Kanadalı Müzisyen Grimes, Çığ Zirvesinde ‘Galaksiler Arası Çocukların Metaverse Kitabı’nı Ortaya Çıkardı – Bitcoin Haberleri

0


Barselona’daki Çığ Zirvesi’nde Kanadalı müzisyen ve plak yapımcısı Grimes, bir “galaksiler arası çocuk metaverse kitabı” başlatmayı planladığını duyurdu. Grimes’ın küçüklere yönelik metaverse kitap projesi, Avalanche Foundation ve değiştirilemez token (NFT) fırlatma rampası OP3N tarafınca başlatılan 100 milyon dolarlık bir girişimin parçasıdır.

Grimes, Çığda ‘Bebekler ve Minik Çocuklar için Bir Dizi Eğitim Sanatı’ Başlatmak için OP3N ile Ortaklık Yapmış oldu

22-27 Mart’ta Barselona’daki Poble Espanyol’daki Çığ Zirvesinde, NFT fırlatma paneli OP3N ve Avalanche Foundation, Culture Catalyst adlı Web3 eğlencesine adanmış 100 milyon dolarlık bir girişimi duyurdu. Ava Labs başkanı John Wu, Culture Catalyst’in Avalanche ağındaki Web3 eğlence uygulamalarını destekleyeceğini söylemiş oldu.

Wu, “Çığ Vakfı’nın OP3N ile Kültür Katalizörü Girişimi, Avalanche’ta eğlence ve popüler kültür uygulamaları için bir dönüm noktasıdır” dedi. “Kullanıcılar, aslına bakarsan sağlam olan Avalanche NFT sahnesinin yeni alanlara dönüşmesini ve Web3’te kültür tarihinde yeni bir bölümün parçası olmasını bekleyebilirler.”

Kanadalı Müzisyen Grimes, Çığ Zirvesinde 'Galaksiler Arası Çocukların Metaverse Kitabı'nı Ortaya Çıkardı
Grimes, Barselona’daki Poble Espanyol’daki Çığ Zirvesi’nde konuşuyor.

Kültür Katalizörüne ek olarak, Kanadalı müzisyen Grimes açıklığa kavuşmuş girişimin projelerinden biri olarak bir “galaksiler arası çocuk metaverse kitabı” başlatmayı planladığını söylemiş oldu. Bir video ekranından Avalanche Summit konuklarıyla konuşurken Grimes, Web3’ten ve OP3N’nin çabalarına destek olmaktan ne kadar memnun olduğundan bahsetti.

Grimes, “Web3’e ilk girdiğimde, görmeyi umduğum türden bir projeydi” söylenmiş izleyici. Müzisyen, “Bebekler için yetişkinler için de derinden anlamlı olan derin bir edinim yaratmak amacıyla bebekler ve ufak çocuklar için bir takım eğitici sanat başlatmak suretiyle OP3N ile ortaklık yapmaktan fazlaca heyecanlıyım” diye ekledi.

Grimes, son iki yılda bir miktar değiştirilemez token (NFT) ekosisteminde yer aldı. Grimes bununla birlikte Elon Musk’ın karısı ve “X Æ A-12” adlı çocuğunun annesidir. Mart 2021’de Grimes, “Warnymph Collection Vol. 1. NFT koleksiyonu ortalama 6 milyon dolar elde etti ve “Newborn 1 & 3” adlı NFT fraksiyonelleştirildi.

“İlk düşüşten bu yana çevresel kaygılar sebebiyle herhangi bir NFT düşürmemiştim. Fakat Avalanche’a başlarken tamamen rahat hissediyorum,” Grimes dedim blockchain etkinliğinde.

Bu hikayedeki etiketler

100 milyon dolarlık girişim, 100 milyon, Ava Labs başkanı, Avalanche, Avalanche (AVAX), AVAX, blockchain etkinliği, Kanadalı müzisyen, çocuk metaverse kitabı, Culture Catalyst, Elon Musk’s Wife, Grimes, Grimes’ NFT, John Wu, metaverse kitabı, NFT koleksiyonu, OP3N, OP3N NFT fırlatma paneli, Warnymph Collection Vol. 1., Web3, Web3 eğlencesi, X Æ A-12

Web3 eğlencesine adanmış 100 milyon dolarlık girişim hakkında ne düşünüyorsunuz? Grimes’ın galaksiler arası bir çocuk metaverse kitabını piyasaya süreceğini detaylandırması hakkında ne düşünüyorsunuz? Bu mevzu hakkında ne düşündüğünüzü aşağıdaki yorumlar bölümünde bizlere bildirin.

Jamie Redman

Jamie Redman, Bitcoin.com News’de Haber Sorumlusu ve Florida’da yaşayan bir finansal teknoloji gazetecisidir. Redman, 2011’den beri kripto para birimi topluluğunun etken bir üyesidir. Bitcoin, açık kaynak kodu ve merkezi olmayan uygulamalar için bir tutkusu vardır. Eylül 2015’ten bu yana Redman, Bitcoin.com News için bugün ortaya çıkan yıkıcı protokoller hakkında 5.000’den fazla yazı yazdı.
Fotoğraf Kredisi: Shutterstock, Pixabay, Wiki Commons

mesuliyet reddi: Bu yazı bilgilendirme amaçlıdır. Bir satın alma yada satma teklifinin direkt teklifi yada talebi yada herhangi bir ürün, hizmet yada firmanın tavsiyesi yada onayı değildir. Bitcoin.com yatırım, vergi, yasal yada muhasebe tavsiyesi sağlamaz. Ne şirket ne de yazar, bu makalede belirtilen herhangi bir içerik, mal yada hizmetin kullanımı yada bunlara güvenilmesinden meydana gelen yada niçin olduğu yada bunlarla bağlantılı olduğu iddia edilen herhangi bir zarar yada kayıptan direkt yada dolaylı olarak görevli değildir.

Cevap bırakın

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası