NFT News: Under Armour Files Metaverse’e Girmek İçin Ticari Markalar

0


Dünya genişliyor ve DraftKings onunla beraber genişliyor. NFT’ler büyümeye devam ederken, bu günlük makaleler, uzaydaki son olarak haberler ve notlar için bir merkez görevi görecek.

Metaverse’de yeniyseniz, NFT’lerin ne olduğu ve iyi mi çalışmış oldukları hakkında süratli dökümümü inceleyin. Oyuna girmek isteyenler için MetaMask cüzdanı iyi mi kurulur makalemi okuyun.


Under Armor, NFT’ler terimi daha yaygın hale geldiğinden metaverse’e giren son olarak büyük şirkettir.

Ticari marka avukatı Josh Gerben Twitter’da, ayakkabı titanının 7 Nisan’da “Zırh Altında” ifadesi için ticari marka talebinde bulunduğunu duyurdu. , ayakkabı ve daha fazlası.

Under Armor, sanal NIKELAND mağazasında son zamanlarda başarı gören Nike’nin peşinden metaverse’e giren ikinci büyük ayakkabı işidir.

Bu muhtemelen metaverse’deki en iyi ayakkabı şirketleri arasındaki savaşın yalnız başlangıcıdır. Under Armour’un yaklaşmakta olan sanal kampanyası hakkında daha çok detay ortaya çıktıkça güncellemeler için bizi takip etmeye devam edin.


NFT Drops DK Toplumsal hesabını takip edin burada yaklaşan, canlı ve geçmiş düşüşlerle ilgili güncellemeler için.

DraftKings Marketplace sohbetine katılın DK Toplumsal.


bu DraftKings Marketplace şu anda yalnızca ABD Birleşik Devletleri ve Kanada’da mevcuttur.

DraftKings Marketplace’te NFT satın almak ve satmak için 50 ABD eyaletinden yada Kanada’dan herhangi birinde 18+* ikamet ediyor olmanız gerekir.

*Alabama ve Nebraska’da 19+ olmalıdır.

*Iowa, Louisiana ve Massachusetts’te 21+ olmalıdır.

Erişim için ek gereksinimler:

Doğrulanmış bir DraftKings hesabınızın olması gerekir.

DraftKings Marketplace’te işlem yapmadan ilkin DraftKings Marketplace Kullanım Koşullarımızı ve DraftKings Marketplace Gizlilik Politikamızı kabul etmelisiniz.


Daha çok detay ve SSS için lütfen Hakkında sayfamıza yada SSS’li yardım merkezimize başvurun!

Cevap bırakın

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası