OKX, arazi müzayedesinden önce Everdome metaverse ile ortak oldu

0


OKX, Everdome ile meta veri deposuna giriyor.

SEYŞELLER, 30 Mayıs 2022 /PRNewswire/ — Dünya lideri kripto para uygulaması OKX bugün, hiper-gerçekçi metaverse olan Everdome’da mühim bir arazi sahibi bulunduğunu ve metaverse’e ilk adımını attığını duyurdu. Everdome’un önde gelen ortaklarından biri olarak OKX, meta veri deposu alanında inovasyona öncülük eden küresel bir ortaklığa katılıyor.

OKX, sürpriz ve keyif veren benzersiz kültürel programlama ve yenilikçi deneyimler tasarlamak için ortaklarını ve diğerlerini metaverse’e getirmek için Everdome ekibiyle beraber çalışacak. OKX ek olarak Everdome katılımcılarının kripto ve genel web3 ekosistemi mevzusundaki eğitimlerini ve anlayışlarını derinleştirmelerine destek olacak etkileşimli deneyimler tasarlayacak.

OKX, metaverse’e girişini kutlamak için Everdome metaverse’de fanatiklerine beş arsa verecek.

1. düzey kripto borsası olarak $1.5B günlük averaj işlem hacmi, OKX pazarda mühim bir oyuncu. OKX Global CMO’su Haider Rafique’in yeni pazarlama liderliği altında şirket, gözünü şu anda en üst düzey statüsünü genişletmeye dikti. Asya küresel olarak kriptonun en sevilen markalarından biri haline gelmiş olarak.

Son zamanlarda OKX, Manchester City Futbol Kulübü, McLaren F1 Yarış Ekibi ve F1 fanatiklerinin favorisi ile ortaklıklarını duyurdu. Daniel Ricciardo Yandaş deneyimini güçlendirmek ve taraftarları görevli bir halde yatırım yapabilmeleri için eğitmek amacıyla.

OKX’in Everdome ile metaverse’e girmesiyle konuşan OKX CMO Haider Rafique, şunları söylemiş oldu: “OKX, Everdome’u mühim bir ortak olarak genişletmekten coşku duyuyor ve Everdome metaverse’deki ilk ve en büyük toprak sahiplerinden biri olmaktan coşku duyuyor. Everdome, OKX’in metaverse’lerinde hemen hemen görülmemiş olan sürükleyici deneyimler yaratmasını sağlayacak. bir ortaklık. Sonucunda dünyaya Mars’ta yaşamı sürdürmenin iyi mi görünebileceğini ve kızıl gezegende işlem ve tecim yapma yollarımızı göstermek istiyoruz.”

Rob GrynCEO ve Everdome ve Metahero’nun Kurucusu, yeni ortaklık hakkında şunları söylemiş oldu: “OKX, Everdome için coşku verici ve istisnai yeni bir ortaktır, ki biz onu aramızda görmekten büyük mutluluk duyarız. Everdome ve OKX arasındaki ortaklaşa iş, metaverse ve web3 yolculuğunu daha da ileriye taşımamızı sağlayacak ve fotoğraf gerçekliğinde grafiklerden yararlanan derinden sürükleyici deneyimler sunmamızı elde edecektir. bağlantılı ve gerçek dünyalar arasındaki sınırları bulanıklaştırır.”

OKX, insanların binlerce kripto, dijital varlık ve koleksiyon ürünü alıp satabileceği, yatırım yapabileceği ve elinde dokunabileceği bir yerdir. Şirket inanılmaz bir gelişme yaşıyor. 2021’de platformdaki toplam işlem hacmi %700’den fazla artarken, platformda meydana gelen işlem sayısı %480 arttı.

Daha çok informasyon için lütfen iletişime geçin:

[email protected]

OKX hakkında

OKX dünya lideri bir kripto para borsası ve kendi kendini saklayan bir ekosistemdir. 180’den fazla internasyonal pazarda 20 milyondan fazla kullanıcı tarafınca güvenilen süratli, güvenli ve verimli platformumuz, küresel olarak perakende ve ustalaşmış yatırımcıların tercih alışverişidir.

2017’den bu yana OKX, kriptonun ve merkezi olmayan finansın gücü mevzusunda ortak çıkarları paylaşan küresel bir insan topluluğu haline geldi. Zenginlik yaratma fırsatlarından oluşan geniş bir ekosistemde insanlara kripto ile ilgili her şeyi öğrenme, tecim yapma, oyun oynama ve keşfetme yetkisi veriyoruz. OKX Exchange’in ötesinde MetaX, Web 3.0, metaverse oyun, NFT’ler ve merkezi olmayan iktisat yaşamına yönelik DeFi portalımızdır.

OKX hakkında daha çok informasyon edinmek için şu adresi ziyaret edin: https://www.okx.com/

OKX toplumsal medya: heyecan, LinkedIn, Telgraf

Everdome Hakkında

Everdome, en hiper gerçekçi meta veri deposunu yaratıyor. Markaları ve kullanıcıları dijital bir yaşamda bir araya getirmek, gerçek dünya deneyimiyle buluşuyor, hepsi de dijital ve fizyolojik dünyaları sorunsuz bir halde birbirine bağlamak amacıyla – sonuçta en gerçekçi web3 deneyimini yaratıyor.

Logo- https://mma.prnewswire.com/media/1826251/OKX_Logo_Logo.jpg

KAYNAK OKX

Cevap bırakın

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası