OBASE halka arz tarihleri ne zaman? OBASE halka arz fiyatı ve hisse kodu bilgileri…

OBASE halka arz tarihleri ne zaman? OBASE halka arz fiyatı ve hisse kodu bilgileri… – Son Dakika Ekonomi Haberleri

OBASE halka arz tarihleri ne zaman? OBASE halka arz fiyatı ve hisse kodu bilgileri...

Türkiye’nin önemli yazılım şirketlerinden OBASE halka arz oluyor. Şirketin paylarının halka arzına ilişkin izahname, 21 Temmuz 2022 tarihinde Sermaye Piyasası Kurulu tarafından onaylanarak, 22 Temmuz 2022’de Kamuyu Aydınlatma Platformu’nda (KAP) yayımlandı. OBASE’in paylarının halka arzına; Türkiye Kalkınma ve Yatırım Bankası A.Ş. ile Ziraat Yatırım Menkul Değerler A.Ş. aracılık edecek. Borsa’da Satış yolu ile gerçekleştirilecek halka arzda, tüm yatırımcılar için “Eşit Dağıtım” yöntemi uygulanacak. Şirket paylarının halka arzı, “Borsa’da Satış – Sabit Fiyatla Talep Toplama ve Satış Yöntemi” ile gerçekleştirileceği için tahsisat grubu bulunmuyor.

OBASE HALKA ARZ TARİHLERİ, HİSSE FİYATI VE KODU

Yerli teknoloji şirketi yüzde 30,77’lik hala açıklık oranı ile 28-29 Temmuz tarihlerinde iki gün süreyle talep toplanacak. Halka arz fiyatı 10,50 TL, borsa kodu ise “OBASE” olarak belirlenen Şirketin halka arzına; Türkiye Kalkınma ve Yatırım Bankası A.Ş. ile Ziraat Yatırım Menkul Değerler A.Ş. aracılık ediyor. Sürece ilişkin detaylar, düzenlenen basın toplantısında kamuoyu ile paylaşıldı.

Temmuz ayı kira artış oranı 2022 hesaplama: Temmuz 2022 kira artış oranı ne kadar, yüzde kaç? Temmuz ayı kira artış oranı 2022 hesaplama: Temmuz 2022 kira artış oranı ne kadar, yüzde kaç?

Temmuz ayı kira artış oranı 2022 hesaplama: Temmuz 2022 kira artış oranı ne kadar, yüzde kaç?

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası