HIVE Blockchain, Mart 2022 Üretimini ve Intel Güncellemesini Sağlıyor

0


Bu haber bülteni, Firmanın 4 Ocak 2022 tarihindeki değiştirilmiş ve tekrardan düzenlenmiş kısa biçimli temel raf izahnamesine 2 Şubat 2021 tarihindeki izahname ekinin amaçları doğrultusunda “belirlenmiş bir haber bülteni” teşkil etmektedir.

Vancouver, British Columbia–(Newsfile Corp. – 6 Nisan 2022) – HIVE Blockchain Technologies Ltd. (TSXV: HIVE) (Nasdaq: HIVE) (FSE: HBF) (“Şirket” yada “HIVE”), 3 Nisan 2022 itibariyle 2,568 Bitcoin ve 16.196 Ethereum BTC HODL bakiyesi ile Mart 2022 ayı için Firmanın küresel Bitcoin ve Ethereum madencilik operasyonlarından üretim rakamlarını deklare etti. Buna ek olarak Şirket iki dönüm noktasını duyurmaktan kıvanç duyar. Bu ay 2 Exahash Bitcoin madenciliğine ve 6 Terahash Ethereum madenciliğine erişme başarısı.

Mart 2022 Üretim Sayıları

HIVE, Mart 2022 üretim rakamlarını ve madencilik kapasitesini duyurmaktan mutluluk duyar:

  • 278.6 BTC Üretildi

  • 2.0 Exahash Bitcoin madencilik kapasitesi

  • 2.459 ETH Üretildi*

  • Mart başlangıcında 4.58 Terahash Ethereum madencilik kapasitesi

  • Mart sonunda Ethereum madencilik kapasitesinin 6.1 Terahash’ına yükseltildi

*Firmanın GPU madenciliğinden ETH üretimi (GPU hash oranının seçici optimizasyonları dahil) toplam 2.549 ETH ETH üretimi sağlamış oldu.

HIVE Yönetim Kurulu Başkanı Frank Holmes, “HIVE’in hash gücümüzü genişletmede son aşama kuvvetli ivmesini sürdürdüğünü bildirmekten oldukca memnunuz, bilhassa Ethereum madenciliği hash gücümüz bu ay %33 arttı. Mart ayında averaj 9,0 BTC ürettik. Son zamanlardaki %4’lük güçlük artışından sonrasında bile bugün itibariyle günde ortalama 9.0 BTC ürettiğimizi belirtmekten kıvanç duyuyoruz.Bitcoin hash gücümüz Mart ayında arttı ve takvim ayı sonunda hash oranımız 2.0 oldu. BTC tutarları düzeltilirken, BTC madenciliğinde aylık bazda %6 artışa dönüşen Exahash.”

HIVE Başkanı ve COO’su Aydın Kılıç, “Bir şirket olarak hash gücümüzü ölçeklendirirken, ideal Bitcoin ve Ethereum çıktı rakamlarını sağlamak için emek harcama süremizi de optimize ettiğimizden güvenli olarak operasyonel mükemmellik için çaba göstermeye devam ediyoruz.” dedi. Kılıç, “Ek olarak, günlük üretilen madeni paraların kıymetini eşitleyebileceğimiz BTC ve ETH eşdeğerliği hakkında bir güncelleme sağlamak istiyoruz. Bu yüzden, HIVE’ın Mart ayı süresince ürettiği ETH, günlük olarak ortalama olarak eşittir. Bitcoin eşdeğeri yada BTC eşdeğeri olarak adlandırdığımız aylık toplam 168.8 BTC’ye eşittir. Bu, Mart ayında Bitcoin madencilik operasyonlarımızdan üretilen 278.6 BTC’ye ek olarak toplam 447,4 Bitcoin eşdeğeridir”.

Firmanın Mart 2022’deki toplam Bitcoin eşdeğeri üretimi:

  • 447.4 BTC Eşdeğeri Üretildi

  • Günde averaj 14.4 BTC Eşdeğeri üretilir

  • 3.3 BTC Eşdeğeri Hashrate Exahash (31 Mart 2022 itibariyle BTC hash oranı artı eşdeğer ETH Hashrate)

1 Yıl Öncesinde Hashrate Gelişme Görünümü

HIVE, ASIC ve GPU donanımını güvence altına almaya yönelik stratejik girişimlerin bir sonucu olarak, Firmanın gelecek yıl için gelişme planları hakkında piyasayı güncellemekten kıvanç duyar. Aşağıdaki grafik, koyu mavi çubuklar BTC hash oranını ve açık mavi çubuklar, ETH GPU hash oranından ek BTC eşdeğeri hash oranını temsil edecek şekilde, tüm sözleşmeli ASIC ve GPU donanımı (depozitolar yerinde) için hash oranını sunar. En üstteki sayılar, Exahash’ta anlatılan birleşik toplam BTC eşdeğeri hash oranıdır. Şirket, bugün 3.3 Exahash BTC eşdeğeri hash oranından bir yıl içinde 6.2 Exahash BTC eşdeğeri hash oranına haiz olacak.

Bu grafiğin geliştirilmiş bir sürümünü görüntülemek için lütfen şu adresi ziyaret edin:
https://orders.newsfilecorp.com/files/5335/119464_1f6873f4843f0af0_001full.jpg

Ethereum HODL, BTC Madenciliği için Intel Yeni Çiplerini Finanse Edecek

Geçen yıl süresince Ethereum HODL pozisyonumuz Bitcoin HODL’den daha iyi performans gösterdi. ETH, BTC’den oldukca daha volatildir ve bir kez daha volatiliteyi operasyonlarımızı genişletmek için ana para üretmek için kullandık. Intel stratejik ilişkimizi ve teçhizatlarımızın inşasını finanse etmek için ETH varlıklarımızı sattık. Intel anlaşmasından çeşitli nedenlerle oldukca heyecanlıyız ve ETH’nin daha çok oynaklığı sebebiyle BTC kanalımızdaki genişlemeyi finanse etmek için ortalama 10.000 ETH tokeni takas ettik. Ek olarak, sattığımız madeni paraların yerine günlük ETH üretimimizi genişlettik. Uzun vadeli stratejimiz, bu hırsa destek olmak için ETH’mizi kullanırken BTC ayak izimizi büyütmektir. ETH üretimimiz, iş ispatından en yüksek marjları elde etmemizi sağlıyor. Sağlam ve güvenli emek harcama kanıtı konsensüs mekanizmasının kanıtladığı benzer biçimde, ETH’nin 11.4 trilyon ABD doları değerinde daha çok işlem gerçekleştirmesine destek olduğu benzer biçimde, ETH’nin yakın gelecekte yalnızca hisse kanıtı haline geleceğine dair 6 senelik anlatıdan kaygı duymuyoruz. 2021’de 10.4 trilyon ABD doları yapmış oldu. Hem BTC hem de ETH madenciliği stratejimiz, HIVE’ın gelirimizi ve madeni para üretimimizi genişletirken hissedarlarımız için en yüksek yatırım sermayesi getirilerinden bazılarını elde etmesine izin verdi.

Intel Güncellemesi

Kısa sürede Intel, BTC madencileri için oyunun kurallarını değiştiren bir etkinlik olan Intel Blockscale ASIC’in tanıtımıyla ilgili daha çok detay yayınladı. Intel, bu çipi yalnızca, Hive Blockchain’in küresel olarak dört müşteriden biri olduğu belirli müşteriler için kullanılabilir hale getirdi. Intel Blockscale, yeşil enerji kullanarak emek harcama konsensüsünün kanıtı için enerji verimli hash’i geliştirecek. Ek olarak, ABD tasarımlı yüksek performanslı çipleri, hissedarlarımız için yatırım sermayesinden yüksek getiri sağlama stratejimize uyan oldukca rekabetçi ve cazip bir fiyata 26 J/TH’ye kadar güç verimliliğine haizdir. Hive Blockchain, hem Intel hem de ESG odaklı yatırımcılar için mühim olan sürdürülebilirlik hedeflerinde hisse sahibidir.

Ağ Madenciliği Zorluğu

Mart ayı süresince Bitcoin ağ zorluğu %4 kadar arttı ve benzer şekilde Ethereum ağ zorluğu da %2 kadar arttı. Bu faktörler brüt kar marjlarımızı etkisinde bırakır.

HIVE Blockchain Technologies Ltd. Hakkında

HIVE Blockchain Technologies Ltd., yeşil enerji ve ESG stratejisine haiz ilk kripto para madenciliği şirketi olarak 2017 senesinde halka açıldı.

HIVE, gelişmekte olan blok zinciri endüstrisinde gelişme odaklı bir teknoloji stokudur. Hisseleri büyük bir borsada işlem gören bir şirket olarak dijital para birimi ve blok zinciri sektörü ile geleneksel ana para piyasaları içinde bir köprü kuruyoruz. HIVE, Kanada, İsveç ve İzlanda’da bulutta madencilik yapmak için yalnızca yeşil enerji sağladığımız ve hem Ethereum hem de Bitcoin’i HODL olarak sağladığımız son teknoloji, yeşil enerjiyle çalışan veri merkezi tesislerine haizdir. 2021’in başından bu yana HIVE, ETH ve BTC madeni para madenciliği ödüllerinin çoğunu güvenli depolamada tuttu. Hisselerimiz, yatırımcılara dijital para madenciliğinin işletme marjlarının yanı sıra ETH ve BTC benzer biçimde bir kripto para portföyü sağlar. HIVE ek olarak veri merkezleri ve gelişmiş oldukca kullanımlı sunucular benzer biçimde durağan(durgun) varlıklara da haiz olduğundan, hisselerimizin yatırımcılara kripto para birimi alanına girmeleri için çekici bir yol sunduğuna inanıyoruz.

HIVE hakkında daha çok informasyon edinmek için HIVE’ın YouTube kanalını ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.

Daha çok informasyon ve HIVE’ın posta listesine kaydolmak için lütfen www.HIVEblockchain.com adresini ziyaret edin. Twitter’da @HIVEblockchain’i takip edin ve HIVE’ın YouTube kanalına abone olun.

HIVE Blockchain Technologies Ltd. Adına
“Frank Holmes”
Yönetim Kurulu Başkanı

Daha çok informasyon için lütfen iletişime geçin:
Frank Holmes
Tel: (604) 664-1078

Ne TSX Venture Exchange ne de onun Düzenleme Hizmetleri Sağlayıcısı (bu terim TSX Venture Exchange’in politikalarında tanımlandığı şekliyle) bu haber bülteninin yeterliliği yada doğruluğu mevzusunda mesuliyet kabul etmez.

İleriye Yönelik Bilgiler

Bu haber bülteni, tarihsel gerçeklerin beyanları haricinde, bu haberin yayınlandığı tarihteki beklentilere, tahminlere ve projeksiyonlara dayanan geçerli Kanada menkul kıymetler mevzuatı anlamında “ileriye dönük bilgiler” içermektedir. Bu haber bültenindeki “ileriye dönük bilgiler”, Firmanın iş amaçlarını ve hedeflerini ihtiva eder sadece bunlarla sınırı olan değildir; ve burada açıklanan işlemlere ve bunların koşullarına ilişkin tarafların niyetleri, planları ve gelecekteki eylemleri ile ilgili öteki ileriye dönük bilgiler.

Gerçek sonuçların bu tür ileriye dönük bilgilerde açıklananlardan maddi olarak değişik olmasına niçin olabilecek faktörler içinde, bunlarla sınırı olan olmamak suretiyle, dijital para piyasasının oynaklığı; Firmanın dijital para birimini başarı göstermiş bir halde çıkarma kabiliyeti; Şirket, mevcut dijital para birimi envanterini gerektiği benzer biçimde yada asla kârlı bir halde nakde çeviremeyebilir; dijital para birimi fiyatlarındaki mühim bir düşüşün Firmanın faaliyetleri üstünde mühim bir negatif tesiri olabilir; dijital para birimi fiyatlarının oynaklığı; Tedarik zincirleri kesintiye uğramış olduğu ve Firmanın genişleme planlarını gerçekleştirmesini yada varlıklarını işletmesini engellediği için COVID-19 pandemisinin devam eden tesirleri Firmanın performansı üstünde mühim bir negatif etkiye haiz olabilir; ve Firmanın kayıt beyanında ve Firmanın www.sec.gov/EDGAR adresindeki dosyalarında açıklanan öteki belgelerde daha detaylı bir şekilde belirtilen öteki ilgili riskler ve www.sedar.com.

Bu haber bültenindeki ileriye dönük bilgiler, Şirket’in halihazırda elinde bulunan bilgilere dayalı olarak Firmanın mevcut beklentilerini, varsayımlarını ve/yada inançlarını yansıtmaktadır. Bu haber bülteninde yer edinen ileriye dönük bilgilerle bağlantılı olarak Şirket, Firmanın amaçları, hedefleri yada gelecek planları, bunların zamanlaması ve ilgili mevzular hakkında varsayımlarda bulunmuştur. Şirket ek olarak, Şirket’in düzgüsel iş akışı haricinde mühim bir olayın meydana gelmediğini varsaymıştır. Şirket, ileriye dönük bilgilerin ihtiva ettiği varsayımların makul olduğuna inansa da, ileriye dönük bilgiler gelecekteki performansın garantisi değildir ve dolayısıyla, ihtiva ettiği belirsizlik sebebiyle bu tür bilgilere gereğinden fazla güvenilmemelidir.

Bu basın bülteninin kaynak sürümünü görüntülemek için lütfen https://www.newsfilecorp.com/release/119464 adresini ziyaret edin.

Cevap bırakın

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası
uaeupdates.com deneme bonusu veren siteler deneme bonusu veren siteler seo paket