NELO, Dünyanın Her Yerindeki Oyunculara Geniş Ölçekte Benimseme Getirme Çabalarında Blockchain Game Alliance’a (BGA) Katıldı

0


Singapur, Singapur–(Newsfile Corp. – 21 Nisan 2022) – NELO’nun hedefi, dünyanın dört bir tarafındaki oyunculara ulaşmak ve ürünlerini küresel bir pazara sunmaktır. 28 Mart’ta başarı göstermiş bir halde tekrardan markalaşmalarının peşinden, ortak programlarının bir açık oturum üyesi olarak Blockchain Game Alliance’a (BGA) katıldılar.

NELO, Blockchain Game Alliance’a (BGA) Katıldı

Bu grafiğin geliştirilmiş bir sürümünü görüntülemek için lütfen şu adresi ziyaret edin:
https://orders.newsfilecorp.com/files/8741/121161_a773cf3e246efa5a_001full.jpg

Blockchain teknolojisine dayalı sanal ekonomilerin ortaya çıkışı, Feysbuk’un Metaverse’de baskın bir oyuncu olacağını duyurduğu 2021’de bir münakaşa mevzusu haline geldi. O zamandan beri, büyük teknoloji şirketleri ve ana kullanıcılar sanal ortamı kucakladıkça Metaverse projeleri popülerlik kazanmıştır. BGA, sanal alanda bir iyi davranış kültürü oluşturmanın yanı sıra GameFi ve Metaverse geçişindeki dikkate kıymet projelere ışık tutmada araçsal bir rol oynayacak.

Blockchain Game Alliance üyeleri olarak NELO, gelecek nesiller için güvenli ve güvenilir bir blockchain sağlarken farkındalık yayma misyonuna odaklanmaya devam etmeyi planlıyor. Ek olarak NELO, İttifak’ın öteki üyelerini blok zinciri teknolojisini geliştirmede destekleyecektir.

NELO hakkında https://nelo.network/

NELO, Ethereum blok zinciri ağlarının sınırlamalarının üstesinden gelmiş olarak, Ethereum uyumlu blok zinciri ağları oluşturmak ve bağlamak için bir protokol ve çerçevedir. Geliştiricileri oyunlarının Metaverse’de konuşlandırılmasında desteklemek için Proof-of-Stake konsensüs algoritmasından yararlanan bir protokol ve altyapıdır. NELO’nun öncelikleri ve ilkeleri hız, güvenlik ve ölçeklenebilirliği ihtiva eder. Yüksek nitelikli profesyonellerden oluşan ekibi, tüm oyuncuların ve oyun geliştiricilerinin gereksinimlerini daha da uyumlu hale getirmek için tamamen kullanılabilen ve özelleştirilebilen bir platform meydana getirmeye kendini adamıştır.

NELO’nun ilk oyunu Neloverse, Ekim 2022’de piyasaya sürülecek. Özellikleri içinde NFT toprakları, oyun yapımcısı ve VoxEdit olacak. Oyuncuların kendi karakterlerini, görevlerini ve ek olarak zanaat merkezleri, galeriler, etkinlik mekanları benzer biçimde oyun içi işletmeleri, hayal gücünden gerçekleştirmeye kadar tanıtabilecekleri öteki yarat ve inşa oyunlarına benzer, kara tabanlı bir Metaverse’dir. NELO’nun topluluk üyeleri ve ilk yatırımcıları, oyunun gelişimine pozitif yönde geri bildirimde bulundular. Platform, şirketlere, markalara, ünlülere, oyunculara, YouTuber’lara ve tasarımcılara akılda kalıcı ve coşku verici deneyimler sunan çevrimiçi bir varlık oluşturma olanağı sağlayacak.

Blockchain Oyun İttifakı Hakkında https://www.blockchaingamealliance.org/

Blockchain Game Alliance, oyun endüstrisinde blockchain’i teşvik etmek için oluşturuldu. Misyonu, blok zincir teknolojisi bilincini çoğaltmak ve etraflarında kuvvetli topluluklar oluşturan yenilikçi oyunlar geliştirmektir. Ek olarak, bireylerin ve işletmelerin data alışverişinde bulunmaları, ortaklık yapmaları ve ağ oluşturmaları için açık bir platform sağlar.

Medya/İş İletişimi için:
Shawn Tan – İş Geliştirme ve Pazarlama Müdürü
[email protected]

Toplumsal medya:

Twitter: https://twitter.com/NELOnetwork

Instagram: https://www.instagram.com/nelo.network/

Feysbuk: https://www.feysbuk.com/NELOnetwork/

Telegram Resmi Grubu: https://t.me/NELOnetwork

Telegram Resmi Duyuruları: https://t.me/NELOnetworkNews

Bağlantı: https://www.linkedin.com/company/nelo-network/

Ihtilaf: https://discord.gg/NELOnetwork

Bu basın bülteninin kaynak sürümünü görüntülemek için lütfen https://www.newsfilecorp.com/release/121161 adresini ziyaret edin.

Cevap bırakın

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası