Glassnode Kurucu Ortağına Göre Kripto Piyasası Trendinin Sürücüsü Olarak Bitcoin’i (BTC) Değiştiren Büyük Sermayeli Altcoin

0


Piyasa danışma şirketi Glassnode, önde gelen dijital varlık Bitcoin’in (BTC) kripto endüstrisinin ivmesinin en iyi göstergesi olarak gasp edildiğini söylüyor.

Glassnode kurucu ortakları Jan Happel ve Yann Allemann, yeni bir analizde, önde gelen akıllı sözleşme platformu Ethereum’un (ETH) kripto piyasasının yeni kriteri şeklinde göründüğünü belirtiyor.

“2021’den bu yana geriye dönerek baktığımızda, bilhassa Bitcoin, Ethereum ve işlem gören ilk 20 kripto para arasındaki performansı karşılaştırırken, Bitcoin’in kripto alanının arkasındaki ana itici güç olarak konumunu kaybettiğini görebiliriz.”

Kaynak: Glassnode

Glassnode kurucu ortakları ek olarak, ETH’nin bu yıl içinde bir Proof-of-Stake blok zincirine geçtikten sonrasında mavi çipli yatırımcılar için daha çekici hale gelebileceğini söylüyor.

“Kiln kontrol ağında başarı göstermiş bir birleşme haberi, tahmini Haziran birleşmesini (şu demek oluyor ki hisse kanıtına geçiş anlamına gelir) oldukca daha gerçekçi hale getirdiğinden, Ethereum tekrardan ön plana çıktı.

Bu geçiş, eğer başarı göstermiş olursa, Ethereum’u ESG (çevresel, toplumsal ve yönetişim) zorunluluklarını takip eden kurumsal yatırımcılar için oldukca daha çekici hale getirecek; ETH deflasyonist bir varlığa dönüşeceğinden, arzın büyük seviyede azalmasına da yol açacak.”

Geliştiriciler, Ethereum Vakfı’na nazaran, ETH bir hisse kanıtı mekanizmasına dönüşmeden ilkin Kiln’in son halka açık kontrol ağı olarak hizmet etmesini bekliyor.

Happel ve Allemann, Mart ayı sonlarında 52.100 Twitter takipçilerine ETH’nin “ücret açısından bakıldığında” Bitcoin’den daha kuvvetli göründüğünü söylemiş oldu.

Ethereum yazı yazılırken 3.458.25 dolardan işlem görüyor. Piyasa değerine nazaran ikinci en büyük kripto varlığı geçen ay %31’den fazla arttı.

Fiyat İşlemini Denetim Et


Bizi takip edin heyecanFeysbuk ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp

En Son Haber Başlıklarını Denetim Edin

Mesuliyet Reddi: The Daily Hodl’da anlatılan görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi yada dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan ilkin lüzumlu özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ilişkin bulunduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda bulunduğunu lütfen ihmal etmeyin. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin yada dijital varlığın satın alınmasını yada satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kurum pazarlamasına katıldığını lütfen ihmal etmeyin.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/Alberto Andrei Rosu/Natalia Siiatovskaia

Cevap bırakın

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası