Kate Spade Sonbahar, Hudgens’in Yeni Çizgisi, Şık Bir NFT – WWD

0


KATE KUTLAMASI: Kate Spade New York kutlama hakkında bir iki şey biliyor.

Marka, 2022 güz koleksiyonunu ve yeni sehpa kitabı “Kutlayın! Fırsatlar” (Abrams New York, 35 $) Perşembe sabahı New York’ta oldukça seviyeli bir etkinlik alanı olan 214 Lafayette Caddesi’nde.

Yürekli kareli, leopar desenli, çiçekli ve puantiyeli iç mekanlarla harmanlanmış güz hazır giyim koleksiyonunu sunmak için kent evini seçti.

Tema “Open House” idi ve marka, evindeki eğlence temasını yansıtan birkaç renkli vinyet, kruvasan, kek ve içeceklerin servis edilmesini sağlamış oldu. Şenliğin tadını çıkaranlar içinde Katie Holmes, Rosario Dawson ve Emma Roberts da vardı.

Emma Roberts, Rosario Dawson ve Katie Holmes
Darian DiCianno/BFA.com

Cuma ve Cumartesi günü, Kate Spade New York, yeni kitabı başlatacağı bir topluluk etkinliği için kapılarını (214 Lafayette Caddesi’ndeki aynı kent evi) açacak. Her iki gün de çiçek aranjmanı ve teşekkür notları yazmanın püf noktaları şeklinde mevzularda dersler olacak. Her konuğa kitabın parasız bir kopyası verilecektir.

Pazarlamadan Görevli Başkan Jenny Campbell, “Stratejimiz topluluğa hoş geldiniz demek,” dedi. Etkinliğin topluma kapsayıcı olmasını istediğini söylemiş oldu.

Kitap, Kate Spade’in eski gösterim yönetmeni Jen Ford tarafınca, personel de dahil olmak suretiyle öbürlerinden denemeler ve çizimlerle yazılmıştır. “Hepimizin kutlayacak oldukça minik şeyleri ve oldukça büyük şeyleri var ve hepsi sevgiyi hak ediyor. Size (yada onlara) o şampanya gazlı, midede uçuşan duyguyu veren her her neyse, çoğumuz varız. Hadi bunu kutlayalım,” dedi Kate Spade New York, kitabın girişinde.

Moda Kepçeleri: Kate Spade Sonbaharı Gösterir,

Kate Spade New York’un yeni sehpası, “Bunu Kutlayın! Durumlar.”
Darian DiCianno/BFA.com

Diğerlerinin yanı sıra Amazon ve Barnes & Noble’da bulunan kitap, Anneler Günü ve düğünler şeklinde büyük etkinliklerin yanı sıra Cuma günleri, yeni bir beceri, bir arkadaşın terfisi, bir arkadaşın ayrılığı, bir köpeğin doğum günü yada yeni bir ev. — LISA LOCKWOOD

HUDGENS’İN YENİ ÇİZGİ: Vanessa Hudgens yeni bahar koleksiyonu için 2000’lerin başındaki kendi stilini arıyor.

Kadın oyuncu, Cuma günü piyasaya sürülen ve döneme slm veren Sun-Daze koleksiyonu adında olan havlu kumaş stillerinden oluşan 16 parçalı bir ev giyim koleksiyonu üstünde Fabletics ile beraber çalışıyor.

Hudgens ve Fabletics, aktrisin markanın Aralık Kadife kampanyasının yüzü olmasından sonrasında ikinci kez beraber çalışıyor.

Hudgens, “Bahar hakikaten senenin en sevdiğim zamanlarından biri” dedi. “Hepimiz kış uykusundan çıkıyor, güneş çıktı ve siz olayların hızına geri dönüyorsunuz. Bir yaşam seçimi koleksiyonu yaptığımdan güvenilir olmak istedim, bu yüzden bahara geldiğiniz tüm anlamış olur için bir şeyler vardı, spor meydana getirecek, havuz başlangıcında dinlenecek yada takılacak şeyler şeklinde.”

Koleksiyonda tayt, spor sutyeni ve bisiklet şortu şeklinde spor giyim parçalarının yanı sıra mavi, mor ve pembe şeklinde parlak renklerde elbiseler, kısa üstler, şortlar ve mayolar şeklinde öteki giysiler ve havlu kumaştan birçok yoldam yer ediniyor. Parçalar 9,95 $ ile 59,95 $ içinde değişiyor ve Fabletics mağazalarında ve çevrimiçi olarak mevcut.

Vanessa Hudgens ve Fabletics Ekibi Sun-Daze Moda Koleksiyonunda: Fotoğraflar, Detaylar

Vanessa Hudgens, Fabletics koleksiyonundan stilleri modeller
Fabletics’in izniyle

Hudgens, tasarım sürecine 2000’lerin başındaki stiline ve dolabına bakarak, en sevilmiş olduğu parçaları seçerek ve koleksiyon için esin kaynağı olarak kullanarak başladı. Oyuncu kariyerine Ağustos ayının başlarında, bilhassa Disney’in “High School Musical” film dizisiyle başladı.

“Hakikaten dolabıma girdim ve oradan bu koleksiyonu tasarlamak istediğim şeyleri aldım” dedi. “Oldukca giyilebilir ve süper moda ileri, şık ve canlı, sadece günün sonunda hakikaten rahat. Bu benim için hakikaten büyük bir dayanak.”

Hudgens’in kendi gardırobundan esin alan parçalardan biri, ham kenarlı ve vintage esintili bir tasarıma haiz bebek kısa bir tişört. Ek olarak telefonunu kaybetmemesi için onun için temel bir aksesuar bulunduğunu söylediği bir telefon kılıfı tılsımı tasarladı.

Hudgens, koleksiyondaki favori stillerinin mayo ve egzersiz seti şeklinde neon dokunuşlu yansız leopar desenli ve anahtar deliği detaylı bebek pembe havlu kumaştan askılı elbise bulunduğunu söylemiş oldu.

“Hakikaten almak istedim [terrycloth] Hudgens, yeni silüetler yaparak ve kişisel olarak tasarladığım yamalar ilave ederek ve tüm detayların hakikaten kişisel olduğundan güvenilir olarak üstünde kendi bükümümüzü yapın” dedi. “2000’lerin başı benim için oldukça yakın ve kıymetli bir şey.” — LAYLA ILCHI

YARDIM: Monica Rich Kosann, Lauren’in besin güvensizliği mevzusundaki amacına yarar sağlamak için sınırı olan sayıda mücevher tasarımlarının ikinci baskısında Lauren Bush Lauren’in Feed markasıyla ortaklık kurdu.

Monica Rich Kosann’ın e-tecim sitesinde bulunan 18 ayar altın ve gümüşten oluşan bir “iyilik yetiştirme” pusulası tasarladılar. Gümüş versiyonu 295$’a, altın ise 1.410$’a satılıyor.

Monica Rich Kosann'ın Feed işbirliği.

Monica Rich Kosann’ın Feed ortaklaşa iş.
Nezaket/Monica Rich Kosann

Kosann ortaklık hakkında şunları söylemiş oldu: “Lauren’ın Feed’de inşa etmiş olduğu şeye devamlı fanatik olmuşumdur. Kolay bir amacı gerçekleştirmek için oldukça iyi iş çıkarıyor: evlatları beslemek. Satılan her Feed ürünü, kâr amacı gütmeyen ortakları vasıtasıyla gereksinim duyan ufaklıklara net sayıda okul yemeği sağlamaya destek sağlar. Lauren ve Feed ile ortaklaşa iş yapmaktan gurur duyuyorum, beraber yarattığımız yetiştirme nezaketi Compass kolyesinin her satın alımının bu acil amaca destek olacağını bilerek.”

Lauren şunları ekledi: “Uzun süreden beri dostum olan ve mücevher çizgisine devamlı fanatik olduğum Monica ile ortaklaşa iş yapmak oldukça keyifli. Pusula kolyesini, bir çok süre ezici ve zorlayıcı hissedilebilen bir zamanda yaşamak için bir pozitiflik simgesi ve bir mantra olarak yarattık. Günlük yaşamlarımızda yapabildiğimiz her yerde ve ne süre nezaket geliştirerek, iyilik için güç haline geliriz. Ek olarak satılan her kolyeyle, Feed’in bağışçı ortağı No Kid Hungry vasıtasıyla gelecek neslin okulda beslenmesine de destek oluyorsunuz. — MISTY BEYAZ KENAR

KLASİK SEÇİM: Geçen yıl direkt tüketiciye hitap eden bir marka olarak tekrardan lanse edilen Calypso St. Barth, vintage parçalarını ilk kez sunuyor.

Bunlar içinde sınırı olan sayıda satışa sunulacak klasik kaftan, boncuklu tunik ve işlemeli kısa kollu elbise yer ediniyor. Birçoğu türünün tek örneğidir ve hepsi asla giyilmemiştir ve özenle arşivlenmiştir.

Tüm parçalar Calypso’nun ayrıntılara verdiği önemi vurgular: el işlemeleri, karmaşık boncuklar ve imzalı lüks kumaşlar, varlıklı renkler ve desenler. Onlar calysostbarth.com’da.

Mesela, mini gömlek 78 dolara, büzgülü üst 228 dolara, sundress 328 dolara, oldukça çizgili midi 328 dolara, boncuklu mini 348 dolara ve boncuklu maksi 388 dolara.

Bir seferde minik partiler sunuyorlar. Şu anda sitede 20 parça var ve önümüzdeki iki hafta içinde 20 tane daha planlıyorlar. Marka danışmanı Debbie Bancroft, devam eden bir iş olması amaçlandığını söylemiş oldu.

Calypso bu yaz koleksiyonlarını piyasaya sürecek. Şirket elbiseler, üstler, altlar, tulumlar, yüzücüler, kaşmirler, mücevherler, çantalar, eşarplar ve şallar üretmektedir.

1992’de kurulan Calypso St. Barth, kendisini lüks dinlence giysileri ve takıları için yıl süresince bir hedef haline getirdi, sadece zor zamanlar geçirdi ve 2017’de, kalan tüm kapıları kalıcı olarak kapatmadan ilkin 16 mağaza lokasyonunda 15 milyon dolarlık envanterinin tamamını tasfiye etti. . Marka, bildirildiği şeklinde, Bölüm 7 iflasına zorlandı.

Calypso’nun işletme adı ve web adresi şeklinde fikri iyelik varlıkları, batkı satışının bir parçası değildi ve sahibinde kaldı. Bir hususi ana para şirketi olan Solera Capital, markayı 2007 senesinde Calypso’nun kurucusu Christiane Celle’den satın aldı. — LL

DAPPER NFT: Dapper Dan, NFT’ye ilk kez Gap ile çıkıyor.

Bu ayın başlarında iki Dap Gap işbirliğinden yeni çıkan moda tasarımcısı, giyim şirketi ile hususi olarak tasarlanmış bir Dap Gap “Harlem Tailor” kapüşonlu ve türünün tek örneği üniversite ceketi de dahil olmak suretiyle sınırı olan sayıda bir NFT koleksiyonunu piyasaya sürüyor.

Dapper Dan, “Bazılarının bana ‘hip-hop modasının vaftiz babası’ söylediği şeklinde, Gap şeklinde ikonik bir Amerikan markasıyla kültürümüzü daha da ileriye taşıyacak bir şey yaratmak için bir araya geldiğimizde inanılmazdı” dedi. “NFT’ler şu anda kültürü şekillendiren şeyin büyük bir parçası. Analogdan metaverse – Bu alanı Gap ile keşfetme ve yeni heyecanlanan Dap Gap Hoodie’yi yepyeni bir seyirci kitlesine getirme fırsatı için heyecanlıyım.”

Cumartesi öğlen EST’de, NFT deneyimi, Dapper Dan tarafınca tasarlanan dijital sanat ve hususi bir baskı fizyolojik Dap Gap üniversite ceketi içeren 48 saatlik bir Dap Gap dijital müzayedesiyle başlamış olacak. Ek olarak, müzayede, Yüzde On Beş Rehin’in New York City’de düzenlenen senelik açılış ödeneği ile aynı gün adım atar. Açık artırmadan elde edilmiş tüm gelir, perakendecileri raf alanlarının minimum yüzde 15’ini Siyahların haiz olduğu işletmelere rehin vermeye teşvik eden kar amacı gütmeyen kuruluşa bağışlanacak.

Zarif Dan x Gap NFT Koleksiyonu

Dapper Dan’in Gap ile NFT koleksiyonuna daha yakından bir bakış.
Gap’in izniyle

Zarif Dan x Gap NFT Koleksiyonu

Dapper Dan’in Gap ile NFT koleksiyonuna daha yakından bir bakış.
Gap’in izniyle

Gap’in baş ürün sorumlusu Chris Goble, “Gap, bireyselliği ve gerçek benliğinizin ne anlama geldiğini kutluyor ve Dapper Dan tam da bunu somutlaştırıyor – kalıpları kıran, yeni keşfedilen kişisel özgürlükleri şekillendiren ve ilerici değişimi ilerleten bir simge” dedi. “Dapper Dan’in metaverse’de ortak olduğu ilk marka olmaktan onur duyuyoruz.”

Müzayededen sonrasında edinim, yaygın, ender ve destansı olmak suretiyle üç oyunlaştırılmış düzey düşüşü içerecek. 5 Nisan’dan itibaren, common, 2 sav için 48 saat süresince satışta olacak (tam dönüşüm oranları değişebilir, sadece bu kabaca 7 dolardır). Rare 7 Nisan’da 10 sav, Epic ise 12 Nisan’da 100 sav olarak satışa çıkacak.

Tüm seviyeler, ilk gelene ilk hizmet esasına gore, öğlen EST’de gap.com/nft adresinden satın alınabilecektir. — CONCHITA WIDJOJO

Cevap bırakın

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası