Nubank, Polygon ağında token başlatıyor

Brezilya merkezli fintech bankası Nubank, 19 Ekim’de Nucoin token’ın Polygon blockchain’inde başlatıldığını duyurdu. Böylece bankanın Latin ABD’daki 70 milyon müşterisine ödül programı sunmanın yolu açılacak.

Şirket, blockchain ağında token’ın 2023’ün ilk yarısında başlatılacağını ve alan kişi sadakat programının yanı sıra, banka ürünlerinden ücret ödemeden yaralanma olanağı sunacağını deklare etti. Token’lar avantaja, seçili ürünlerde indirime dönüştürülebiliyor. Nubank Nucoin Genel Müdürü Fernando Czapski, şu şekilde belirtti:

“Bu proje, blockchain teknolojisinin dönüştürücü potansiyeline inancımızda bir başka adımı temsil ediyor. Teknolojiyi daha da demokratikleştirmek için Nu app uygulamasında kripto paraların satın alımı, satışı ve yönetiminin ötesine geçiyoruz.”

Projenin ürün oluşturmada merkeziyetsiz süreç ve Web3 özellikleri şeklinde bilgileri, bu ay ortalama 2.000 müşterinin katılımıyla tartışılacak. Czapski, “Ürünümüzü piyasaya sürmeden ilkin iyice elden geçirmek için müşterileri de oluşum sürecine dahil etmeye ve müşterilerimizin beklenti ve gereksinimlerine uygun bir program oluşturduğumuzdan güvenli olmaya karar verdik,” diye deklare etti.

Polygon Kurucu Ortağı Sandeep Nailwal, “Dünyadaki en büyük dijital bankacılık kuruluşlarından birinin kripto para sunmaya başlaması, blockchain ve kriptonun kullanışlılığının kuvvetli bir kanıtı” diye belirtti.

Banka, mayıs ayında Paxos ile iş birliği yaparak, müşterilerinin uygulama yöntemiyle kripto para alıp satmasına ve saklamasına olanak sunmaya başlamıştı.

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası