Metaverse Etki Alanları, Quik․com’da Darp Çıktıkça Yükseliyor – Sponsorlu Bitcoin Haberleri


Web3 için optimize edilmiş meta veri deposuna yönelik bir portal olan Quik.com, .metaverse, .vr, .web3 ve öteki birçok üst düzey tesir alanı hakkında ilk elden detayları web3 yarışına getiriyor.

Quik.com’daki bu alan adları blok zinciri teknolojisinde basılmıştır ve kullanıcının dijital cüzdanında bir varlık olarak saklanacak ve sahibi isterse tutulacak, satılacak ve hatta takas edilecek özelliktedir.

Bu özellikler, merkezi denetim altında olmadıkları için onları geleneksel alanlardan ayırır. Bu, üçüncü taraf müdahalesini reddetmelerine ve veri sahipliği üstünde gizliliği güvence altına almalarına olanak tanır.

Kullanıcılar, birden fazla üst düzey alan sunan bu alan adlarını elde etmek için dijital cüzdanlarını Quik ekosistemine bağlamalıdır. Darphane Quik.com vesilesiyle kolayca yapılabilir, sadece bununla beraber derinlemesine pazar araştırması ve fütüristik yararlı bileşenlerin dikkate alınmasını gerektirir.

Yarış hala gençken, birçoğu web3 üstünde gelişmeye çalışıyor. Yeni oluşturulan alan adınızın talep edilebilecek muhteşem nitelikleri var ise, aslına bakarsan mühim bir kâr yolunda olduğunuzu kabul edin.

Web3 tesir alanları Quik.com’da yaygın olarak bulunur. Bu domainlerin bir öteki mühim özelliği de web üstünde merkezi olmayan bir internet sayfası barındırmanıza olanak sağlaması ve sektördeki teknolojik gelişmelerin yanı sıra sayısız yarar sağlamasıdır.

Merkezi olmayan alanlar, geleneksel alanlardan herhangi bir halde farklılık gösteriyor mu?

Geleneksel alan adları, kullanıcı tarafınca işletilen ve üçüncü bir tarafa ilişkin olan merkezi ağlar üstüne kuruludur. Internet sayfasına yönetici haklarına ve erişim anahtarlarına haiz olsanız bile, veriler merkezi web’i yöneten üçüncü şirket tarafınca denetim edilir.

Geleneksel alan adları, merkezi olmayan alanlardan fazlaca farklıdır. Geleneksel bir alan adı, merkezi bir ihtilaf çözümü kullanır. İnternet Tahsisli İsimler ve Sayılar Kurumu (ICANN) tüm geleneksel alan adlarını yönetir. Geleneksel internet sayfalarını düzenlemek için tek tip alan adları, merkezi ihtilaf çözüm mekanizmaları ve ihtilaf çözüm politikaları sunar.

Merkezi olmayan alanlar, kullanıcının merkezi olmayan bir internet sayfasını barındırmasına izin verir. Ek olarak, üçüncü taraf müdahalesi olmadan internet sayfasını denetim etmenize ve yönetmenize olanak tanır. ICANN’in bağımlılığını ve düzenlemelerini tahrip etmek.

Merkezi olmayan web sitelerinin haiz olduğu güvenlik önlemleri, blockchain teknolojisini kabul ettikleri için yüksektir. Web, kullanıcı yetkisi ve haklarına odaklanan merkezi olmayan bir bükülme ile web3’e doğru evriliyor.

Piyasa hemen hemen emekleme döneminde. Web3 üstünde merkezi olmayan bir internet sayfasına ev sahipliği yapmak için premium alan adlarını güvence altına almak için birçok girişimde bulunurken, Şimdi yatırımcıların portföylerini büyütmeleri ve web üstünde girişim başlatmaları için ideal süre.

Quik.com, metaverse, sanal gerçeklik, web3 ve hızla ün ve ün kazanan ve artan talep sebebiyle yakında web’i devralacak ötekiler benzer biçimde uzantılara haiz TLD’ler sunar.

Quik.com

Quik.com’daki alan adları, kullanıcılarına alan adıyla eşleştirilmiş herhangi bir dijital varlığın tek sahipliğini sunar. .metaverse ve .vr benzer biçimde alanlar, Ethereum Blockchain’deki en üst düzey alan adlarıdır ve erken erişim elde etmek için Quik.com’da mevcuttur.

Bu alan adlarının ayırt edici doğası ve öne çıkan özellikleri, kayıt olduktan sonrasında klonlanmalarını yada kopyalanmalarını engeller. Bu merkezi olmayan alanlar, kullanıcıları web3’ü kullanmaya ikna etmek için merkezi olmayan internet sayfalarını düzenlemek için de kullanılabilir.

Quik ekosistemi hızla gelişiyor ve web3 alan adlarına haiz quik.com müşterileri için hala keşfedilecek ve tanıtılacak tonlarca şey var. Kullanıcıya ek olarak web’e ve gelişmekte olan meta veri deposuna erişim izni verilir. Meta veri deposu ve web3 bağlantılıdır.

Uzantılar meta veri deposu tesir alanları, VR tesir alanları, web3 tesir alanları, zincir tesir alanları ve ötekiler Quik.com’da mevcuttur. Web3’ün ilk aşamalarından dolayı, fazlaca azca kullanıcı bu alanların haiz olduğu kârlı yapının hemen hemen bilincinde değil.

Quik.com’da alan adı basmanın avantajları

Ticari ve teknik kuruluşlar, merkezi olmayan internet sayfalarını barındırmak için alan adları alıyor. Bir web3 alan adı almak size rekabette avantaj sağlarken, öteki kuruluşlar aslına bakarsan haiz olduğunuz alanın öteki tarafında alan adı almak için savaşım ediyor.

Teknoloji kuruluşları, kendilerini merkezi olmayan bir alan adıyla web’de oluşturmak ve pazara hakim olmak için en belirgin alan adları için yarışıyor. Meta veri deposu alan adı kullanarak merkezi olmayan bir internet sayfası oluşturursanız, materyalleri web’de yayınlayabilirsiniz.

Etki alanınız bir TLD’ye bağlı olduğu ve içeriğin yayınlandığı geleceğin interneti olan meta veri deposunun bir uzantısı olduğundan kullanıcılar içeriğinizi hızla bulabilir.

Quik.com’da Üst Düzey Etki Alanları

  • .sanal evren
  • .vr
  • .web3
  • .Zincir
  • .i
  • .adres
  • .sıkılmış
  • .şib

Bu adları kullanarak merkezi olmayan web sitenizi web3 üstünde barındırabilir yada bu tarz şeyleri meta veri deposuna erişmek için kullanabilirsiniz. Her alanın kendine özgü bir kalitesi vardır, bu yüzden her teknoloji yatırımcısının Quik.com’da sunulan 9 TLD’ye aşina olması gerekir.

Hızla genişleyen teknik alandaki data ve deneyimlerinden dolayı bu alanlara varlık olarak yatırım yaparak portföylerini genişletmeye isteklidirler.

Bir alan adına haiz olduğunuzda, alan adınızı kullanarak meydana getirilen tüm satışlarda %5-7 içinde bir ücret alma hakkınız vardır. Alan adınızın Quik ekosisteminde ve gelişen teknolojisinde iyi mi kullanıldığı mevzusunda farklılıklar olsa da.

Quik.com’da alan adı iyi mi basılır?

Alan adınızı basmadan ilkin dijital cüzdanınızı Quik ekosistemine bağlamanız gerekir. Dijital cüzdanınız bağlandıktan sonrasında, işlemleri düzenlemenize ve alan adınızı basmanıza olanak tanır.

Satın almak istediğiniz alan adı için Quik.com’a bakın. Alan adı uygunsa, işlemi dijital cüzdanınız üstünden onaylayabilir ve basabilirsiniz.

Sadece, kaydetmeye çalıştığınız belirli alan adı mevcut değilse, bu, başka bir kullanıcının aslına bakarsan edinmiş olduğu anlamına gelir. Quick P2P marketplace’te kullanıcı ile görüşerek, onlardan domain satın alabilirsiniz.

Aldığınız alan, merkezi olmayan bir internet sayfası oluşturmak için kullanılabilir yada bir varlık olarak da saklanabilir. Quik.com’da alan adına yatırım yapmak, web3’e, netin geleceğine ve meta veriye yatırım yapıldığını gösteriyordu.

Kullanılmayan birçok potansiyel ve gizli saklı mücevher ile bu yatırım potansiyelle doludur.

Quik.com’u Şimdi Ziyaret Edin

Quik’in telgraf grubuna katılın – https://t.me/quikcom

Quik’i CMC’de takip edin – https://coinmarketcap.com/currencies/quik

NFT alan adları hakkında daha çok data edinin – https://metatelegraph.com/metaverse-domains-how-to-buy-faq/

Quik’i Instagram’da takip edin – https://www.instagram.com/quikdotcom/

Twitter’da Quik’i takip edin – https://twitter.com/quikdotcom


Bu sponsorlu bir gönderidir. Hedef kitlemize iyi mi ulaşacağınızı buradan öğrenin. Aşağıdaki yasal uyarıyı okuyun.

Bitcoin.com Medya

Bitcoin.com, kripto ile ilgili her şey için önde gelen kaynaktır. Basın bültenleri, sponsorlu gönderiler, podcast’ler ve öteki seçenekler hakkında konuşmak için [email protected] ile iletişime geçin.

Fotoğraf Kredisi: Shutterstock, Pixabay, Wiki Commons

mesuliyet reddi: Bu yazı bilgilendirme amaçlıdır. Satın alma yada satma teklifinin direkt teklifi yada talebi yada herhangi bir ürün, hizmet yada firmanın tavsiyesi yada onayı değildir. Bitcoin.com yatırım, vergi, yasal yada muhasebe tavsiyesi sağlamaz. Ne şirket ne de yazar, bu makalede belirtilen herhangi bir içerik, mal yada hizmetin kullanımından yada bunlara güvenilmesinden meydana gelen yada niçin olduğu yada bunlarla bağlantılı olduğu iddia edilen herhangi bir zarar yada kayıptan direkt yada dolaylı olarak görevli değildir.

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası