Foresight Ventures, Web3 programına ekstra 10 milyon dolar ayırıyor

24 Mayıs’ta Singapurlu risk sermayesi şirketi Tahmin şirketleri, Öngörü X Hızlandırıcı programına 10 milyon dolar daha ayıracağını duyurdu. Bu hamle ile programın toplam bütçesi 20 milyon dolara yükseldi. Bu adım, şirket ikinci aşama hızlandırıcı için başvuru aldığında gerçekleşti. Programın ikinci aşaması, yapay zeka, sıfır bilgili makine öğrenimi, bitcoinler (bitcoinler), sıvı istifleme türleri ve NFT’ler gelişmekte olan ekosistemler Web3 hedeflenen projeler

Foresight, Kasım 2022’de başlattığı hızlandırıcı programına daha önce 10 milyon dolar taahhüt etmişti. Programın ilk aşaması olan Foresight, web3 projesi Havuzundan 30 şirket seçti ve her birine 50.000 ila 200.000 dolar arasında yatırım yaptı.
Programın ikinci aşamasında, Foresight seçilen her projeye 200.000 $ tahsis etmeyi planlıyor. VC firması, seçilen her projede pratik rehberlik sağlamak için en fazla üç danışman ve bir finansman ortağı atamalıdır. Programın sonunda bir Demo Günü de düzenlenecektir.

2020 yılında kurulan Öngörü Risk sermayesi portföyünde 400 milyon dolardan fazla toplam varlığı yönetiyor. Firma, Singapur merkezli kripto para borsası Bitget’i satın alarak ve çok zincirli cüzdanlar sağlayarak 2021’de 80 milyon dolarlık işini genişletiyor. BitKeep ile sınırlı bir ortaklık kurarak önemli ölçüde artırdı.

Haziran 2022’de firma, değişken piyasa koşullarında likiditeye erişmek isteyen kripto projelerinin özel yatırım turlarını desteklemek için 200 milyon dolarlık bir öz sermaye havuzu oluşturdu. Geçen ay, dünya çapındaki blockchain projelerine odaklanan 100 milyon dolarlık bir Web3 fonu başlatmak için kripto para borsası Bitget ile ortaklık yapan birkaç risk sermayesi şirketinden biri oldu.

İlginizi çekebilir: Marathon Digital, Abu Dabi’de Kripto Para Madenciliği Operasyonunu Duyurdu

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası