Fiat Odaklı SIMBA Pazarının Lansmanı ile NFT’ler Herkes Tarafından Erişilebilir

0


Bu makaleyi paylaş

Blockchain kurumsal çözümlerinin önder sağlayıcısı SIMBA Chain, yeni takas edilemez token (NFT) pazarı SIMBA Market’in piyasaya sürüldüğünü duyurdu. Başından itibaren spor ve eğlence alanında tanınmış çeşitli adların koleksiyonlarına yer verecek olan platform, küratörlüğünü yapmış olduğu markalara NFT’lerini kendi dijital alanlarında sergileme fırsatı sunacak.

SIMBA Market’in Resmi Lansmanı

SIMBA Market, dünya genelinde tanınan snowboard üreticisi Kemper Snowboards’un dijital koleksiyonlarını içeren, 23 Haziran 2022’de resmi olarak piyasaya çıkıyor. Ondan sonra platform, Internasyonal Hokey Federasyonu’nun (FIH) çalışmalarını 1-17 Temmuz tarihleri ​​içinde İspanya ve Hollanda’da gerçekleştirilecek Bayanlar Dünya Kupası’na denk gelecek şekilde yayınlayacak. Görsel özelliklere ek olarak, SIMBA Market vesilesiyle piyasaya sürülen her iki koleksiyon da fizyolojik ürünler, etkinliklere hususi erişim, ürün indirimleri ve daha fazlası şeklinde belirli destek programları sunacak.

Kemper Snowboards CEO’su Jib Hunt şunları söylemiş oldu:

“Müşterilerimiz ve hayranlarımız için kış aylarının ötesinde dijital ve fizyolojik alanları birleştirerek bir tecrübe yaratmak istedik. SIMBA Market’i seçtik bundan dolayı topluluğumuzun NFT’lerimizi herhangi bir ürünümüz kadar kolay satın alabilmesini istedik.”

Kolay bir kullanıcı arayüzü elde eden SIMBA Market, markalara blok zinciri teknolojisinden yararlanarak fanatikleri için tamamen benzersiz deneyimler yaratma kabiliyeti sunuyor. SIMBA Market, düşük NFT para basma ve işlem ücretlerinin yanı sıra düşük karbon ayak izi sağlamak için Polygon üstüne kuruludur ve gene de Polygon-Ethereum köprüsü ile Ethereum platformlarına erişim sunar.

Kıdemli Web3 ve kripto para yatırımcılarını hedefleyen öteki NFT pazaryerlerinin aksine, SIMBA Market, blok zinciri ve kripto para geçmişine bakılmaksızın hepimiz tarafınca kullanılabilecek Web2 odaklı bir kullanıcı deneyimi sunar. Tüketiciler, SIMBA Market’i kullanırken, tıpkı öteki çevrimiçi ürünlerde olduğu şeklinde, kredi yada banka kartlarını kullanarak dijital koleksiyon ürünlerini kolaylıkla satın alabilirler.

SIMBA Chain CEO’su Bryan Ritchie şunları söylemiş oldu:

“Simba Market’i spordan müziğe ve eğlenceye, karbon kredilerine kadar tüm sektörlerden markaların herhangi bir kripto anlayışına gerek kalmadan topluluklarını Web3 ile tanıştırabilmeleri için kurduk. Bu, Web3’ü dünyaya getirme misyonumuzla uyumludur.”

Kendisini bir çok uygar NFT pazarından daha da değişik kılmak ve ana akım seyircilere yönelik çekiciliğini çoğaltmak için SIMBA Market’in teklifi tamamen küratörlüğünü yapmış oldu. Ortaklar ve üreticiler, platformun odak noktası eğlence, spor ve e-spor şirketleri olacak şekilde gereksinimlerine, seyircilerine ve öteki faktörlere nazaran seçilir.

SIMBA Market’in sadelik ve aşinalık üstüne odaklanması, geleneksel markaların yalnızca sınırı olan bir kripto kitlesine sunmak yerine mevcut topluluklarına hitap etmelerini sağlar. İlk lansman, markaların daha bilgili kripto topluluğu ile beraber mevcut topluluklarını kolayca hedeflemeleri için itibari para satın alma ve kolay ve sezgisel bir kullanıcı deneyimi sunacak. Gelecek aylarda SIMBA Market, tekrardan satma, kripto ile NFT satın alma ve daha fazlası şeklinde daha coşku verici özellikler uygulamak için çalışacak.

SIMBA Zinciri (Kolay Blok Zinciri Uygulamalarının kısaltması), ilgili karmaşıklıkları ortadan kaldırarak ve blok zinciri data birikimine bakılmaksızın teknolojiyi hepimiz tarafınca erişilebilir hale getirerek blok zincir uygulama geliştirmeyi basitleştirdi. NFT pazarı SIMBA Market, kolay UX, itibari para satın alma ve spor, eğlence ve oyun alanlarındaki ikonik markalarla hem kripto dışı hem de kripto meraklıları için tasarlanmıştır. Platform, hem genel hem de hususi blok zincirleri destekleyen API’leri otomatikman oluşturur ve herhangi bir geliştiricinin sürükle ve bırak akıllı sözleşme oluşturma yöntemiyle kolayca benimsemesi için tasarlanmıştır. Notre Dame Üniversitesi’nde kuluçkalanan SIMBA Chain, müşterilerin danışmanları yada teknoloji uzmanlarını işe almak için büyük oranda süre ve kaynak harcamadan blok zinciri uygulamalarını dağıtmalarına olanak tanır. SIMBA Chain’in bulut tabanlı platformunu kullanarak, diğerlerinin yanı sıra herhangi bir geliştirici, şirket, üniversite, Web 3.0 çözümlerini kolayca oluşturabilir.

Bu makaleyi paylaş

Cevap bırakın

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası