Polkadot kurucu ortağı, Parity’deki CEO’luk görevinden istifa etti

Polkadot kurucu ortağı Gavin Wood, blokzincir altyapı şirketi Parity’deki CEO’luk görevinden istifa etti. Parity, Polkadot ekosisteminin arkasındaki geliştirici şirkettir. 

Wood, 21 Ekim tarihinde hiçbir vakit CEO’luk görevini istemediğini paylaştı. Gavin Wood geçici bir süreliğine CEO şeklinde davransa da “sonsuz mutluluğu” yakaladığı bir makam değildi. 

Wood, “Benimle çalışan hepimiz kalbimin nerede kaldığını bilir. Ben düşünür, kod yazarı, tasarımcı ve mimarım. Benim şeklinde birçok insan şeklinde, bende asenkron bir halde çalışıyorum” dedi ve ekledi: 

“İyi bir CEO, başkalarıyla fazlaca daha uyumlu ve erişilebilir olmalıdır. Şirketi hem içeride hem de dışarıda temsil etmekten keyif almalıdır. Ajandalarında fazlaca renkli kutularla dolu toplantıların ve çağrıların zamanlarının büyük bir bölümün kaplamasından rahatsız olmamalılardır.” 

Wood, ek olarak yeni CEO koltuğuna Parity kurucu ortağı Björn Wagner’ın oturacağını deklare etti. Gavin Wood, CEO’luk görevinden istifa etmesine karşın, şirkette büyük hissedarlardan biri olarak ve baş mimar olarak kalmaya devam edeceğini deklare etti. 

Wood, yeni rolünü üstlenen Polkaor ve Web3’ün daha geniş kitlelere hitap edebilmesi için çalışmalarına devam edeceğini söylemiş oldu. Wood, bu girişime gerçek bir Web3 platformunun, topluluk tasarımı ve zincire entegre birkaç toplumsal ilkel tasarlamalara ve geliştirmelere ihtiyacı olduğuna inanılmış olduğu için destek olacak. 

İlginizi çekebilir: Polkadot geliştirici faaliyetlerinde yeni üstün dereceli 

Parity, ilk EthCore olarak Gavin Wood Aeron Buchanan, TJ Saw, Ken Kappler ve Jutta Steiner tarafınca tarafınca 2015 senesinde kuruldu ve bundan bir yıl sonrasında Björn Wagner gruba kurucu ortak olarak katıldı. Polkadot ekosistemi 2020 senesinde başlatıldığından bu yana büyük bir büyümeye tanıklık etti. Polkadot, ek olarak birçok sanayi gözlemcisinin, onu, Ethereum’a rakip bir akıllı sözleşme protokolü olarak görmüş oldu. 

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası