kardano [ADA]: Bu metriğin altcoin için ‘uyarısına’ dikkat edin

0


Cardano, hayalet zincirinden başarısızlığa kadar her şey olarak adlandırıldı. Geç olsa da, Mart ortasında başlamış olan bir rallinin ADA’nın fiyatını 0,78 dolardan 1,2 dolara çıkarmasından sonrasında birçok eleştirmen sözlerini yiyor. Basın zamanında, piyasa değerine nazaran dokuzuncu en büyük kripto, 24 saat içinde %0,41 düştükten sonrasında ortalama 1,18 dolardan işlem görüyordu.

Sadece, yalnız deliliğin bir yöntemi olabilir.

Amaçlar araçları haklı çıkarır mı?

Kripto araştırmacısı Max Maher geçtiğimiz günlerde ADA’nın fiyatını artırabilecek bazı tetikleyicilere göstermek için Cardano’nun çıkışına bir göz attı. Dahası, ADA’nın 2022’deki fiyat hareketinin anlatacak bir hikayesi bulunduğunu teorileştirdi. Araştırmacı, Ocak ayındaki fiyat artışını ve düşüşünü ele alarak şunları söylemiş oldu:

“Cardano, piyasanın geri kalanıyla beraber birazcık daha aşağı düşmeden ilkin fiyatta süratli bir artış görmüş oldu. Fiyat hareketinin arkasından coşku verici olmasa da, fiyattaki bu artış hala oldukça önemliydi bu sebeple dünyaya Cardano’nun bir DEX’i destekleyebileceğini gösterdi. [SundaeSwap]. Doğal ki, birkaç hata olmadan değil, gene de bir DEX.”

Maher ek olarak TVL’ye baktığında, Minswap’ın hakimiyetinin (basım zamanında ortalama %63,52) kesinlikle dikkate alınması ihtiyaç duyulan bir unsur bulunduğunu gözlemledi. Ek olarak, yan zincir Milkomeda, Cardano’nun Ethereum Sanal Makinesini gerçekleştirmesine destek oldu. [EVM] uyumluluk.

ADA inşaatçı

Peki, Cardano ekosisteminde ne kadar inşaat oluyor? Santiment verilerine nazaran, geliştirme faaliyetleri çoğunlukla yatay hareket ediyor. Ocak ayı sonlarında ve arkasından Şubat ortasında görülen gelişme artışlarından oldukça uzak olsa da, en azından bir istikrar işareti.

Kaynak: Santiment

ADA’nın fiyat hareketi söz mevzusu olduğunda, %30’dan fazla bir ralli kesinlikle oldukça fazla yutturmacaya yol açtı. Sadece, uzaklaştığınızda, ADA’nın fiyatının sadece Şubat ayının başlarında olduğu yere geri döndüğünü görebiliriz.

Maher ise şunları kaydetti:

“Negatif fiyat hareketinin iyi yanı, geliştiricilerin inşa etmeyi bıraktığı anlamına gelmemesidir.”

Bu iyi bir halde ifade edildi, sadece boğalar için kaygı verici bir nokta, Düzeltilmiş Fiyat DAA Farklılığının basın zamanında tutarlı satış sinyalleri vermesidir.

Kaynak: Santiment

Zamanı kaydet!

Dubai’de çekilen bir AMA videosunda Cardano’nun kurucusu Charles Hoskinson, Vasil yükseltmesinin muhtemelen “aşırı yüklenmiş bir sürüm” olacağını doğruladı. O şekilde olsa bile, birçok ADA yatırımcısı bunu dört gözle bekliyor. Nedenmiş? Geçmişe güvenilecekse, ADA çoğu zaman bir hard fork’tan ilkin yüksek irtifa rallileri görür.

Bu nedenle, bahar havasının ve ADA’nın nazik iyileşmesinin tadını çıkarın. Sadece, Vasil hard fork’u yaklaştıkça yazları hararetli bir pazara hazır olun.

Cevap bırakın

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası