NBA, Playofflar için ‘Dinamik’ Ethereum NFT’lerini Duyurdu

0


Ulusal Basketbol Birliği başlamış olacak darphane olarak adlandırılan 18.000 varlıktan oluşan yaklaşmakta olan Ethereum NFT koleksiyonu Dernek Çarşamba günü.

NFT’ler bir dijital sanat eseri şeklinde bir varlığın sahipliğini gösteren benzersiz blok zinciri belirteçleridir. Her Association NFT, bu yılki playofflarda gerçek bir NBA oyuncusunu temsil ediyor. Katılan 16 değişik NBA takımından her oyuncunun 75 NFT’si olacak.

Sadece, gerçek oyuncularda olduğu şeklinde, bu NFT’ler durağan(durgun) kalmaz. NFT özellikleri, playofflar süresince her oyuncunun gerçek dünyadaki performansına bağlı olarak gelişecektir, şu demek oluyor ki belirli sayıda smaç, blok, üçlük, ribaund yada asist o oyuncunun imajını değiştirecektir. NFT arka planları ve “kareler” de oyuncunun takımının performansına gore değişecektir.

Bilhassa, Derneğin NFT’leri NBA fanatiklerine oldukca pahalıya mal olmayacak. Internet sayfası, NFT’lerin ücretsiz bir şekilde basılabileceğini, sadece ilgilenen koleksiyonerlerin Ethereum’daki gaz maliyetini ödemek zorunda kalacağını belirtiyor. Bununla beraber, NBA, NBA Top Shot NFT sahipleri için bazı varlıkları ayırıyor ve herkesi cüzdan başına maksimum bir tane ile sınırlandırıyor.

Satış öncesi para basımı başladıktan sonrasında, NFT sanatı Cuma günü açıklanacak ve aşağıdakiler şeklinde NFT pazarlarında görünecek: Açık deniz.

Haber kısa bir süre sonrasında geliyor NBA başlatıldı Bir Discord sunucusu (ortalama 50.000 üyeli) ve her şeye adanmış yeni bir Twitter hesabı “NBA x NFT” Bazıları NBA’in bir dava açtığına dikkat çektikten sonrasında ilgi de dönüyordu. ticari marka başvurusu Bu ayın başlarında “Association” markası için.

NFT pazarı bir tüm olarak yavaşlamak, spor NFT’lerine ilgi devam etti. Geçen hafta, Gary Vaynerchuk destekli NFT basketbol maçı baskınlar Polygon’da düşlem spor unvanını yapmaya destek olmak için 3,5 milyon dolarlık bir finansman turu duyurdu.

Gizyazı çözmenin en iyileri direkt gelen kutunuza.

Günlük, haftalık özetler ve derin incelemeler için derlenen en iyi haberleri direkt gelen kutunuza alın.

Cevap bırakın

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası