Ethereum haftada 500.000 yeni adres ekliyor

0


  • 6 Haziran’da toplam adres sayısı 207.606.780 oldu.
  • Yazma esnasında ETH Fiyatı – 1.797.71 $
  • Merkezi olmayan finansta kilitli Ethereum’un toplam kıymeti %35 küçüldü

Kripto para piyasasının kırmızı ve yeşil içinde gidip gelmesine, yükseliş çizgisine ulaşmak için savaşım etmesine karşın, mühim kaynaklarından önde gelen Ethereum (ETH) sayısız yeni adres topluyor.

Bilhassa, Dune’un 8 Haziran’da Finbold tarafınca kurtarılan kripto araştırma aşaması ile alakalı bilgilere gore, kurum her hafta ortalama 500.000 yeni adres, 200 milyon benzer biçimde şaşırtıcı bir toplam konum ekliyor.

Yıkımdaki öteki Ethereum ölçümleri

Eşzamanlı olarak, Ethereum’un merkezi olmayan finansta (DeFi) tamamen kilitlenen saygınlığı (TVL), Finbold’un daha ilkin detaylandırdığı benzer biçimde, yeni adreslerdeki genişlemeyi göz ardı ederek Mayıs ayında %35 daraldı. Buna ek olarak, piyasa kıymeti baskınlığı da aynı şekilde belirgin bir halde düşerek 6 Haziran’da Ekim 2021’den bu yana en düşük düzey olan %17,74’e düştü.

Ayrıca, Ethereum borsaları, sayıları (yedi günlük hareketli normallerine gore) 30 Mayıs’ta 43.000’e yakın olduğundan Mayıs sonunda 18 ayın en düşük seviyelerine düştü. 8 Haziran’da Glassnode’un alarm Twitter kanalı, Ethereum hareketleri, sayı düşmeye devam ederken 19 ayın en düşük seviyesi olan 41.458’e ulaştı.

Durum böyleyken, Ethereum 1.808 dolardan işlem görüyor, gün içinde %1.37 artış, önceki haftaya gore %5.20 düşüş.

7 Haziran’da Finbold, CoinMarketCap’te kripto mahalli alanını araştırdı ve bilgisayarlı paranın 30 Haziran’a kadar tipik bir 3.140$ maliyetle değiş tokuş edileceğini öngördü. Bu tahminlerin gerçekleşip gerçekleşmediği hemen hemen belli değil.

AYRICA OKUYUN: Metaverse farkındalığı 6 ayda iki katından fazla arttı

Ethereum Londra Sert Çatal

Ethereum ağı, temyiz zamanlarında sık sık kesişen yüksek değişiklik ücretleri ile işkence görmüş oldu. Mayıs 2021’de, kuruluşun düzgüsel değişiklik tutarı 71,72 doları aştı.

Borsaların mühim harcamalarına karşın, ana altcoin de aynı şekilde oldukça yönlülük sorunları yaşıyor.

Halihazırda bahsedilmiş olduğu benzer biçimde, sahnenin oldukça yönlülüğüne destek olmak ve çeşitli yeni vurgular eklemek için bir hisse kanıtı hesaplamasına geçme planları var. İlerleme grubu daha ilkin, Londra hard fork’u da dahil olmak suretiyle yolda birkaç tekrardan tasarım gerçekleştirerek ETH 2.0’a ilerleme etkileşimini başlatmıştı.

Londra revizyonu Ağustos 2021’de gösterildi. EIP-3529, EIP-3198, EIP-3541 ve en dikkat çekici şekilde EIP-1559 ve EIP-3554 olmak suretiyle beş Ethereum İyileştirme Önerisi (EIP) içeriyordu.

Nancy J. Allen
Nancy J. Allen’ın son gönderileri (hepsini gör)

Cevap bırakın

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası