Koroplast halka arz tarihleri ne zaman? Halka arz hisse fiyatı ve sembolü!

Koroplast halka arz tarihleri ne zaman? Halka arz hisse fiyatı ve sembolü! – Ekonomi Haberleri

Koroplast halka arz tarihleri ne zaman? Halka arz hisse fiyatı ve sembolü!

Koroplast’ın halka arz tarihiyle ilgili detaylar merak ediliyor. Koroplast’ın halka arz edilecek paylarının yüzde 25’inin yurt içi yüksek başvuru yapan bireysel yatırımcılara, yüzde 25’inin yurt içi bireysel yatırımcılara, yüzde 40’ının yurt içi kurumsal yatırımcılara ve yüzde 10’un da yurt dışı kurumsal yatırımcılara tahsis edilmesi hedefleniyor. Halka arzdan sonra şirketin halka açıklık oranının ek satış hariç yüzde 38,26 olması bekleniyor.

KOROPLAST HALKA ARZ FİYATI NE KADAR?

Koroplast hissesi 4,68 TL’den halka arz olacak.

KOROPLAST HİSSE SEMBOLÜ NE OLACAK?

Koroplast hissesinin sembolü KRPLS olacak.

KOROPLAST’IN HALKA ARZ TAAHHÜT VE HEDEFLERİ NELER?

Arz geliri nerede kullanılacak? Şirket halka arz gelirinin büyük bir kısmını Türkiye İş Bankası ve TSKB’den aldığı 12,6 milyon avroluk borcun kalan kısmını (7,44 milyon avro) ödemek için kullanacak. Koroplast halka arzdan elde ettiği gelirin kalan kısmını ise tahvil alımında kullanacak. 

ŞİRKETİN TAAHHÜDÜ NE?

1 yıl boyunca satış yapılmayacak.

1 yıl boyunca halka arz fiyatının altında satış yapılmayacak.

Fiyat istikrarı yapılırken alınan paylar geri satılmayacak.

Koroplast Hissesi Kimlere Dağıtılacak?

Hisselerin %25’i bireysel yatırımcıya, %25’i yüksek başvuru gerçekleştiren yatırımcıya, %40’ı yurt içi kurumsal yatırımcılara, %10’u ise yurt dışı kurumsal yatırımcılara dağıtılacak.

FED faiz kararı ne zaman, saat kaçta açıklanacak? Temmuz ayı FED toplantı tarihi 2022! FED faiz kararı ne zaman, saat kaçta açıklanacak? Temmuz ayı FED toplantı tarihi 2022!

FED faiz kararı ne zaman, saat kaçta açıklanacak? Temmuz ayı FED toplantı tarihi 2022!

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası