Nisan Ayında Yakından İzlenecek 4 Altcoin

0


Görsel deposu: Getty Images

Kripto tutarları toparlanma emareleri gösterdiğinden, bu kriptoları radarınıza alın.


Anahtar noktaları

  • Tezos ve COTI, her ikisi de akıllı sözleşme kriptolarıdır, sadece değişik amaçlara haizdir.
  • Audius, popüler bir merkezi olmayan müzik paylaşım platformudur.
  • Ethereum, yaza kadar bir hisse kanıtı modeliyle birleşmeyi tamamlayabilir.

2022’ye durgun bir başlangıç ​​yaptıktan sonrasında, kripto para tutarları nihayet Mart ayının sonunda yükselmeye başladı. Sadece son birkaç ayın bizlere öğrettiği bir şey var ise, o da kripto fiyatlarının tahmin edilemez olduğudur. Son fiyat artışı mükemmel bir işaret, sadece bir toparlanma hakkında konuşmaya adım atmak için hemen hemen oldukça erken ve Bitcoin’in (BTC) geçen senenin en yüksek seviyelerine yetişmesi için daha kat etmesi ihtiyaç duyulan uzun bir yol var.

Bununla beraber, piyasa duyarlılığı nihayet daha iyimser hale geldi. Kripto korkusu ve açgözlülük endeksi bir süredir “korku” yada “aşırı korku” gösterdi, sadece bunu yazarken “açgözlülüğe” dönüştü – doğrusu insanoğlu kripto çöküşünün geçmiş olduğu mevzusunda ümitli. Bu umutların sağlam temellere dayanıp dayanmadığını yalnız vakit gösterecek.

İşte Nisan ayı için seyretme listenize koyabileceğiniz dört madeni para.

1. Tezos (XTZ)

Tezos, nispeten iyi kurulmuş bir akıllı sözleşme kriptosudur. Sadece, geçen yıl Solana (SOL) yada Avalanche (AVAX) şeklinde paralarla aynı kazanımları yayınlayamadı. Bunun sebebi, projenin yönetim zorlukları yaşaması ve 2017/2018’deki ICO’sunun peşinden yatırımcı güveninde mühim bir düşüşe yol açan davalarla karşı karşıya kalması olabilir. Sadece, gelgit değişiyor olabilir.

Tezos yalnız büyük bir yükseltme başlatmak suretiyle değil, bununla birlikte takas edilemez token (NFT) alanında da çekiş kazanmaya başlıyor. Rarible şeklinde birkaç NFT pazarı, Tezos blok zincirinde NFT’ler sunar. Yakın tarihindeki bir Coinbase anketi, birçok kullanıcının kendisini Ethereum’a çevre dostu bir alternatif olarak satan Tezos ağını NFT platformuna eklediğini görmek istediğini gösterdi.

Kripto para borsaları: Coinbase, Binance, Binance.US, Kraken, Gemini ve ötekiler.

(*4*)

En iyi kripto oyunumuz bir jeton değil – İşte sebebi

Bitcoin, Dogecoin ve ötekiler şeklinde daha geniş kripto pazarı için uzun vadeli bir seç ve kürek çözümü olarak kendini muhteşem bir halde konumlandıran bir şirket bulduk. Aslen, daha ilkin asla hesabınız olmasa ve hatta adını duymamış olsanız bile, muhtemelen bu firmanın teknolojisini son birkaç günde kullandınız. Bu kadar yaygın hale geldi.

için bugün kaydolun Yığın Danışmanı ve bu şirket ve uzun vadeli bir yatırım olarak getirisi hakkında tam kapsamlı data alabileceğiniz hususi raporumuza erişin. Daha çok data edinin ve bugün bir hususi yeni üye indirimi.

Adım atmak

2. COTI (COTI)

COTI, kendisini “ödemelerin nihai elektrik şebekesi” olarak oluşturmak istiyor. COTI, insanların durağan(durgun) paralar ve dijital ödeme ağları oluşturmasını kolaylaştırmayı amaçlayan akıllı sözleşmeli bir kriptodur. Yalnız değil — hem Terra (LUNA) hem de Stellar Lumens (XLM) benzer alanlarda çalışıyor. Sadece bunların ikisi de, COTI’nin yazı yazarken 186. sırada yer almış olduğu piyasa değerine bakılırsa ilk 50 kriptoda.

COTI halihazırda Cardano (ADA) ile Djed stablecoin’inde ortaklık kuruyor. Hakkaten de, geçen hafta %30’un üstüne çıkan Cardano ile yakın ilişkisi, bu parayı radarınıza koymanızın bir sebebi. Bir diğeri, COTI ekosistemindeki fırsatlara odaklanmak için tasarlanmış bir yatırım fonu olan COTI Ventures’ın kısa sürede piyasaya sürülmesidir. 10 milyon dolarlık bir başlangıç ​​bütçesine haiz ve ilk yatırımını WingRiders adlı Cardano tabanlı merkezi olmayan bir borsaya yapmış oldu.

Kripto para borsaları: Coinbase, Binance, KuCoin, Gate.io ve ötekiler.

3. Audius (SES)

Audius, her insanın ses dağıtmasına, para kazanmasına ve ses akışı yapmasına izin vermeyi amaçlayan birkaç Web 3 müzik akış platformundan biridir. Bir plak şirketine gerek kalmadan direkt seyircileriyle bağlantı kurmalarına izin vererek sanatçıları güçlendirmek istiyor. Kripto şu anda geçen Mart’taki tüm zamanların en yüksek seviyesinden %70’in üstünde işlem görüyor ve uzun solukta radarınızda olması iyi bir Web 3 projesi olabilir.

2018’de kurulan Audius’un halihazırda 1 milyonun üstünde aylık dinleyicisi var. TikTok ile yapmış olduğu ortaklık anlaşması, blockchain müzik alanında kilit bir oyuncu olarak konumunu pekiştirdi. Audius ek olarak kısa sürede Solana blok zincirine geçişini de tamamladı. Bu, kullananların ve içerik oluşturucuların süratli, düşük maliyetli işlemlerden yararlanabileceği anlamına gelir.

Kripto para borsaları: Binance, Binance.US, Gemini, Kraken, Crypto.com ve ötekiler.

4. Ethereum (ETH)

Ethereum’u en sona bıraktım zira o denli büyük ki pek bir çok onu bir altcoin olarak görmüyor. Bununla beraber, gaz yakan iş kanıtı doğrulama modelinden daha çevre dostu hisse kanıtı sistemine geçiş için oldukça mühim bir geçişe yakındır. Bu uzun süreden beri beklenen adım bununla birlikte “Birleştirme” olarak da bilinir ve Ethereum kurucusu Vitalik Buterin bunun bu yaz gerçekleşeceğini söylemiş oldu.

Bu, daha büyük bir aşamalı yükseltmenin yalnızca bir parçası, sadece gene de mühim bir kilometre taşı olacak. Yükseltme ile ilgili beklentiler arttıkça, Ethereum neredeyse her kripto yatırımcısı için akılda duracak. Başarı göstermiş bir geçiş, sanayi genelinde itimat oluşturabilir; tersine, teknik problemler, her türlü fiyat iyileşmesini frenleyebilir.

Çoğundan temin edilebilir en iyi kripto para borsaları.

Bu kriptolar yalnız Nisan ayı için değil

Her ay size izlemeniz için bir takım altcoin sunuyoruz, sadece burada The Ascent’te uzun vadeli yatırımı savunuyoruz. Yukarıdaki paralar yalnız gelecek ay için değil, uzun solukta de dikkatinize kıymet. Ve araştırmanızı yaparken, uzun vadeli bir lens kullanmaya çalışmakta yarar var. Önümüzdeki birkaç ay içinde sıçrayabilecek projeler yerine, önümüzdeki beş ila 10 yıl içinde iyi performans gösterebileceğini düşündüğünüz projeleri arayın.

Kripto fiyatlarındaki son sıçrama abilir fiyat toparlanmasının başlangıcı olabilir. Sadece, hala birçok belirsizlik var. Bunlara düzenleyici gelişmeler, daha geniş ekonomik koşullar ve devam eden Rusya-Ukrayna çatışması dahildir. Yalnızca kaybetmeyi göze alabileceğiniz kadar para yatırdığınızdan güvenilir olun ve kripto yatırımlarını öteki finansal hedeflerin önüne koymayın. Bu şekilde, kripto tutarları yeniden düşerse finansal felaketle karşılaşmazsınız.

Uzman tarafınca seçilmiş bir borsada kripto satın alın ve satın

Dünya genelinde binlerce kripto para birimine erişmenizi bekleyen yüzlerce platform var. Ve sizin için doğru olanı bulmak için, sizin için en mühim olan özelliklere karar vermeniz gerekecek.

Başlamanıza destek olmak için bağımsız uzmanlarımız size 2022 için en iyi kripto para borsalarımızdan bazılarını sunmak için seçenekleri gözden geçirdi. Listeye buradan göz atın ve kripto yolculuğunuza bugün başlayın.

Cevap bırakın

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası