Ethereum: ETH’nin 4 bin dolarlık hedefi için tam olarak ne kadar erken olacak

0


4 bin dolar, Ethereum için mühim bir düzey. Yalnız tehlikeli sonuç bir direnç ve destek olmakla kalmadı, hem de oldukca mühim bir ruhsal düzey ve Ethereum bu senenin başından beri bir kez olsun gözünü görmedi.

Bununla beraber, 9 Nisan’dan ilkin gerçekleşmesi için adil bir talih var, sadece gerçekleşmezse, Ethereum yatırımcılarının aynı şeyin gerçekleşmesi için bir sonraki aya kadar beklemesi gerekebilir.

Ethereum 4 bin dolara doğru aşama kaydediyor

3.493 dolardan işlem gören ETH, 4 bin dolardan yalnız %14,78 uzakta. Kulağa oldukça yakın şeklinde gelse de, aslına bakarsak değil. Hızla yükselen mitingler kripto para birimleri için tipik olsa da, çoğu zaman oldukca daha düşük değerlemelere haiz madeni paralarda meydana gelir.dünyanın en büyük ikinci kripto para birimine haiz.

Vakaları bir perspektife oturtmak için, 19 günden fazla devam eden son ralli süresince ETH’nin yalnızca %38,23 kıymet kazandığını anlayın. Bununla beraber, hem de, önümüzdeki yedi gün içinde %14’e tırmanmayı da mümkün kılan bu yükseliş.

Ethereum fiyat hareketi | Kaynak: TradingView – AMBCrypto

Fiyat göstergesi Bollinger Bantları, temel şu anda mumlar için destek görevi gördüğünden, sürdürülebilir bir yükseliş olasılığına işaret ediyor. Bu desteğin on günden fazla sürdüğü son kez, ETH %60 ve %90’ın üstünde rallilere şahit oldu.

Ek olarak, ETH etken bir sıkıştırma sürümünde olduğundan, gösterge pano genelinde yükseliş gösteriyor. Birazcık yıpranıyor şeklinde görünse de, geçmişte ETH hala yükselmeyi başardı, bu da umutları canlı tutuyor.

Bunu daha da desteklemek, Ethereum’un net gerçekleşmemiş karıdır. Göstergeye nazaran, son birkaç gün içinde Ethereum, İnanç’ın yükseliş bölgesine girmeyi başardı. Tarihsel olarak, bu alana girişi bir süreliğine devamlı bir ralli takip eder, bu yüzden Ethereum’un 4 bin dolara yetişmesi umut ediliyor.

(*4*)

Ethereum NUPL | Kaynak: Santiment – ​​AMBCrypto

Bunun da ötesinde, ETH bir pazar zirvesini işaretlemekten oldukca uzak olduğundan, ani bir trend dönüşü ihtimaller içinde değildir. Piyasa zirveleri, toplam arzın %95’inden fazlası kârda olduğunda meydana gelir. Bu sayı şu anda %88,79 seviyesinde olduğundan, kısa sürede bir piyasa zirvesi hakkında endişelenmek için hiçbir niçin yok.

Ethereum arzı kârda hala %95’in altında | Kaynak: Santiment – ​​AMBCrypto

Sadece konsolidasyon olasılığı, RSI aşırı alım bölgesini ihlal ettiğinden altcoin üstünde beliriyor. O bölgede bir süreliğine aşırı uzayabilir, sadece oldukca yakında yükseliş trendi tersine dönecek. (ref. Ethereum fiyat hareketi).

Bu olursa ve Ethereum 4 bin doları aşamazsa, harici bir gelişme fiyatı yükseltmedikçe aynı şeyin Mayıs ayında olmasını bekleyin.

Cevap bırakın

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası