Microsoft, Edge tarayıcı Web3 cüzdanını test ediyor

Microsoft, bir kripto para birimi ve NFT uyumlu Web3 cüzdanını Edge web tarayıcısına entegre etmek için çalışıyor.

Microsoft, kripto para birimlerini ve NFT’leri web tarayıcısına entegre etmek istiyor

Zaman zaman önemli bilgileri kamuoyuna sızdıran yazılım uzmanı Albacore, Twitter’da yaptığı bir paylaşımda Microsoft’un yeni olduğunu söyledi. web3 portföyünün ilk aşamalarını açıklayan bir dizi açıklama ile. kenar kullanıcı arayüzünün ekran görüntüsünü paylaştı.

Ancak Albacore sert bir şekilde, “Microsoft Edge’in şüpheli gelecek özelliklerinin en yenisi olan Crypto Wallet, bu tür şeyleri varsayılan tarayıcıda yapmanın nasıl bir his olduğundan emin değil” dedi.

İlk ekran görüntüsü kenar Cüzdanın tanıtım sayfasına aittir ve Microsoft şu ifadeleri kullanmıştır: “İlk Web3 Portföyümüzü test etmenizi ve yol boyunca dürüst geri bildirimde bulunmanızı öneririz.”

Doğru bulunursa, cüzdanın Microsoft’un şifrelerine ve kurtarma anahtarlarına erişimi olmadığı ve ayrıca yüklü bir tarayıcı uzantısı yerine Edge’e gömüleceği tahmin ediliyor.

Ekli ekran görüntüleri kripto Varlık ticareti yapma, gönderme ve satın alma yeteneğini gösteren kripto para birimi değişimi madeni para tabanı ve altyapı şirketi Web3’ten entegre cüzdanlar MoonPay kripto satın almaya ve para yatırmaya yardımcı olan platformlar olarak gösterilirler.

NFT’lerAltındaki kullanıcı arayüzüne bakıldığında, yatırımcıların ilk NFT’lerini bulmak için farklı pazarlarda gezinmeleri gerekeceği belirtiliyor. Microsoft, NFT koleksiyonları oluşturuldukça arayüz içindeki pazarları düzenleyeceğine dikkat çekti.

Microsoft’un bu son tarayıcı hamlesi, popülerlik açısından genellikle Google’ın Chrome ve Apple’ın Safari gibi rakiplerinin gerisinde kalan Edge’in tekliflerini ve yeteneklerini önemli ölçüde artırma çabası olarak da görülebilir.

Son olarak, 7 Şubat’ta Microsoft, yeni Bing ve Edge tarayıcı güncellemelerinin bir parçası olarak OpenAI’nin ChatGPT’si aracılığıyla çalıştırılabilen yapay zeka (AI) tabanlı arama ve sohbet motorlarının entegrasyonunu duyurdu.

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası