Kısa Vadeli “Aşırı Satılan Alım” Sinyalinde Daha Fazla Artış

0


  • Fairlead’den Katie Stockton’a bakılırsa Bitcoin, kısa vadeli yükselişe yol açabilecek bir “aşırı satım alım” sinyali üretti.
  • Stockton, Bitcoin’in mevcut seviyelerden %13’lük bir artışı temsil eden 48.100 $ civarında bir dirence doğru eğilim gösterdiğini düşünüyor.
  • Stockton Insider’a verdiği demeçte, “Desteğin azalması, haftalık MACD’yi artan ivmenin bir yansıması olarak bir ‘al’ sinyalinde tuttu.”

Fairlead Strategies’ten Katie Stockton Insider’a verdiği demeçte, kripto para biriminin bu hafta başlarında bir “aşırı satım satın alma” sinyali oluşturmasının arkasından Bitcoin kısa vadede daha çok yükseliş görebilir.

Şimdi Bitcoin’in kısa vadede 200 günlük hareketli averajına yönelmesini bekleyen Stockton’a bakılırsa, kilit kontrol, bitcoin’in 40.000 doları bir destek seviyesi olarak emin bir halde tutma kabiliyetiydi.

Insider’a “Bitcoin, 40.000$ civarında mühim bir bulut tabanlı desteği tuttu ve üç günlük bir rallinin arkasından günlük stokastikten aşırı satım ‘al’ sinyali üreterek kısa vadeli bir yükseliş eğilimini destekledi” dedi.

Stockton’a bakılırsa, Bitcoin’in 200 günlük hareketli averajı, Bitcoin’in şu anda 48.100 dolar civarında olan dirence çarpması için olası bir alan. Bu fiyata yapılacak bir artış, mevcut seviyelerden %13’lük potansiyel bir artışı temsil eder.

“Günlük MACD de sıkıştı ve bir sonraki dirence doğru 48.1 bin dolara doğru daha yüksek bir hareketi destekleyen iyileştirilmiş kısa vadeli momentumu yansıtıyor” dedi.

Hareketli averaj yakınsama/uzaklaşmanın kısaltması olan MACD göstergesi, hareketli ortalamaların hareketini izler ve yaygın olarak takip edilen ölüm haçı ve altın haçı içeren hareketli averaj geçiş stratejilerinden ayrıdır.

“Orta vadeli bir perspektiften bakıldığında, ralli desteği, iyileşen momentumun bir yansıması olarak haftalık MACD’yi bir ‘al’ sinyalinde tuttu. Haftalık stokastikler yükselirse, orta vadeli bir yükseliş eğilimine geri döneriz.” Stockton deklare etti.

Bitcoin, Kasım ayında 69.000 $ ‘a yaklaştığından beri değişken bir tecim aralığında kaldı. Kripto para birimi, kayıplarını karşılamadan ilkin 33.000$’a kadar düştü. Bitcoin Perşembe günü ortalama %3 artışla 42,761 dolara terfi etti.

Bitcoin grafiği


Fairlead Stratejileri


Cevap bırakın

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası