Genesis piyasa koşulları kötüleşirken 140 milyon dolar sermaye takviyesi aldı

Genesis Trading, 10 Kasım’da çatı şirketi Digital Currency Group’tan 140 milyon dolar sermaye takviyesi aldığını duyurdu. Şirkete nazaran takviye sonucu, bilançosunu güçlendirmek ve kripto sermaye piyasalarındaki küresel önder konumunu pekiştirmek için alındı.

Genesis, sermaye takviyesinin şirketi müşterilerini ve hizmetlerine olan talebin artmasını destekleyecek konuma getireceğini umuyor. Wu Blockchain, firmanın müşterilerine gönderilmiş olduğu mektubun ekran görüntüsünü Twitter üstünden paylaştı.

Genesis Trading, geçtiğimiz günlerde türev işletmesinin FTX hesabında 175 milyon dolar civarı kilitli varlık bulundurduğunu açıklamıştı. FTX, yaşamış olduğu ciddi likidite krizinden dolayı dün batkı başvurusu yapmış oldu. Gene de Genesis, müşterilerine FTX’te kilitli milyonlarca doların firmanın piyasa yapıcı faaliyetlerini etkilemeyeceğinin sözünü verdi..

Genesis, buna ek olarak FTX yada Alameda ile devam eden bir kredi ilişkileri olmadığına açıklık getirdi.

Son olayların peşinden bir oldukca kripto şirketi, FTX’ten uzaklaşma sonucu aldı. Bu firmalar içinde Tether, Circle, Kraken ve Coinbase şeklinde adlar bulunuyor.

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası