Minerset․com Yeni 200 Megavatlık Kripto-Madencilik Tesisini Duyurdu – Basın Bülteni Bitcoin Haberleri

0


BASIN BÜLTENİ. Kripto para madenciliği donanım satışları ve lojistiğinde önder olarak malum Minerset, dünya genelinde 200’den fazla yatırımcıya 120.000’den fazla kripto madenciliği aleti dağıtarak 300 milyon dolardan fazla gelir elde etti. Bir kripto para madenciliği ekosisteminde kuvvetli bir destekçi ve ağır bir yatırımcı olarak Minerset, Cenup Carolina’da yatırımcıların Bitcoin madenciliğine başlamasını sağlayacak bir madencilik tesisi inşa etmeye başladığını duyurmaktan coşku duyuyor (BTC) etkili bir halde.

Minerset Farms hizmetlerini güvence altına aldı Bit5ive 1 Haziran 2022’de yayına hazır olmayı hedefleyen tüm altyapıları projelendirmek, yönetmek, tedarik etmek ve oluşturmak. Yeni site başlangıçta bir seferde 2.240 madenciyi barındırma kapasitesine haiz sekize bir megavatlık Bit5ive madencilik kapsüllerine ev sahipliği meydana getirecek. ortalama 224 petahash toplam hash oranı.

Bir grup olarak Minerset, yeşil madenciliğe sıkı bir halde inanıyor ve sürdürülebilir bir kripto ekosistemi sağlamak için yenilenebilir enerji kullanımının ne kadar mühim bulunduğunu anlıyor. Minerset, sürdürülebilir nükleer enerjinin bolluğu sebebiyle yeni madencilik tesisi için Cenup Carolina bölgesini dikkatle seçti.

“Bu, Minerset için bir tek bir başlangıç, bundan dolayı bu site nispeten kısa bir vakit diliminde 200 megavat ve ötesine gelişme potansiyeline haiz. Şimdiye kadar Minerset Holdings, madencilik çiftliği gayrimenkullerinde bir öz ana para yatırımcısıydı. Bu yeni site, Minerset’in kripto para birimi alanındaki tesirini artırmasını sağlıyor. Bir donanım dağıtıcısı olarak son beş yıldaki kuvvetli performansı ve artan satın alma gücü ile birleştiğinde, Minerset’in geleceği mevzusunda coşku duyuyoruz. Minerset Solutions LLC ve Minerset Farm LLC vasıtasıyla Minerset, bir numaralı kripto madenciliği çözüm sağlayıcısı olurken, bu siteye yaptığımız yatırımla kendi kendine madencilik yöntemiyle kıymet katma kabiliyetini artıracak” dedi. Minerset.

Mevcut barındırma paketleri ve Minerset’in sunmuş olduğu kapsamlı hizmetler hakkında daha çok informasyon için lütfen adresini ziyaret edin. Minerset.com/hosting/Minerset-South-Carolina-facility.

Bit5ive, şu anda ABD Birleşik Devletleri’nde gelişmekte olan birkaç projeyle kripto para birimi veri merkezlerinde liderdir. Bit5ive’in başarısı, çeşitli endüstrilerden ve mesleklerden gelen müşterilerine olan bağlılığında yatmaktadır. Şirket merkezi, veri merkezleri, satış ve satın alan hizmetleri için bir yönetim merkezi olarak hizmet veren Miami, Florida’da bulunmaktadır.

2017’nin başlarında piyasaya sürülen Minerset.com, yalnızca kapsamlı ekosistemimiz içinde erişilebilen tüm dijital madencilik gereksinimleri için tek duraklı bir çözüm olarak kendini kanıtladı:

– son olarak dijital madencilik donanımını ve altyapısını sağlamak

– akıcı, güvenli ve emniyetli lojistik sağlamak

– yatırımınızı büyütmek için eksiksiz barındırma çözümleri bulabileceğiniz küresel bir yenilenebilir madencilik çiftliği projeleri ağına erişim sağlama


Bu bir basın açıklamasıdır. Okuyucular, tanıtılan şirket yada bağlı kuruluşları yada hizmetleriyle ilgili herhangi bir işlem yapmadan ilkin kendi durum tespitlerini yapmalıdır. Bitcoin.com, basın bülteninde belirtilen herhangi bir içerik, mal yada hizmetin kullanımından yada bunlara güvenilmesinden meydana gelen yada niçin olduğu iddia edilen herhangi bir zarar yada kayıptan direkt yada dolaylı olarak görevli değildir.

Bitcoin.com Medya

Bitcoin.com, kripto ile ilgili her şey için önde gelen kaynaktır. Basın bültenleri, sponsorlu gönderiler, podcast’ler ve öteki seçenekler hakkında konuşmak için [email protected] ile iletişime geçin.

Fotoğraf Kredisi: Shutterstock, Pixabay, Wiki Commons

Cevap bırakın

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası