Kan Banyosu Sonrası Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) Rebound

0


Bitcoin ve Ethereum uzun dinlence hafta sonu süresince altına düştükten sonrasında Pazartesi akşamı kilit ruhsal seviyelerin üstünde işlem görmüş oldu. Küresel kripto para piyasa kıymeti %1.1 artarak 906 milyar dolara terfi etti.Büyük Paraların Fiyat Performansı
Madeni para 24 saat 7 gün Fiyat
Bitcoin BTC/USD %0.65 -%9 $20.504.76
Ethereum ETH/USD %0.7 -%7.6 $1,119,88
Dogecoin DOGE/USD %0.02 %9.9 0,06 ABD doları24 Saatlik En İyi Kazançlar (CoinMarketCap ile Veriler)
Kripto para 24-Saatlik % Değişiklik (+/-) Fiyat
bireşim (SNX) +57.8% 3,23 dolar
1 inç Ağ (1 İNÇ) +20.5 0,69 ABD doları
ör (AR) +%18,2 10,13 dolar

Ek olarak bakınız: Parasız NFT Iyi mi Alınır

Niçin Mühim: Bitcoin ve Ethereum hafta sonu 20.000 dolar ve 1.000 dolar seviyelerinin altına düştükten sonrasında kripto para birimleri Pazartesi akşamı öteki risk varlıklarıyla beraber canlandı.

Piyasa değerine nazaran en büyük iki kripto para birimi, hafta sonu süresince sırasıyla 17.708,62 $ ve 896,11 $ ile en düşük seviyelerine ulaştı.

S&P 500 ve Nasdaq vadeli işlemleri, yazının yazıldığı sırada %1’den fazla terfi etti.

Piyasada durgunluk korkuları yerleşmiş durumda. OANDA kıdemli piyasa analistine nazaran, enflasyon birincil kaygı olmaktan çıkıp tek kaygı haline geldi. Craig Erlam.

Erlam bir notta, “Şu anda ümit, herhangi bir durgunluğun hafifçe ve kısa olacağı, sadece durum o denli süratli gelişiyor ki, gerçek bir kesinlik ile bilmek zor” dedi.

Erlam, Bitcoin’in 20.000 $ işaretinin altına süratli bir halde düştüğünü kaydetti ve bunun oldukça lanse edilen tehlikeli sonuç bir düzey bulunduğunu söylemiş oldu.

“HODLer zihniyeti hakkaten kontrol ediliyor ve hemen hemen kefaletini ödememiş olanlar asla olmadığı kadar cezbedici olabilir.”

Yatırımcılar ABD Merkez Bankası’na bakacak Jerome Powell’ın Para Politikası Raporunun yeni ve kısaltılmış tecim haftasında Kurultay’ye sunulması.

cam düğüm Bitcoin piyasasının bu hafta madenciler, uzun vadeli sahipler ve toplam piyasa üstünde baskı yaratan “büyük bir kaldıraç azaltma vakası” geçirdiğini söylemiş oldu.

“Mevcut ayı piyasasının düşen domino taşları yeni bir aşamaya aşama kaydediyor. Madencilerin yanı sıra, Uzun Vadeli Sahipler artık baskıyı hissetmeye başlıyor ve birçoğunu artan bir oranda satış hayata geçirmeye zorluyor” dedi.

Bitcoin, Toplam Arz Uzun Vadeli Sahiplerin Elinde — Glassnode’un izniyle

Glassnode verileri, uzun vadeli tutucu arzının geçen hafta 178.000 BTC düştüğünü ve bu da tüm varlıklarının %1.31’ine eşit bulunduğunu gösteriyor.

Alternative.me’nin “Kripto ve Korku Endeksi”ne nazaran, piyasa hissiyatı “Aşırı Korku” ile gölgelenmeye devam ediyor.

kripto para tüccarı Justin Bennett Twitter’da, mevcut “sıçramanın” zayıf göründüğünü ve bir sonraki satış turunu görmeden ilkin başka bir “boğa tuzağı” olabileceğini söylemiş oldu.

Analist, bir yardım rallisi gerçekleşmeden ilkin toplam kripto para piyasası kapitalizasyonunun 670-730 milyar dolara ulaşabileceğini söylemiş oldu.

Bennett tarafınca öne sürülen daha düşük sayı, piyasa değerinin mevcut seviyelerden %26,05 daha düştüğünü gösterir.

Michael van de Poppe apeks madeni paranın 23.000 dolara devam etmesi için 20.500 dolar civarında direnci temizlemesi icap ettiğini söylemiş oldu.

Tüccar, Ethereum 1.085 $ seviyelerini tutarsa, bir sonraki 1.250 $ göreceğimizi varsaydığını söylemiş oldu.

Sonrakini Okuyun: Tüm Zamanların En Yükseklerinden En Oldukça Düşen Kripto Para Birimleri Ve Hayır, DOGE Yada SHIB Değil

Cevap bırakın

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası