Kayıp Bitcoin adresleri, 18 bin dolarlık BTC fiyat hedefi arasında tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı

0


Bitcoin (BTC), hafta sonu ticareti 18.800 doların altında kısa bir fitil ürettikten sonrasında 3 Temmuz’da haftalık kapanışa yöneldi.

BTC/USD 1 saatlik mum grafiği (Bitstamp). Kaynak: TradingView

Bollinger bantları volatiliteye işaret ediyor

Cointelegraph Markets Pro ve TradingView’den elde edilmiş veriler, üçüncü gün süresince katı bir halde 19.000 $’a sabitlenen BTC/USD’yi izledi.

Parite, hafta sonu genel olarak oynaklığa ışık tutmuştu, sadece yazı yazılırken, önceki yarılanma döngüsünün Aralık 2020’den bu yana tüm zamanların en yüksek seviyesinin altındaki ilk haftalık kapanış için hala yoldaydı.

Bundan önceki hafta sonu eylemi, boğaları 20.000 doların altında bir kapanıştan kurtaran geç bir dalgalanma üretmişti.

Bununla beraber, takip eden haftanın Wall Street ticareti süresince momentum zayıf kaldı ve tüccarlar, mühim bir rahatlama sıçraması potansiyeli mevzusunda ikna olmadılar.

“19.300 doların altındayken 18.000 dolardan alt destek bölgesine doğru bir baskı arıyoruz. Süratli kafa derisi ve sıkı geçersiz kılma, ”popüler Twitter hesabı Crypto Tony yazdı gün içinde takipçiler için bir güncellemede.

“Bu harekete hakikaten güvenemiyorum bu sebeple ‘hafta sonu pa’,” diye devam etti Ninja hesabının bir bölümünde. sonraki gönderi“Boğalar 19.7 bin dolara ulaşamazsa, dökümün bittiğini düşünmüyorum” diye ekledi.

Yukarı yada aşağı, haftalık kapanış yaklaşırken, gelen volatilite yorumcular tarafınca dikkatle seyredildi. Popüler analist Matthew Hyland, Bollinger bantları göstergesinin fiyat koşullarının yakında daha düzensiz hale geleceğine işaret ettiğini belirtti.

Günlük süre dilimlerinde, BTC/USD alt Bollinger bandı yakınında işlem görmüş oldu ve Mayıs ayında meydana gelene benzer bir oynaklık ifadesi olarak aşağıya bir düşüş tehdidinde bulunmuş oldu.

Bollinger bantları ile BTC/USD 1 günlük mum grafiği (Bitstamp). Kaynak: TradingView

Sualtı adresleri Mart 2020 zirvesini aştı

Ayrıca yeni veriler, 2011’den bu yana en fena aylık kayıpların arkasından averaj bir hodler’ın ne kadar acı çektiğini gösterdi.

İlgili: Tüm dipleri çivileyen Bitcoin göstergesi, 15.6K BTC fiyat tabanını öngörüyor

Zincir üstü seyretme firmasına nazaran cam düğümhaftalık hareketli averaj benzersiz BTC adreslerinin sayısı, 3 Temmuz’da tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 18.8 milyona ulaştı.

Cointelegraph’ın daha ilkin bildirdiği şeklinde, önceki kapitülasyon vakalarında, gerçekleşmemiş kayıpları görmek için arzın %60’ına gereksinim vardı.

Kayıp tablosundaki Bitcoin adresleri. Kaynak: Glassnode

On-Chain College analitik hesabı “1 Mayıs’tan bu yana Bitcoin Net Gerçekleşen Kayıplarda ortalama 40 Milyar Dolar” özetlenmiş haziran yaklaşırken.

“Bazıları çekilme etti, bazıları takıldı. Kati olan bir şey var – geçen yıl bu alanda bulunduysanız ve hala buradaysanız, bayağı fazla dalgalanma yaşadınız.”

Burada anlatılan görüşler ve görüşler yalnızca yazara aittir ve Cointelegraph.com’un görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve tecim hamlesi risk ihtiva eder, karar verirken kendi araştırmanızı yapmalısınız.