Kripto Analisti, Bir Altcoin’in 10 Kat Kazanç Basabileceğini Söylemiş oldu, Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) İçin Güncelleme Tahminleri

0


Yakından izlenen bir kripto stratejisti ve tüccarı, Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) hakkında görüşünü güncellerken %900’lük bir ralli kaydedebileceğine inanılmış olduğu bir altcoini açıklıyor.

Düzmece kripto analisti Credible, 327.800 Twitter takipçisine Bitcoin’in başka bir ralliye başlamadan ilkin 38.000 dolara kadar düşmesini beklediğini söylemiş oldu.

“Direniş bölgemize karşı şimdi. [I] Yakında buradan minimum 39 bin dolara bir geri çekilme beklerdim. Gene, bu, bence, tam bir geri dönüşten ilkin burada yalnız bir temel oluşturma. BTC.”

Kaynak: Güvenilir/Twitter

Yazma esnasında, Bitcoin 39.555 dolar karşılığında el değiştiriyor.

Sıradaki, Credible’ın 4.000 doların üstüne çıkmadan ilkin önümüzdeki birkaç ay içinde bir üçgen yapı oluşturacağını tahmin etmiş olduğu önder akıllı sözleşme platformu Ethereum.

“ETH, hakkında son tweetimi takiben beklendiği şeklinde bir nefes aldı. Bir ETH pozisyonu eklemek/yada oluşturmakla ilgileniyorsanız, spot satın alımlar için 2.500-2.800 $ içinde bir artış olacak.”

resim
Kaynak: Güvenilir/Twitter

Ethereum, yazı yazılırken 2.941 dolar değerinde.

Yatırımcının radarındaki son madeni para, stablecoin odaklı merkezi olmayan borsa Curve Finance’in yönetişim belirteci olan Curve (CRV)’dir.

Kripto analistine bakılırsa, alt kısım şimdiden CRV’ye girdi ve madeni paranın büyük bir ralli yapmasını bekliyor.

“Evet, bence ikisi de kazanan! CRV için 10x evet. Buradan CVX’te 10x’i fazlaca isterim fakat bu 300 dolar, bu yüzden CRV’de 10x’ten ziyade mevcut seviyelerden daha zor olacak.”

Fiyat İşlemini Denetim Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Direkt gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin (*10*)Feysbuk ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp

En Son Haber Başlıklarını Denetim Edin

Mesuliyet Reddi: The Daily Hodl’da anlatılan görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi yada dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan ilkin lüzumlu özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ilişik bulunduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda bulunduğunu lütfen ihmal etmeyin. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin yada dijital varlığın satın alınmasını yada satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı müessese pazarlamasına katıldığını lütfen ihmal etmeyin.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/Tithi Luadthong/LongQuattro

Cevap bırakın

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası