Perakende, Bitcoin Arzını Dağıtmaya Yardımcı Oluyor

0


Aşağıdakiler, Bitcoin Magazine’in premium pazarlar bülteni olan Bitcoin Magazine Pro’nun son sayısından bir alıntıdır. Bu içgörüleri ve öteki zincir üstü bitcoin pazar analizlerini direkt gelen kutunuza alan ilk kişilerden biri olmak için, şimdi abone ol.

Perakende, Arzın %14’üne Haizdir

En yaygın Bitcoin korku, belirsizlik ve kuşku (FUD) eleştirilerinden biri, arzın çoğunluğunun yoğun bir halde azınlığın elinde toplanmasıdır. Bugün mevcud her finansal sistem yada varlık sınıfı şeklinde, bu tür bir dağıtımda da bazı gerçekler var, sadece Bitcoin’in durumunda neredeyse devamlı abartılıyor.

Bitcoin’in tahmini perakende bireyler tarafınca tutulan arz oranı, her yıl ağdan daha çok hisse alıyor. İnternet bağlantısı ve akıllı telefonu olan her insanın edinebileceği dünyadaki tek varlıklardan biridir ve bayağı fert için inanılmaz derecede düşük benimseme sürtünmesi vardır.

Cevap bırakın

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası