Johnny Depp Ethereum NFT’leri Aktör Hakaret Davasını Kazandıktan Sonra Arttı

0


  • NFT koleksiyonu, Depp’in ‘dostlar ve kahramanlar’ söylediği görüntüler içeriyor
  • Never Fear Truth” NFT’lerin taban fiyatı, yazının yazıldığı sırada 0,52 ETH’dir.
  • Yazma esnasında ETH Fiyatı – 1.789.42 $

Johnny Depp’in güzel sanatlarını içeren bir NFT ürün yelpazesi, şovmen dün eski Amber Heard’a karşı bir eleştiri davasını kazandıktan sonrasında maliyet artışını görmüş oldu.

3.850 Never Fear Truth NFT’lerinin öykü maliyeti bu kompozisyon itibariyle 0,52 ETH (ortalama 944 $) değerinde. Gösterim karacılık ön hazırlıklarından ilkin, ürün yelpazesi taban maliyetinin 1,64 ETH’ye ulaşmış olduğu 11 Mart’tan bu yana pek bir dayanak görmemişti. O zamanlar Ethereum, CoinMarketCap başına 2.664 dolardan işlem görüyordu. Ürün yelpazesi daha ilkin Ocak ayında 0,70 ETH başlangıç ​​maliyetiyle gönderilmişti.

Koleksiyon ilk olarak Ocak ayında piyasaya sürüldü

OpenSea’deki üretici işçiliğin Never Fear Truth çeşitleri, Depp’in güzel sanatlar da dahil olmak suretiyle Ethereum’a damgalanmıştır. Girişim, geçen ay MakersPlace tarafınca güvenilir olarak denetim edildi.

Ürün yelpazesi içinde, Heath Ledger, Tim Burton, River Phoenix, Elizabeth Taylor, Al Pacino ve Hunter S. Thompson da dahil olmak suretiyle daha önceki Yoldaşlar ve Kahramanların resimleri içeriyor. Parçaların 607’si Depp’in kendisini içeriyor.

Johnny’nin uzmanlığının bu ilk açık açıklığında, iyi tanımış olduğu ve onu kişisel olarak harekete geçiren kişilere odaklandı, tasvirler inceleniyor. Her fotoğraf, Johnny’nin gözünde kendi kişiliklerinin rahat bir izlenimidir; kendilerini ona iyi mi açtıklarının bir tasviri.

AYRICA OKUYUN: Vitalik, Optimism’in yönetişim yapısını desteklediğini gösteriyor

Ice-T, Niftify ile bir NFT koleksiyonu başlattı

Değiştirilemez tokenler (NFT’ler), bilgisayarlı (ve arada bir fizyolojik) içeriğe bağlanan ve iyelik onayı veren kriptografik olarak yeni tokenlerdir. OpenSea gönderisinde belirtildiği benzer biçimde, her “Never Fear Truth” NFT’si, yaratıcı bir mahalli alana katılım ve Depp’in gelecekteki teslimatları olarak gerçekleşecek.

Depp, NFT tecim merkezine giren ilk tartışmalı büyük isim değil. Aralık ayında, rapçi oldu şovmen Ice-T, Niftify ile bir NFT ürün yelpazesine gönderdi. Ice-T’nin 1992 koleksiyonu “Body Count”, polis sertliğinden bıkmış bir kişinin bakış açısına bakılırsa bestelenen muhalif melodi Cop Killer için büyük seviyede şüpheliydi.

Açıkçası, NFT’ler, oyuncular ve zanaatkarlar, para olarak gördüklerine yada daha da kötüsü, bir hile olarak gördüklerine karşı dururken, bununla birlikte şu anda bir kanıta hareket eden Ethereum benzer biçimde iş blok zincirlerinin kanıtlarına basılan NFT’lerin naturel tesiri ile sorgulanabilir hale geldi. hisse hesaplama.

Nancy J. Allen
Nancy J. Allen’ın son gönderileri (hepsini gör)

Cevap bırakın

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası