Kripto Analisti, Aşırı Satılan Bir Merkezi Olmayan Finans (DeFi) Altcoin’in ‘Süratli Hareket Edebileceğini’ Söylüyor

0


Popüler bir kripto analisti, son birkaç hafta içinde süratli bir halde satıldıktan sonrasında değerinin artabileceğine inanılmış olduğu bir merkezi olmayan finans (DeFi) protokolünü adlandırıyor.

Yeni bir video güncellemesinde, anonim sunucu InvestAnswers, 438.000 YouTube abonesine DeFi borç verme protokolü Aave’nin (AAVE) yönetim belirtecinin Ocak 2021’den bu yana görülmeyen seviyelere düştüğünü söylüyor.

“Sanki biri zamanı geri almış ve saati 16 ay geri almış. 200 günlük hareketli ortalamanın altında 120 dolar, sadece bu grafiği Polkadot ve diğerleriyle karşılaştırdığınızda, aslına bakarsak neredeyse benzer. Kısaca buradaki aslolan sorun – ve bu sıkıntılı kısım – birkaç hafta ilkin 240 dolardan işlem görüyordu. Şimdi 80 dolarda.”

AAVE, yazı yazılırken 88.82 dolardan işlem görüyor. Piyasa değerine gore 60. sıradaki kripto varlığı geçen hafta ortalama %15,5 düştü.

InvestAnswers sunucusu, ilkin Bitcoin’in (BTC) toparlanmasını beklediğini, sadece “gelecek ay için” volatiliteyi tahmin ettiğini söylemiş oldu.

Anonim analist, Aave’de niçin hala yükseliş eğiliminde bulunduğunu da özetliyor.

“Aave hala en iyi gözetimsiz protokol. Daha fazlasına taşınıyorlar [business to business]Bu, işletmelerin aşağıdaki benzer biçimde durağan(durgun) paralardan geri dönüş almasına destek olacak [US Dollar Coin]…

Öteki bir şey ise, süratli hareket edebilir ve buradan 3x olan 240$’a kadar merdiven çıkabileceğini söyleyebilirim. Piyasanın geri kalanı benzer biçimde aşırı satıldı, sadece piyasa süratli bir halde toparlanabilir.”

İ

Fiyat İşlemini Denetim Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Direkt gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecanFeysbuk ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp

En Son Haber Başlıklarını Denetim Edin

Mesuliyet Reddi: The Daily Hodl’da anlatılan görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi yada dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan ilkin lüzumlu özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ilişkin bulunduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda bulunduğunu lütfen ihmal etmeyin. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin yada dijital varlığın satın alınmasını yada satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı müessese pazarlamasına katıldığını lütfen ihmal etmeyin.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/Mia Stendal

Cevap bırakın

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası