Gerçek Zamanlı İşlemlerle Dünyanın İlk Blockchain’i, Var Olan En Süratli!

0


Gerçek Zamanlı İşlemlerle Dünyanın İlk Blockchain’i, Var Olan En Süratli!


Analytics Insight tarafınca
30 Mart 2022

TechPay, NFT dünyasında gerçek zamanlı işlemlerle dünyanın ilk blok zincirini sunuyor

  • TechPay Coin’in Blockchain Özellikleri 300.000 TPS (Saniyedeki İşlemler) Yalnız 15 Saniyelik Kesinleşme Süresi/İşlem Kesinliği, onu yapmak En Süratli Blok Zinciri asla var olmak.
  • Blok Aralığı 1 saniye
  • TechPay Coin’in Performansı, Solana’dan 4,5 kat daha süratli bulunduğunu kanıtladı.
  • LBank Borsasında listelenen TechPay Coin 11 Mart 2022

En Süratli Blok Zinciri

TechPay Coin en performanslı sadece verimli blok zincirini üretene kadar Blok Zincirlerinde meydana gelen işlemler hiçbir vakit Anında ve ergonomik kullanım için yeterince uygun görülmedi.

Yalnız 1.15 Saniyelik Pencerede Onaylanan ve Kesinleşen İşlemlerle TechPay Coin ek olarak “Mutlak Kesinlik

Öteki Katman 1 Zincirleri, sorunlu davranış sebebiyle bir işlemi başarısızlığa uğratabilir yada tersine çevirebilir, sadece TechPay’de durum bu şekilde değildir.

Ek olarak, TechPay Coin Üretildi 2.5 Milyon + İşlemi Doğrulayan 500.000+ Blok tek bir işlem hatası yada geri dönüşü olmadan.

TechPay Ekibi ek olarak bu yıl TPS Kabiliyetlerini çoğaltmak ve İkincil İşlem Kesinliğine Ulaşmak için paylaşımı uygulamayı planlıyor.

Yarar

TechPay Zinciri EVM Uyumludur. Böylece üstünde Akıllı Sözleşmeler, dApp’ler ve NFT’ler yapabilme kabiliyetini iletmek, Defi ve Web 3.0 Alanını daha da doldurmak.

NFT alanının sıkıntılı taleplerini karşılayabilecek performanslı bir blok zinciri gereksinimi, TechPay’in ilerici yeniliği ile zamanında karşılanacaktır.

TechPay, Sıkışık olmayacak ve Web 3.0 için merkezi olmayan ağları ölçeklendirebilecek dApp’leri ve Akıllı Sözleşmeleri içerecektir.

TechPay’in Ağında aktarılan projeler, Kararlılık, Ölçeklenebilirlik ve Kısa Verimlilik sunacaktır.

İşlem ücretleri

Öteki bazı Katman-1 Blok Zincirlerinde İşlem Ücretleri yükselirken, TechPay Zinciri’nin emek vermesi için bu eklentinin yalnız ufak bir kısmı gerekiyor. En son Blockchain ticaretinde yalnız 0.0000021$ kullanıldı. TechPay Coin, benzersiz performans seviyeleri sağlayarak milyonlarca müşteriyi verimli bir halde yönetim edebildiği için doğrulayıcıları teşvik etme ihtiyacını etkili bir halde ortadan kaldırır.

Blockchain Üçlemesi

TechPay Cryptocurrency, bir blok zincirin her şeye haiz olamayacağını ifade eden blok zinciri üçlemesini çözer: ademi merkeziyetçilik, Güvenlik ve Ölçeklenebilirlik; emek vermesi için bir ticari markadan vazgeçmesi gerekir. TechPay Coin, bu özellikleri en mühim derecede birleştirdi: Her bir parça arasındaki işlem miktarı artırılsa bile, Blockchain merkezileştirme tehlikesi azalır. Hash gücünün bir sonraki bloğa girmesinin beklenmediği gerçeği ışığında, Enerji Kullanımı köktencilik bir halde azalır.

TechPay’in diğerleriyle karşılaştırılması

TechPay Coin, karşılaştırma tablosunda görüldüğü şeklinde en süratli işlem ve işlem kesinliğine haizdir.

Kripto para birimleri adları Saniyedeki işlem sayısı (TPS) İşlem kesinliği (TF)
TechPay jeton 300.000 TPS 1.2 saniye
Bitcoin 7 TPS 30-60 dakika
Ethereum 15 TPS 2-6 dakika
solana 65.000 TPS 7 saniye
Toplumsal Kollar :

Telgraf – https://t.me/TechPayAnn

twitter – https://twitter.com/TechPay_Chain

Bu makaleyi paylaş

paylaşım işini yap

yazar hakkında

Yazar hakkında daha çok informasyon

Analitik Öngörü


Analytics Insight, veriye dayalı teknolojiler dünyasından içgörüler, eğilimler ve görüşlere adanmış etkili bir platformdur. Dünya genelindeki Suni Zeka, Büyük Veri ve Analitik şirketleri tarafınca meydana getirilen gelişimleri, tanınmayı ve başarıları izler.

Analytics Insight’tan daha fazlası

Cevap bırakın

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası