Pilozoflar Metapill’i Ethereum Blockchain’e Tanıttı

0


Pillosofers, her biri binlerce benzersiz özelliği değişen nadirliklerle harmanlayarak oluşturulan 8.888 benzersiz, değiştirilemez jeton içeren bir kripto koleksiyonudur.

/EIN News/ — Hong Kong, 27 Mayıs 2022 (GLOBE NEWSWIRE) — NFT alanı her zamankinden daha canlı ve her gün düzinelerce yeni projeye ev sahipliği yapıyor. Ortaya çıkan projelerin bir çok, güzel duyu tarafa odaklanıyor, ender ve muhteşem dijital sanat olan karşılıksız jetonların kartlarını oynuyor.

Pilozoflar sahneye değişik bir zihniyetle girdiler. Bu kripto projesi, benzersiz bir öykü odaklı konsept tanıttı ve her seferinde bir kripto bloğu olan Ethereum blok zincirinde yepyeni bir metaverse inşa ediyor.

Pillosofers, 8.888 Uzaylı, Ziyaretçi ve İnsan’ın yanı sıra hemen hemen kitlelere açıklanmayan oldukça ender özelliklere haiz gizemli Bilinmeyen varlıkları getiren son olarak kripto projesidir.

Derin informasyon ve benzersiz bir öykü, Pillosophers’ın yükselen NFT projeleri denizi içinde öne çıkmasına destek olan birçok unsurdan bazıları:

“Pillosophers’ın yolculuğu, ‘Metapill’ olarak malum ilk hapı ortaya çıkardıklarında başladı. Üç değişik hap var ve her hapın kendi yan tesirleri var.”

Projenin kurucusuna bakılırsa, “haplar Pilosopher’ınızı genetik olarak değiştirebilir; onları herhangi bir şeye, gece iblislerine, günahkarlara ve hatta düşmüş meleklere dönüştürebilirdi. Üç hap vardır ve hepsi sınırlıdır, sadece bazıları aşırı sınırlıdır. Şu demek oluyor ki, hapların gücüne ve deneyimleyebilecekleri olasılıkların güzelliğine inanan, değişik haplar alarak Pilozofunun neye dönüştüğünü deneyimleyecek oldukça azca şahıs var. Fakat şimdilik, hepsi Metapill’i aldılar ve hemen hemen öteki ikisini deneyimlemediler. Pillosophers’ın kurucusu, yan etkilerin başlaması için bizi izlemeye devam edin” dedi.

Projenin misyonu, token sahibine benzersiz bir yarar sağlamaktır. Pillosophers’ın sözcüsüne bakılırsa, projenin bir numaralı önceliği ikonik sanat içerikli şaheserler yaratmak:

Sokak giyiminden oyuncaklara ve aksesuarlara kadar benzersiz fizyolojik ürünleriyle ortaya çıkacaklarını vaat eden neredeyse tüm NFT projelerinin “destek hizmetler” bölümünün altında okumaktan muhtemelen bıktığınızı biliyoruz. Sadece, bunun cemiyet için ideal bir destek program olmadığına inanıyoruz ve muhtemelen siz de o şekilde yapıyorsunuz, şu sebeple bunun için ödeme icra eden tek şahıs onlar. Bu yüzden önceliğimiz, Pilosophers’ı ödüllendirmek için topluluk içindeki yetenekli sanatçılar ve potansiyel olarak tanınmış markalarla ortaklaşa iş yaparak yüksek kaliteli ve ultra sınırı olan şaheserler ve koleksiyonlar tasarlamak ve dağıtmaktır.”

Pilozofların özelliklerini oluşturan benzersiz aksesuarlar, aksesuarlar, evcil hayvanlar, takipçiler ve giyim eşyaları binlerle ölçülür. Gelişmiş bir algoritma ile bir araya getirildiğinde, türünün tek örneği bir Pillosofer doğar.

Bazı Pilozoflar dijital DNA’larına derinden gömülü gizli saklı bir koda haizdir. Bazı ender Pilozofların sahipleri, benzersiz araçlara ve ödüllere hususi erişim elde etme fırsatına haiz olacaklar. Projenin sözcüsüne bakılırsa, Pillosofers projesinin nihai hedefi “sonunda Pilosophers çevresinde sürdürülebilir bir ekosistem yaratmak ve her Pillosofer için takılmak, rahatlamak ve fikirlerini paylaşmak, bağlantı oluşturmak ve birbirini desteklemek için bir sığınak inşa etmek”. Bu, tüm Pillosophers NFT sahiplerine açık olan ilk Metaverse salonu olacak olan Pillhub ile sağlanacaktır:

“Bilgisayar tarafınca oluşturulan ortamdan gerçek benzer biçimde görünen görüntüler ve nesnelerle yararlanarak, kullanıcıya çevrelerine dalmış olduklarını hissettirerek, üyelerimizin Metaverse deneyimini güçlendirmeyi amaçlıyoruz.”

Boru hattında fizyolojik mallar varken, Pillosofers Pillhub’ı inşa etmeye, topluluğunu genişletmeye ve 3D Pillosofer’ları geliştirmeye çalışıyor. Bu öykü odaklı proje, yeni NFT sanatçılarını, kripto meraklılarını, tasarımcılarını ve hobilerini Metaverse’ine dahil etmeyi ve sahiplerini Pillosophers’ın sürükleyici hayatına taşımak için dijital bir hap sunmayı dört gözle bekliyor.

Pilozoflar hakkında daha çok informasyon projenin internet sayfasında mevcuttur. resmi web sitesi.


Pillosophers Administration 
         [email protected]
         www.pillosophers.com/

Cevap bırakın

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası