Liverpool FC taraftarları artık kulüp temalı avatarlar oluşturabilecek

Premier Lig kulübü Liverpool FC, taraftarlara kendi ürünleriyle dijital avatar oluşturma imkanı sunacak.
Liverpool, resmi intenet sitesinde 14 Ekim’de yapmış olduğu duyuruda Meta, doğrusu eski adıyla Feysbuk ile iş birliği yaptığını duyurdu. Liverpool’un sanal ürünleri, yeni ortaklık kapsamında Meta Avatars Store’da yer alacak.
Meta Avatars Store, Meta’nın Feysbuk ve Instagram şeklinde platformlarında kişiselleştirilmiş avatarlar oluşturulmasına olanak elde eden bir mağazadır. Dünyaca meşhur markalara ilişkin dijital kıyafetlerin kullanılabildiği mağaza hizmeti şu anda ABD, Kanada, Tayland, İspanya, İtalya ve Birleşik Krallık’ta kullanılabiliyor.
Meta kullanıcıları, bu iş birliğiyle avatarlarında artık Liverpool temalı eşofman takımları, 2022-2023 sezonu formaları ve takımın kendi koleksiyonundan öteki parçaları kullanabilecek.
LFC Dijital Kıdemli Başkan Yardımcısı Drew Crisp, iş birliğini şu şekilde yorumladı:
“Kendi Meta Avatars koleksiyonunu çıkaran ilk Premier Lig kulübü olduğumuz için inanılmaz heyecanlıyız. Bu, küresel yandaş kitlemizin Liverpool Futbol Kulübü ile dijital olarak etkileşime girmesi ve kulübün renkleriyle kendi avatarlarını oluşturmaları için muhteşem bir fırsat daha.”
Kaynak: Liverpool FC resmi web sitesi

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası