Kurumlar, Kısa Süreli BTC Ürünleri Olarak Bitcoin Üzerinde Dikkatli Dönüyor


Önde gelen dijital varlık yöneticisi CoinShares, birçok kurumsal yatırımcının Bitcoin’e karşı daha dikkatli davrandığını ve kendilerini BTC’de kısa satıcı olarak konumlandırdığını söylüyor.

Son olarak Dijital Varlık Fonu Akışları Haftalık raporunda CoinShares, dijital varlık yatırım ürünlerinin, çoğunlukla kısa Bitcoin ürünlerine meydana getirilen tahsislerden meydana gelen pozitif bir giriş haftası gördüğünü tespit etti.

“Dijital varlık yatırım ürünlerinde geçen hafta toplam 64 milyon dolarlık giriş görüldü, sadece manşetteki rakamlar mühim bir çoğunluğun kısa vadeli Bitcoin yatırım ürünlerine (51 milyon dolar) girmiş olduğu gerçeğini gizlese de.”

Kaynak: CoinShares

Bahsedilmiş olduğu şeklinde, girişlerin %79’u kısa vadeli Bitcoin (BTC) yatırım ürünlerinden yada daha düşük bir fiyattan geri satın almadan ilkin piyasada satmak için Bitcoin ödünç almak isteyen ürünlerden meydana gelmektedir.

Kaynak: CoinShares

Firmaya bakılırsa, uzun Bitcoin yatırım ürünlerindeki ufak girişler kim bilir düşüş argümanını destekliyor.

“Brezilya, Kanada, Almanya ve İsviçre şeklinde ABD dışındaki bölgelerde uzun yatırım ürünlerine toplam 20 milyon ABD doları tutarında ufak girişler görüldü.

Bu, yatırımcıların cari fiyatlarla uzun pozisyonlara eklediklerini ve kısa Bitcoin’e girişlerin muhtemelen yenilenen negatif duygulardan ziyade ABD’de ilk kez erişilebilirlik sebebiyle bulunduğunu vurguluyor.

Bitcoin, hafta süresince fazlaca azca giriş görmüş oldu ve toplamda bir tek 0,6 milyon ABD doları oldu. Short-Bitcoin, ABD’de ürün lansmanından sonrasında toplam 51 milyon ABD doları tutarında üstün dereceli giriş görmüş oldu.”

CoinShares, 21 Haziran’da Kısa Bitcoin Stratejisi ETF’nin (BITI) ProShares lansmanına atıfta bulunuyor.

Ethereum (ETH), Solana (SOL), Polkadot (DOT), Cardano (ADA) ve fazlaca zengin kripto yatırım ürünlerinin tümü, haftada 4,9 milyon dolar, 1 milyon dolar, 0,7 milyon dolar, 0,6 milyon dolar ve 4,4 milyon dolar getirerek giriş yapmış oldu. sırasıyla.

Fiyat İşlemini Denetim Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Direkt gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecanFeysbuk ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp

En Son Haber Başlıklarını Denetim Edin

&nbsp

Mesuliyet Reddi: The Daily Hodl’da anlatılan görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi yada dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan ilkin lüzumlu özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ilişkin bulunduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda bulunduğunu lütfen ihmal etmeyin. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin yada dijital varlığın satın alınmasını yada satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kurum pazarlamasına katıldığını lütfen ihmal etmeyin.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/yuhu/maksum iliasin

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası