Ethereum Üzerine İnşa Edilen Az Bilinen Altcoin, Coinbase Onu Listeleme Yol Haritasına Eklerken %407 Patladı

0


Merkezi olmayan bir finans (DeFi) altcoini, ABD’nin önde gelen kripto borsası Coinbase, ekibine katılma yoluna dört yeni kripto varlığı koyarken yükseliyor.

Bir duyuruda, Coinbase diyor Gelecekte tecim platformuna öteki üç altcoin ile beraber DeFi Verim Protokolü (DYP) eklemeyi planlıyor.

DeFi Verim Protokolü, kullanıcılara durağan(durgun) bir %25 APR (Senelik Yüzde Oranı) kazanmak için Ethereum (ETH), Binance Coin (BNB) ve Avalanche (AVAX) stake etme olanağı sunar.

Proje internet sayfası, DYP’nin merkezi olmayan ekosistem için geniş bir ürün yelpazesi üstünde çalıştığını ve DeFi, değiştirilemez belirteçler (NFT’ler) ve metaverse oyunlarının bir kombinasyonu yöntemiyle “hem yeni başlayanlar hem de ileri düzey kullanıcılar için erişilebilir” olmayı amaçladığını söylüyor.

DYP ortakları içinde Chainlink, Avalanche ve Coin98 bulunmaktadır.

DeFi Verim Protokolü şu anda günde %45,8 ile yukarı yönlü hareket ediyor ve 0.185$’dan işlem görüyor. Bir noktada, DYP Coinbase’den gelen ilk haberlerde %407 arttı.

Ayrıca, daha sonra Coinbase kadrosuna katılması planlanan, merkezi olmayan web için yüksek kaliteli altyapı sağlamaya yönelik yüksek performanslı bir katman-sıfır blok zinciri ağı olan Marlin (POND).

Kendisini “merkezi olmayan ekonominin gösterişsiz göbeği” olarak adlandıran Marlin, ölçeklendirme ve kullanıcı gizliliği için önemli çözümler sağlamaya çalışıyor.

Marlin Foundry, kullanıcılara bant genişliğinden yararlanma ve çeşitli ağ türlerini başlatma olanağı sunar.

Marlin bugün de yükselişte, yeşilde %13,74 ve 0.01155$’a el değiştiriyor.

Coinbase yol haritasında bir sonraki adım, yerel token’ı XCN’nin yönetişim ve fayda sağlayan Ethereum tabanlı bulut blok zinciri protokolü Zinciridir.

Şirket kısa süre önce kripto pazarlarındaki yaygın durgunluğa rağmen yeni çalışanları işe almaya devam ettiğini duyurdu ve Chain, yeni bir yönetim değişikliği altında tokenin toplam arzının %22’sinden fazlasını oluşturan 2,6 milyar dolarlık şaşırtıcı bir XCN yaktığını söyledi.

Zincir şu anda 0.158 $ işlem fiyatı ile %1.52 düşüşte.

Gelecekteki Coinbase varlıkları listesinin sonuncusu, Web 3.0 ortamında merkezi olmayan uygulamalar (DApp’ler) için ara yazılım sağlayan gizlilik odaklı Automata’dır (ATA).

Proje web sitesine göre, Automata birkaç ürün sunuyor,

“Konveyör (bir MEV [Maximal Extractable Value] Minimizasyon çözümü), Witness (merkezi olmayan uygulamalar için özelleştirilebilir bir oylama hizmeti) ve Librarian (do-not-track indeksleme).”

Proje ortakları arasında Avalanche, Astar (ASTR) ve Polygon (MATIC) bulunmaktadır.

Automata da bugün %30.74 artışla büyük bir ralli yaşıyor ve 0.199$’dan işlem görüyor.

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin
heyecanFeysbuk ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp

En Son Haber Başlıklarını Denetim Edin

Mesuliyet Reddi: The Daily Hodl’da anlatılan görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi yada dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan ilkin lüzumlu özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ilişik bulunduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda bulunduğunu lütfen ihmal etmeyin. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin yada dijital varlığın satın alınmasını yada satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı müessese pazarlamasına katıldığını lütfen ihmal etmeyin.

Öne Çıkan Fotoğraf: Shutterstock/Rana Ali Hasan Arif/Nikelser Kate

Cevap bırakın

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası