Holdnaut, potansiyel alıcılarla dirsek temasında

Son zamanlarda mücadele eden kripto para kredi şirketlerinden biriydi. Hodlnautholdinglerini ve diğer varlıklarını satmak için birkaç potansiyel yatırımcıyla çalışıyor. İddialara göre yatırımcılar artık bilgi edinme aşamasında.

Alışveriş yapanlarla konuşurken Holdnaut

Bloomberg haberine göre bir dizi potansiyel alıcı HodlnautSatın alma gelince. Alıcılar ayrıca FTX’e yönelik şikayetler hakkında bilgi edinme sürecindedir.

HodlnautGeçici yargı yöneticileri atandı. Yöneticiler, şirketin alacaklılarından koruma istedi. Daha sonra, işi elden çıkarmak için birden fazla teklif aldıkları ortaya çıktı. Rapor, adli tıp yöneticilerinin şu anda potansiyel yatırımcılarla gizlilik anlaşmaları imzalama sürecinde olduğunu belirtiyor.

İlginizi çekebilir: Celsius para çekebilecek kullanıcıların listesini açıkladı

Raporun yeminli ifadeler içerdiği söyleniyor. Dosyalama, Aralık 2022 itibarıyla Hodlnaut Group’un Algorand Vakfı, Samtrade Sorumlusu, SAM Fintech ve Jean-Marc Tremeaux gibi şirket ve kuruluşlara toplam 160,3 milyon dolar borcu olduğunu söyledi. Diğer bir deyişle, ödenmemiş borcun %62’sine kadar.

Geçmişe bakarsak,

Hodlnaut’un FTX hesaplarında toplam 514 BTC vardı. Üstelik; Ayrıca cüzdanda 1.395 ETH, 280.348 USDC, 1.001 FTT tokeni bulunuyordu. Şirketin FTX, Deribit, Binance, OKX ve Tokenize gibi merkezi borsalarda 18 milyon doların üzerinde dijital varlığa sahip olduğu bildiriliyor.

Bir zamanlar önde gelen kripto para ödünç verme platformu olan Hodlnaut, 2022’deki büyük ayı piyasasının tetiklediği likidite eksikliği nedeniyle faaliyetlerini durdurmak zorunda kaldı. Akabinde mahkeme, EY Kurumsal Danışmanlarından Ee Meng Yen Angela ve Aaron Loh Cheng Lee’yi geçici adli müdürler olarak atadı. şirket.

Alacaklılar yakın zamanda önerilen yeniden yapılandırma planını reddetmiş ve platformun varlıklarının tasfiyesini istemiştir. Tasfiyeden sonra kalan mallar alacaklılar arasında dağıtılacaktı.

Hodlnaut, kripto para ödünç verme hizmetlerinde uzmanlaşmış birçok şirketten biriydi. 2022 kripto para birimi kışı, Celsius Network, BlockFi, Genesis ve Vauld gibi borç verenlerin operasyonlarını aksattı. Öte yandan, bazı sektör yöneticileri, kripto para kredilerinin de ayı piyasasında hayatta kalabileceğine inanıyor. Ancak bazı şartların yerine getirilmesi gerekiyor gibi görünüyor.

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası