Kellogg’s İngiltere, metaverse’e giriyor

Kahvaltılık gevrekleri ile tanınan besin devi Kellogg’s’un İngiltere birimi, metaverse’e girdiğini deklare etti. Firmanın metaverse’ü, fazlaca oyunculu sanal evren Blankos Block Party içinde inşa edildi. Oyuncuların, oyundaki dünyayı keşfetmek için Pop-Tarts bisküvi temalı NFT’leri toplayabildiği ve takas edebildiği görüldü.  

Aktarılan detaylara bakılırsa; oyun, Epic Games oyun mağazasında ücretsiz bir şekilde oynanabiliyor. Blankos Block Party kullanıcılarının bir çok, 18-24 yaş arasındaki oyunculardan oluşuyor. Bu yüzden söz mevzusu hamlenin, Kellogg’s’un genç kitleyle etkileşime geçebilmesine olanak tanıyacağı tahmin ediliyor. 

Poptarts NFT’ler, Mythical Games ile iş birliği içinde geliştirildi 

Öte taraftan Poptarts NFT’ler; “Hop Pop”, “Punk Pop” ve “Glam Pop” olmak suretiyle toplamda 3 değişik karakteri içinde barındırıyor. NFT’lerin, Mythical Games ile iş birliği içinde geliştirildiği ifade ediliyor. Projenin hayata geçirilişinde kilit rol oynayan öteki firmalar içinde ise İngiltere merkezli reklam ajansları Carat ve Dentsu Creative yer ediniyor.  

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası