Litecoin: Neden daha zengin sahipleri birdenbire LTC’de hareket ediyor?

0


İlginç bir halde, Litecoin sahipleri, son birkaç gün içinde daha zengin kohortlar ansızın etken hale vardığında davranışlarında şaşırtıcı bir değişim gösterdi.

Şimdi LTC varlıklarını hareket ettirmeleri açık olduğundan tertipli aktivite olağandışı değil, sadece ani rastgele artışlar soruları gündeme getiriyor.

Litecoin sahipleri oldukca mu kendinden güvenli yada oldukca korkmuş?

100 bin doları aşan işlemlerde bu ayın başlangıcında ani artışlar görüldü, sadece ortalama 72 saat ilkin “düzgüsel” eşiklerini aştılar ve dün aynı işlem bir yıldan fazla bir süredir bulundukları en yüksek seviyeye ulaştı.

Litecoin daha zengin cüzdanları LTC’lerini hareket ettiriyor | Kaynak: Santiment – ​​AMBCrypto

Şimdi, bu kadar yüksek kıymetli işlemler yaptıkları bilinmiş olduğu için bunların da balina olabileceği merak edilebilir.

Sadece balina hareketi için zincir üstü verilerin çapraz kontrolü, bunların ne olursa olsun onlar olmadığını açıkça ortaya koyuyor. Ek olarak, 1 milyon doları aşan işlemler hala asla olmadığı kadar düşük ve bunun balina davranışı olma olasılığını daha da ortadan kaldırıyor.

Litecoin balina işlemleri | Kaynak: Santiment – ​​AMBCrypto

Bundan dolayı, ya korkudan ya da itimat içinde bu tür Litecoin hacimlerinde dolaşan bir tek daha zengin topluluklardır. Sual şu ki, iki nedenden hangisi motivasyondu?

LTC piyasanın altına yaklaşırken bu artışların aynı anda gerçekleştiği göz önüne alındığında, bu ani hareketlere korkunun niçin olduğu görülüyor.

12 Nisan’dan önceki hafta altcoini desteklemedi ve netice olarak LTC, azalan takozuna geri dönerek alt trend çizgisini destek için kontrol etti.

Litecoin fiyat hareketi | Kaynak: TradingView – AMBCrypto

Bundan dolayı, önümüzdeki birkaç gün içinde yeşil mumlar görünmeye adım atar başlamaz, yatırımcılar LTC’lerini olabildiğince fazla kâr elde etmek için harekete geçirdiler ve bunu satın alan ötekiler, fiyatlar yükselmeye devam ederken kendilerini kâr için konumlandırmak için yaptılar.

Bu, alış ve satış emirlerinin, yazarken bile alıcılar lehine bir tek 15k LTC farkı olduğu gerçeğiyle doğrulanır.

Borsalar içinde Litecoin alım ve satım emirleri | Kaynak: Intotheblock – AMBCrypto

Şu anda LTC, korkunun azalmasına destek olacak destek için üst trend çizgisini kontrol ediyor ve netice olarak, bu yüksek kıymetli işlemlerin yavaşladığını görebiliriz.

Cevap bırakın

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası