Kripto Analisti, Bu Düşük-Cap Altcoin’in Piyasa Değerine Göre En İyi 25 Kripto Varlığa Beklenmedik Bir Şekilde Yükseleceğini Söyledi

0


Popüler kripto tüccarı Kevin Svenson, bir sonraki boğa koşusu süresince bir borsa altcoinin piyasa kıymeti sıralamasında 50 noktadan fazla yükseleceğini düşünüyor.

Yeni bir tweet’te, Svenson anlatır KuCoin Token’ın (KCS) 99.200 takip edeni, Binance Coin (BNB) ve Cronos’un (CRO) izinden giderek piyasa değerine nazaran 76. en büyük kripto varlığından ilk 25 tokene dönüşecek.

“KuCoin Token, Kasım 2021’den bu yana yaşanmış olan tüm düşüş trendi süresince en kuvvetli varlıklardan biriydi. BTC’ye karşı terfi etti ve kıymetini korudu… bu yüzden KCS’nin bir boğada ne yapacağını hayal edin.”

KuCoin, Ethereum (ETH) blok zinciri üstüne inşa edilmiş, borsaya özgü bir belirteçtir. KuCoin’in mahalli jetonu olan KCS, işlem ücretlerini azaltarak ve sahipleri ödüllendirerek ağdaki iştirakı teşvik etmek için kullanılır.

KuCoin yazı yazılırken 21.72 dolardan işlem görüyor ve son yedi gün içinde ortalama %19 arttı.

İlerlemek, Svenson düşünüyor şu anda en iyi 100 piyasa kıymeti sıralamasında yer edinen tüm kripto varlıkları içinde en iyi performans gösteren altcoin olacaktır.

Bu ayın başlarında analist, katman-2 protokolü Loopring (LRC) için bir fiyat artışı çağrısında bulunmuş oldu.

LRC’nin fiyat artışı, Loopring’in GameStop’un blok zinciri üstüne inşa edilen yeni değiştirilemez token (NFT) platformunun beta sürümünü erken kayıtlar ve fon depozitoları için yayında bulunduğunu duyurmasıyla aynı zamana denk geldi.

Fiyat İşlemini Denetim Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Direkt gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecanFeysbuk ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp

En Son Haber Başlıklarını Denetim Edin

Mesuliyet Reddi: The Daily Hodl’da anlatılan görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi yada dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan ilkin lüzumlu özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ilişkin bulunduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda bulunduğunu lütfen ihmal etmeyin. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin yada dijital varlığın satın alınmasını yada satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kurum pazarlamasına katıldığını lütfen ihmal etmeyin.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/Alberto Andrei Rosu/Natalia Siiatovskaia

Cevap bırakın

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası