NFT Koleksiyonları Oluşturmak Kolaylaştı

0


JustMint, Öncesinden BT Bilgisi Olmadan Kolayca NFT Koleksiyonları Oluşturmak için Platformu Başlattı

GEROLSTEIN, ALMANYA, 28 Haziran 2022 /EINPresswire.com/ — NFT alanında, teknolojik bilgisi olmayan kişilerin, bilhassa de sanatçıların, bir BT uzmanı tutmak zorunda kalmadan NFT koleksiyonları oluşturmasına olanak tanıyan bir çevrimiçi hizmet olan JustMint, bugün piyasaya sürüldüğünü duyurdu. www.justmint.org platformunun

Şimdiye kadar NFT koleksiyonları oluşturmak, sanatçıların ve öteki teknik olmayan kişilerin ya bir programcı tutmasını ya da programlamayı kendilerinin yapmasını gerektiriyordu. JustMint, bir NFT koleksiyonu oluşturmak için lüzumlu her bileşeni sağlamak için eksiksiz bir çözüm geliştirdi ve hizmetlerini peşin maliyetlere maruz kalmadan sunuyorlar, “Kullanıcılarımızın ilk darphane ücretlerinin yalnızca %2,5’ini alıyoruz; blok zincirinde değiştirilebilir jeton (NFT). JustMint Kurucusu ve CEO’su Dennis Weishaar, tabiri caizse bir kazan-kazan.” dedi.

Weishaar, “Platformumuza entegre edilmiş eksiksiz bir internet sayfası düzenleyicimiz var. Kullanıcılar kendi üst düzey alan adlarını belirleyebilirler – bu yüzden, bir programcı tarafınca meydana getirilen bir internet sayfası ile bizim platformumuzda meydana getirilen bir internet sayfası içinde neredeyse hiçbir fark yoktur. Web sitelerimiz Vercel tarafınca barındırılıyor, bu yüzden sunucu tarafı oluşturmadan ve Vercel’in inanılmaz süratli Edge Network’ünden yararlanıyorlar. Web3/ akıllı sözleşme bağlantısı ve SSL, varsayılan olarak direkt web sitelerimizde yerleşiktir. Akıllı sözleşmelerimiz güncellenebilir ve en yeni özelliklerin tümüne haizdir.”

Bir koleksiyon oluşturmadan ilkin kullanıcılar, bireysel özelliklerin nadirlikleri ve karışım modları ve opaklıklar şeklinde görüntü efektleri şeklinde değişik parametreler ayarlayabilir. JustMint ek olarak kullananların Videoları, GIF’leri ve PNG’leri birbirinin yerine kullanmalarına, şu demek oluyor ki bu tarz şeyleri tek bir animasyonda birleştirmelerine olanak tanıyor, “Değişik dosya türlerinin, bilhassa hareketli/statik görsellerin ve videoların kombinasyonuna izin verecek altyapıyı oluşturmak kolay değildi”, diye deklare etti. Weishaar, “Yalnızca animasyonlar için destek sunmakla kalmayıp, saatler ve günler sürebilen alternatif çözümlere kıyasla eksiksiz bir koleksiyon oluşturmanın da yalnızca birkaç dakika sürdüğünü söylemekten gurur duyuyoruz.”

NFT koleksiyonları, 10.000’e kadar tekil görüntü ve kimi zaman daha fazlası ile birleştirilir. Her NFT görüntüsünün kendisi, çoğu zaman yüz bölümleri, giysiler, saçlar, arka plan ve keyifli aksesuarlar şeklinde insan benzeri özelliklerden meydana getirilen popüler NFT çizgi film karakterleri dahil olmak suretiyle değişik parçalardan oluşturulmuştur. Bir NFT’nin değişik bölümleri ender olabilir yada satılık nihai NFT görüntüsünün kıymetini belirleyen ısmarlama yönlere haiz olabilir.

Koleksiyon oluşturma sürecinin tamamı, kullanılan görüntülerin çözünürlüğüne yada animasyonların eklenip eklenmediğine bağlı olarak 30 saniye ile birkaç dakika içinde sürer. Kullanıcı memnun kaldığında, bir düğme tıklamasıyla akıllı bir sözleşme devreye alınabilir ve koleksiyonun son hali tamamlanır.

Bir NFT koleksiyonu yapmakla ilgili birden fazla parça vardır. En mühim yönler şunlardır:

• Özellik dosyaları ve parametreleri verilen binlerce benzersiz parça oluşturmak için bir algoritma gerektiren neslin kendisi
• Blok zincirinde yaşayan ve bir otomat şeklinde davranan değişmez kod olan akıllı bir sözleşme. Sözleşme, NFT sahibi ile alıcı içinde bir satış sözleşmesinin uygulanması için bir araçtır, böylece bir aracı yada merkezi otoriteye olan ihtiyacı ortadan kaldırır.
• Kullananların akıllı sözleşmeyle etkileşime girmesi için bir arayüz elde eden bir internet sayfası.

Daha çok data ve adım atmak için justmint.org adresini ziyaret edin. Sorularınız ve endişeleriniz için JustMint topluluğuna katılmak için discord.gg/justmint adresini ziyaret edin.

Dennis Weishaar
bir tek nane
[email protected]
Toplumsal medyada bizi ziyaret edin:
heyecan
Başka

Cevap bırakın

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası