GCN Coin (GCN) Pazar Günü %0,28 Düştü: Sırada Ne Var?

0


GCN Coin (GCN), kripto piyasasına kıyasla nispeten daha volatil olmuştur. Pazar gününe kadar kripto para %27,66 kayıpla 0,000001318779675 $’a düştü.

YatırımcılarGözlemci GCN Coin’e 93 Volatilite Derecesi veriyor. Bunun sizin için ne anlama geldiğini öğrenin ve GCN Coin’deki sıralamanın geri kalanını alın!

Oldukca Uçucu

YatırımcılarGözlemci GCN Coin’e 93’lük yüksek bir oynaklık derecesi verir ve onu piyasadaki kriptoların ilk %7’sine yerleştirir.

Volatilite Göstergesi, bigün onun volatilite sıralamasını tanımlayamayacağı anlamına gelir – bir trend belirleyecektir. GCN’nin yüksek volatilite okuması, Risk/Ödül Ölçerinde düşük bir okuma ile eşleşir; bu, madeni paranın nispeten geniş fiyat dalgalanmalarına haiz olduğu ve fiyat manipülasyonundan iyi korunduğu anlamına gelir.

GCN Coin fiyatı ileriye dönük pozitif yönde bir konumda. Destek 0,000000729128375453906 ABD Doları ve direnç 0,00000178507207415623 ABD Doları olarak ayarlandı. Bu, GCN Coin’i satış baskılarıyla karşı karşıya kalmadan ilkin çalışacak alana konumlandırıyor.

Madeni Para nedir?

Madeni para, kendi blok zincirinde bulunan bir kripto para birimidir. bunlar çoğu zaman ödemeler için kullanılır. Kripto para birimine bağlı olarak, bu ödemelerin ne için kullanıldığı, Dijital Para alt sınıfındaki genel kullanımdan öteki bazı alt sınıflardaki daha hususi kullanımlara kadar değişebilir.

Bilgide Kalınca

Günlük sabah güncelleme bültenimize abone olun ve bilinmesi ihtiyaç duyulan piyasa haberlerini, hareketlerini ve daha fazlasını asla kaçırmayın.

kayıt olduğunuz için teşekkürler! Morning Update haber bültenini almaya hazırsınız

Cevap bırakın

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası