Lider NFT Marketplace Opensea, Nisan Ayında Solana Desteği Ekleyecek – Bitcoin Haberleri

0


En büyük takas edilemeyen token (NFT) pazarı Opensea, Nisan ayında Solana desteği eklemeyi planlıyor. Haber, firmanın yakın gelecekte Solana’yı ekleyeceğini söyleyen fazlaca sayıda söylentiyi takip ediyor.

Opensea, Sayısız Söylenti ve Spekülasyondan Sonrasında Solana Desteğini Onayladı

Opensea, firmanın bir teaser videosuna gore Nisan ayında Solana (SOL) desteği ekleyeceğini doğruladı. tweetlendi Opensea, bugüne dek satılan 23,5 milyar dolar ile tüm zamanların satışları açısından en büyük NFT pazarıdır. 23.5 milyar dolar, 1.417.562 tüccar arasındaydı ve bu hafta Opensea’deki averaj NFT satışı NFT başına 930.59 dolar civarında.

Opensea halihazırda Ethereum, Klaytn ve Polygon içeren üç blok zinciri ağını desteklemektedir. Solana (SOL), NFT pazarının mevcut protokol dizisine eklenen dördüncü blok zinciri olacak.

Solana (SOL), piyasa kıymeti açısından yedinci en büyük kripto para birimidir (yazım esnasında), piyasa kıymeti açısından üçüncü en büyük akıllı sözleşme platformu madeni parasıdır. SOL’nin kıymeti geçen hafta ABD doları karşısında %33.1 arttı ve yıldan bugüne SOL %537 arttı.

Opensea’nın Solana desteği birkaç şahıs tarafınca bekleniyordu ve Solana @bhaleyart’ı savunduğunda Phantom cüzdan desteği (Solana tabanlı bir cüzdan) hakkında söylentiler dolaşmaya başladı. tweetlendi Bununla ilgili olarak 2021 Kasım ayının ortalarında. Daha yakın bir zamanda, Bitcoin.com News, teknoloji blog yazarı Jane Manchun Wong tarafınca keşfedilen ve Opensea vasıtasıyla Solana desteği gösteren sızdırılmış görüntüler hakkında data verdi.

Bitcoin.com News ek olarak bilgilendirildi 25 Mart’ta, bir şahıs Phantom cüzdanını kullanırken Opensea platformu tarafınca istendiğinde Twitter vasıtasıyla. Kullanıcı bir video kaydetti Opensea’nın platformunun Phantom cüzdanından Solana hesabına erişim izni istediğini gösteren etkinliğin özeti. O sırada haber masamız deneyimi kopyalamaya çalıştı, sadece videoyu gördükten sonrasında bunu bir Phantom cüzdanla çoğaltamadık.

Bu hikayedeki etiketler

4 blok zinciri, Ethereum, Jane Manchun Wong, klaytn, nft, NFT marketplace, NFT desteği, NFT’ler, Değiştirilemez Token, Opensea Solana, Polygon, SOL, Solana savunucusu, Solana Opensea, Solana desteği, Solana Tabanlı NFT’ler

Opensea’nin Nisan ayında Solana desteği eklemesi hakkında ne düşünüyorsunuz? Bu mevzu hakkında ne düşündüğünüzü aşağıdaki yorumlar bölümünde bizlere bildirin.

Jamie Redman

Jamie Redman, Bitcoin.com News’de Haber Sorumlusu ve Florida’da yaşayan bir finansal teknoloji gazetecisidir. Redman, 2011’den beri kripto para topluluğunun etken bir üyesidir. Bitcoin, açık kaynak kodu ve merkezi olmayan uygulamalar için bir tutkusu vardır. Eylül 2015’ten bu yana Redman, Bitcoin.com News için bugün ortaya çıkan yıkıcı protokoller hakkında 5.000’den fazla yazı yazdı.
Fotoğraf Kredisi: Shutterstock, Pixabay, Wiki Commons

mesuliyet reddi: Bu yazı bilgilendirme amaçlıdır. Bir satın alma yada satma teklifinin direkt teklifi yada talebi yada herhangi bir ürün, hizmet yada firmanın tavsiyesi yada onayı değildir. Bitcoin.com yatırım, vergi, yasal yada muhasebe tavsiyesi sağlamaz. Ne şirket ne de yazar, bu makalede belirtilen herhangi bir içerik, mal yada hizmetin kullanımı yada bunlara güvenilmesinden meydana gelen yada niçin olduğu yada bunlarla bağlantılı olduğu iddia edilen herhangi bir zarar yada kayıptan direkt yada dolaylı olarak görevli değildir.

Cevap bırakın

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası