‘Finansal Sisteme Tamamen Entegre Edin’—Bitcoin ve Kripto Artık Ethereum, BNB, Solana, Cardano, XRP, Tron ve Çığ Fiyatını Vurabilecek Büyük Bir Depreme Hazırlanıyor

0


Bitcoin ve kripto para tutarları, büyük bir kripto çöküşünden sonrasında geçen ay süresince sular altında kaldı (sadece bazı yüksek profilli sanayi çalışanları şimdi “kripto kışı” geri döndüğü mevzusunda uyarıyor).

Abone olmak Şimdi Forbes’in CryptoAsset ve Blockchain Danışmanı ve uçucu bitcoin ve kripto pazarında başarı göstermiş bir halde gezinin

Daha ufak kripto para birimleri ethereum, BNB, solana, cardano, XRP, tron ​​ve çığ, bazı projelerin yapmayacağı korkular içinde daha da fena durumdayken, tüm zamanların en yüksek seviyesinden %50’den fazla düşüş gösteren bitcoin fiyatı, bitcoin başına ortalama 30.000 $’da takılı kaldı. iyileşmek.

Şimdi, bitcoin destekli senatör Cynthia Lummis (R-WY) nihayet uzun süreden beri beklenen bir kripto faturasının ayrıntılarını açıklamaya hazır bulunduğunu söylemiş oldu – bu teklifin “dijital varlıkları tamamen entegre edeceğini” iddia etmiş olduğu bir teklif. [the] finansal sistem.”

Piyasada bir adım önde olmak ve son olarak kripto haberlerini idrak etmek ister misiniz? Şimdi parasız kaydolun KriptoKodeksiKripto yatırımcıları ve kripto meraklıları için günlük bir bülten

Lummis, “Aylardır onunla dalga geçiyorduk, sadece süre neredeyse geldi – dijital varlıkları finansal sistemimize tam olarak entegre etmek için bir teklif” dedi. gönderildi Twitter’a. “Sonunda bu çabayı gelecek hafta açıklayacağım için heyecanlıyım.”

Aylardır üstünde çalışılan tasarının, değişik kripto para birimlerinin menkul kıymetler mi yoksa emtialar mı bulunduğunu ve bu tarz şeyleri hangi ajansın – ya Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) ya da Emtia Geleceği Tecim Komisyonu (CFTC) denetleyeceğini tanımlaması umut ediliyor.

Geçen ay, blok Kripto topluluğundan bazılarının, tasarının potansiyel olarak ethereum, BNB, solana, cardano, XRP, tron ​​ve çığ şeklinde birçok kripto para birimini menkul kıymetler olarak etiketleyebileceğine dair endişelerini dile getirdiğini bildirdi.

Geçen hafta bir Miras Vakfı etkinliğinde konuşan Lummis, tasarının neleri içereceğini deklare etti.

Lummis, “Bu oldukça kapsamlı bir yasa tasarısı, 7 Haziran’da sunulacak” dedi. “Bu, emtia olan madeni paraları, menkul kıymet olan madeni paraları ihtiva eder, durağan(durgun) madeni paraları ihtiva eder, CBDC’ler hakkında bir münakaşa ihtiva eder. [central bank digital currencies]daha ilkin duyduklarımızla tutarlı ve NFT’lere ufak bir slm [non-fungbile tokens].

Geleneksel para birimleri, CBDC’ler ve NFT’lerle bire bir sabitlenmek suretiyle tasarlanan stabilcoin’lerin tümü, son aylarda düzenleyici gündemin ön saflarına itildi. TerraUSD stablecoin’inin ve destek coin luna’sının Mayıs ayında tamamen çöküşü, bitcoin ve kripto piyasası süresince şok dalgaları göndererek kripto ekosisteminin öteki alanlarının da bocalayabileceğine dair korkuları ateşledi.

“[The bitcoin and crypto bill] iki partili olacak, her iki taraftaki insanoğlu tarafınca geniş çapta incelendi” diyen Lummis, daha ilkin tasarının Kurultay’ye sunulmadan ilkin taslak halinde yayınlanacağını söylemiş oldu. “Hem bürokratlar hem de düzenleyiciler tarafınca geniş çapta incelendi. Bununla beraber yenilikçi topluluk. Bu yüzden doğru yolda olduğumuzu düşünüyoruz, o tatlı noktayı bulduğumuzu düşünüyoruz.”

Miras Vakfı’nda Lummis’in yanında yer edinen büyük bitcoin yatırımcısı Michael Saylor ve bitcoin satın alan ve etkinlikte Teksas’ı “bitcoin ve kripto için Dünya gezegeninde bir vaha” yapmak istediğini söyleyen Teksas Cumhuriyetçi senatörü Ted Cruz vardı.

için şimdi kaydolun KriptoKodeksi—Kripto meraklısı için parasız, günlük bir haber bülteni

FORBES’TEN DAHA FAZLASI“Kendinizi Hazırlayın” – Wall Street Legend, Bitcoin, Ethereum, BNB, XRP, Solana ve Cardano’yu Etkileyen Yeni Bir Kripto Fiyatı Düşüşünden Ciddi Bir Fed Uyarısı Verdi

Lummis, “Michael Saylor, uzmanlığı uzun süredir devam ettiğinden ve dosyalamadan ilkin oldukça fazla girdi aldığımızdan güvenli olmak istediğimiz için ilk gözümüze takılanlardan biriydi.” Dedi.

Saylor, “Ek düzenleyici netlik … bitcoin’e yarar sağlayacak ve bu varlığın kurumsal olarak benimsenmesini hızlandıracak” dedi. CNBC Şubatta.

Başka yerlerde, bu hafta Biden yönetimi, bitcoin ve kriptonun gök yüksek enerji tüketimini ve karbon ayak izini hedefleyen bir takım siyaset önerisi üstünde çalışıyor.

Rapor, federal kurumları hızla büyüyen kripto pazarı ve endüstrisini ele almaya ve yönetimin siyaset kararlarına rehberlik edebilecek raporlar yayınlamaya yönlendiren Başkan Joe Biden’in Mart ayındaki yürütme emrini takip eden ilklerden biri olabilir.

Cevap bırakın

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası