın. Yazar yada gösterim, kişisel mali kaybınızdan görevli değildir.

Hikayeyi Kapat

Cevap bırakın

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası