Jabbawockeez, NFT Strip’in öncüleridir

0


bu Jabbawockeez Strip’in yerleşik dans prodüksiyonudur. Onlar bununla beraber Strip’in yerleşik çığır açanlarıdır.

Beyaz maskeli oluk topluluğu ilk olarak 2010’da MGM Grand’ın Hollywood Tiyatrosu’nda sahne aldı. O zamandan beri sözsüz, dönen bir prodüksiyonu üç Las Vegas Strip mekanında uzun soluklu bir gösteriye dönüştürerek şansları yendiler. Son zamanlarda, Jabba’lar kendi tiyatrolarında MGM Grand’a geri döndüler. Bu hafta sonu, “Zamansız” eyleminin son olarak versiyonunu resmen tekrardan başlatmak üzereler.

Sadece Jabbawockeez’de olduğu benzer biçimde, maskelerin arkasında daha oldukca şey oluyor. Ekip, Vegas’ın NFT özellikli canlı performans deneyimini sunuyor. Şov ve ev sahibi dinlence köyü şirketi MGM Resorts International, NFT şirketi YellowHeart ile ortaktır.

Adını Jabbas’ın el giysisinden alan Beyaz Eldiven NFT Koleksiyonunun kurulumu, bilet satın alma uygulamaları indirmiş olan hepimiz için nispeten basittir. Sadece YellowHeart, düzgüsel bilet işlemlerine kıymet katan seçeneği de sunar. NFT sahipleri gösteride biletleriyle check-in yaptığında, dijital bilet bir Jabawockeez video klibine dönüşür. Bu video parçası kalıcı bir hatıra ve daha hususi avantajların kilidini açmak için dijital bir anahtardır.

Bu işlemler için para, müşterinin YellowHeart uygulamasına bağladığı karttan düşülecektir. Perşembeden Cumartesiye kadar seçilen Jabbawockeez performansları için toplam 1.100 White Glove NFT Bileti satın alınabilir hale getirildi. NFT VIP bilet paketleri 155$ ve 340$ olarak fiyatlandırılır. Gösterilerde perde kapandıktan sonrasında sürükleyici edinim devam ediyor.

MGM Resorts, bu fikri halka duyurmak için Jabbas’ı seçti. Açık bir seçimdi. Grup, on yıldan daha iyi bir süredir benzersiz bir halde popüler ve başarıya ulaşmış bulunduğunu gösterdi.

“Şu anda deneyimimizin bir nevi gişe ve dijital bilet benzer biçimde bulunduğunu hissediyorum, şu demek oluyor ki konuk deneyimi aslına bakarsanız orada.” Joe “Punkee” Larot ortak yıldız ile bir telefon sohbetinde söylemiş oldu Kevin “KB” bira üreticisi. “Bir tek daha sürükleyici bir etkileşim ve hakikaten çekip gidebileceğiniz bir şey ekliyoruz. Bileti alıyorsun ve şimdi bu sanat eserine sahipsin.”

Konsept, bilet satın almada ve hatta mal ve sanat koleksiyonculuğunda yeni bir trend olabilir. Sadece strateji, ücretli eğlence kadar eskidir.

Brewer, “İnsanların bilet satın alması için başka bir platform sağlıyor” dedi. “Tüm bu NFT ve web 3.0 bilgisi bir süredir ortalıkta, sadece pop kültüründe hakikaten yüzeye çıkmaya başlıyor. O alana girmek isteyenler biletlerini bu şekilde alacaklar… Ve web 3.0’da yaşayacak olan bu dijital sanat eserine erişiminiz olacak.”

Jabbawockeez, bu hizmeti sağlama mevzusunda Las Vegas’ta sanayi lideridir, sadece uzun süre yalnız kalmayacaklardır. NFT deneyimlerini araştırmak ve benimsemek için Cirque gösterileri, mahalli manşetler ve öteki prodüksiyonları bekleyin.

Las Vegas bilet kültürünün geleceği için hepimizin istediği şey bu, dedi Larot. “MGM için çevik, ufak bir kontrol pilotu gibiyiz. ‘Hey, Jabbawockeez ile yeni bir şeyler yapalım!’ demek için bizi bu şekilde görmelerine sevindim. Minnettarız ve sonunda bizi bu eşi olmayan öncüler alanına yerleştiriyor.”

‘iLuminate’ genişliyor

Sonunda The Strat Theatre’da tam bir “iLuminate” serisi yakaladık. Yapım, seyircisine ulaşmak için çalışan bir gösterinin klasik bir örneğidir. Şov, oyuncular ve seyirciler içinde yetersiz sözlü kontakt ile neredeyse tamamen dansa odaklanmak için tekrardan düzenlendi. İyi. Dans gösterinin gücüdür.

yaratıcı Miral Kotb dansçıların yırtıcı, ışıltılı ekip elbiselerini ve canlı koreografilerini sergilemek için yeni bir 20.00 şov zamanından (Pazar günleri eklenen 14:00 matine ile) yararlandı. Odanın video panelleri, odanın etrafındaki deneyimi geliştirir. Sayıdaki süratli değişimler ve “Smooth Criminal”, “Lady Marmalade”, “Whoomp! (İşte Var),” seyirciyi ayakta tutuyor.

Minimum bir ışıklı fötr şapka, süratli bir DJ seti, seyircilerin arasına giren dansçılar ve hatta dev, ışıklı bir yılanın dansçıyla oynadığı bir sahne görüyoruz. Doğrusu onaylıyoruz.

Soğuk Bekleme Uyarısı

“Faaabulous Drag Brunch”, Paskalya Pazar günü Notoriety Live’ın Avize Odası’nda 12:30 (brunch) ve 13:00 (performans)’da açılıyor. Bu, tarafınca yaratılan “Faabulous The Show” un genişlemesidir. Christopher Kenney (“Zumanity” şöhretinin Edie’si) ve ortak Jamie Morris (bununla beraber Erotik Miras Müzesi’ndeki “Puppetry of the Penis”in ortak yıldızı).

Ekip ek olarak 21 Nisan’dan itibaren Cuma gecesi rotasyonuna Perşembe performanslarını da ekledi. Bu yüzden, “Faaabulous” topluluğu Perşembe ve Cuma günleri saat 21.00’de çalışıyor ve Pazar günleri brunch şovuna ekleniyor. Hem de bir tek

şarkının canlı olduğu yeri sürükleyin. Ayrıntılar için www.notorietylive.com adresine gidin.

John Katsilometes’in sütunu A bölümünde her gün yayınlanıyor. Onun “PodKats!” podcast, Reviewjournal.com/podcasts adresinde bulunabilir. Onunla jkats[email protected] adresinden iletişime geçin. Izlemek @johnnykats Twitter’da, @JohnnyKats1 Instagram’da.

Cevap bırakın

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası