Gundam metaverse yolda, gerçek dünyada inşa ettiğiniz Gunpla’yı savaşa göndermenize izin verecek

0


Side-G, Gundam fandomunun birçok değişik yönünü kutlayan kolonilerden oluşacak..

Mobil Suit Gundam’s Tüm öncül, insanlık yıldızlarda yaşamaya başlarsa toplumun iyi mi değişeceğini inceliyor. Son olarak Gundam Bandai Namco’nun projesi hem de insanlığı yeni bir yere götürmek istiyor: Gundam metaverse.

Bu hafta Gundam Konferansı şenliklerinin bir parçası olarak Bandai Namco, yayılan dev robot serisinin fanatikleri için sanal bir mekan vizyonu hakkında ayrıntılar verdi. denilen sanal alan yan-Goluşacak “Koloniler” değişik yönlerine odaklanarak Gundam anime, video oyunları, müzik için Koloniler ile medya ve Günpla (Gundam plastik modeller) ve kişiselleştirilmiş avatarlar kullanan hayranların (yukarıdaki konsept sanatında olduğu benzer biçimde) birbirleriyle etkileşime girebileceği alanlar.

Anime, oyun ve müzik Kolonilerinin tümü, video önizlemeleri, e-spor etkinlikleri ve sanal konserler benzer biçimde şeyler için merkez görevi gören oldukça açık uygulamalara haizdir. İşlerin hakkaten ilginçleştiği yer, Side-G’nin Gunpla bina ve video oyunlarını entegre etme planı.. Bandai Namco, kullananların yapabileceklerini söylüyor gerçek dünyada oluşturdukları Gunpla kitlerinden Side-G’ye veri aktarmak için bir kamera kullanın, peşinden onları öteki mobil giysilerle savaşa gönderin.

▼ Hangisinin daha zor bulunduğunu görmek için gerçek Gunpla’nızı birbirine çarpmaktan kesinlikle daha zekice bir düşünce.

Side-G’nin ilk denemelerinin bu sonbaharda yapılması ve 2025’te tam olarak faaliyete geçmesi planlanıyor.

Kaynak: Kyodo, Hachima Kiko vesilesiyle, PR Times
En iyi fotoğraf: PR Times
Fotoğraf ekle ©SoraNews24
● SoraNews24’ün son olarak makalelerini yayınlandıkları anda duymak ister misiniz? Bizi Feysbuk’ta takip edin ve heyecan!

Cevap bırakın

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası