NOMO SOHO HOTEL, OTEL KONAKLAMA DENEYİMİ İLE ÜLKENİN İLK NFT’sini lanse etti

0


NoMo SoHo ve mülkiyeti, küresel gayrimenkul ve yatırım şirketi Sapir Corp Ltd. (“Sapir”), küratörlüğünde bir proje başlatmaktan gurur duyar. NFT, oteli ABD’de konuklara blok zincir teknolojisini kullanarak konaklama rezervasyonu yapmak için yenilikçi ve yeni bir yol sunan ilk otel yapıyor. Manhattan kent merkezinde moda, tasarım ve kültürün bağlantı noktasında yer edinen, Highgate tarafınca yönetilen 26 kattan oluşan, 264 odalı şık NoMo SoHo, SoHo semtindeki en yüksek binadır, kent silüetinin geniş panoramalarını sergiler ve ev sahipliği yapar. mahallenin meşhur NoMo Kitchen restoranı ve yeni oluşturulan kokteyl barı Nina’s x Liquid Lab.

SolidBlock’un platformunu ve teknolojisini kullanan, hususi olarak seçilmiş NFT’lerden oluşan NFTstays, NoMo SoHo’da üç ila altı gecelik konaklamalarla paketlenmiştir. Bu paketleri rezerve eden konuklar, ikonik otelin tanımlanabilir bir bölümünü gösteren bir NFT satın alarak rekabetçi fiyatlarla hususi tercihli fiyatlara erişebilecekler. NFT seçenekleri içinde NoMo Kitchen’daki The Lovewall ve otelin ana girişindeki ikonik kemeri olan “The Tunnel of Love” içeriyor. NFT paketleri üç gecelik konaklamalarla adım atar ve lansmanda kıymeti 836 USD olan 0,41 ETH’den fiyatlandırılır. 10 metrelik boydan boya pencerelere ve lüks olanaklara haiz lüks konuk odalarıyla beraber, bir NFT rezervasyonu yaparken ek avantajlar içinde geç check-out, parasız kahvaltı, karşılama ikramı ve daha fazlası yer alır.

NoMo Soho’nun sahibi Sapir, gayrimenkul için önde gelen bir tokenleştirme platformu olan SolidBlock ile ortaklık kurdu ve bu NFT teklifini yalnızca sınırı olan oranda piyasaya sürdü. Misafirler, belirli bir tarihe bağlı kalmaksızın, yaklaşan konaklamaları için ek avantajlarla beraber hususi NFT üye fiyatlarını güvence altına alma fırsatına haiz olacaklar.

Otel konaklamaları da dahil olmak suretiyle NFT’ler sunmaya yönelik bu hareket, Sapir’in Miami Surfside’da okyanus kıyısında lüks bir butik kat mülkiyeti olan Arte by Antonio Citterio’yu kısa sürede geliştirmesini takip ediyor. Surfside’da satılan bir çatı katı için metrekare başına en pahalı fiyat ve 2017’den bu yana Miami Beach’te ikinci en yüksek fiyat.

“Ülkenin bu yeni sınırı yöneten ilk oteli olmaktan inanılmaz gurur duyuyoruz” diyor. Alex Sapir, Sapir Corp Ltd.’nin Yönetim Kurulu Başkanı “NFT tekliflerimiz, NoMo SoHo’ya rekabet pozitif yanları ve daha da önemlisi, seçici konuklarımızın her biri için esneklik elde edecektir. Dünya genelinde dijital varlıkların ve dijital para biriminin kullanımına yönelik talep arttıkça, sektör lideri olarak hizmet vermekten bir kez daha gurur duyuyoruz. SolidBlock ile ortaklığımız yardımıyla, tıpkı Arte in Surfside’da üstün dereceli kıran satışlarda yaptığımız benzer biçimde, gayrimenkulün geleceği için zemin hazırlarken, teknolojiden anlayan seyircileri barındıracak şekilde uygulamalarımızı modernize ediyoruz.”

“Misafirlerimize yenilikçi ve çekici bir edinim sunarak otelcilik alanında yeni bir gerçeklik yaratıyoruz. Konuk, tutarları güvence altına alabilecek ve aynı anda artan oda konaklama talebini ve COVID sonrası New York konaklama piyasasının yenilenmesini yansıtan ikincil bir piyasadan yararlanabilecek. Maddi hizmetler ile maddi olmayan varlıklar içinde bağlantı oluşturmak, bizlere katılmayı seçecek sınırı olan sayıda NFT sahibine daha birçok avantaj sunan, devam ettirmeyi ve geliştirmeyi düşündüğümüz bir girişimdir” dedi. Sapir Corp Ltd’nin CEO’su Sharon Raz.

“NFT pazarı büyüyecek ve kamu hizmeti çözümlerine geçecek” dedi. SolidBlock CEO’su ve Kurucu Ortağı Yael Tamar. “SolidBlock, konaklama sektörüne ve misafirlerine benzersiz bir kıymet katmak için NFT teknolojisini kullanarak ergonomik kullanım örnekleri oluşturarak NFT’leri iyi mi kullandığımızı tekrardan şekillendiriyor. NFT konaklamaları otellerin konuklarına ek seçenekler ve esneklik sağlamak için Web3 blok zinciri teknolojisinden yararlanmasına destek verir. Bu program NoMo Soho’ya gelirlerini ve otel doluluk oranlarını artıracak bir avantaj sağlayacak.”

NFT paketlerinin rezervasyonu hakkında ek informasyon için lütfen https://www.nomosoho.com/nft/ adresini ziyaret edin.

(1 kez ziyaret edildi, bugün 6 ziyaret)

Cevap bırakın

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası