Polygon (MATIC) balinası satış yaptı, kafalar karıştı

Balina hareketleri kripto para sektöründe büyük önem taşıyor. Öyle ki pek çok takipçi bu balinaların alım satım hareketlerini gözlemleyerek önemli analizler yapıyor. Bunun temel nedeni balinaların çoğunlukla belirli bir trend dalgası üzerinde hareket etmesidir.

Balinalar varlıklarını kripto para çöküşünden hemen önce satar ve yükseliş trendi başlamadan hemen önce satın alır. Elbette bu hesapların hareketleri takip edilerek farklı stratejiler oluşturulabilir.

Son olarak, zincir üstü veri izleyicilerinden biri olan LookChain, bir Polygon (MATIC) satışı tespit etti. İlk dönem MATIC adreslerinden biri olan Whale, 4,5 milyon MATIC’i ortalama 5,2 milyon DAI karşılığında 1,14 dolara sattı.

Adreslerin ortalama 0,02 dolar olan bu fonlardan bir kısmını aldığı düşünülürse, kar üç haneli rakamlara ulaştı. Ancak, satış hala mantıklı değildi.

Poligon balinasının (MATIC) satış dalgası dikkat çekti

Ethereum uyumlu blok zincirlerinden oluşan bir ağ oluşturan protokol olan Polygon, bir L2 çözümü olarak karşımıza çıkıyor. Kullanım için protokol belirtecine MATIC denir. Bir Layer 2 çözümü olan Polygon, Ethereum ana zinciri ile çalışan yan zincirler aracılığıyla ölçeklenebilirliği artırmayı, daha hızlı ve daha ucuz işlemler sağlamayı hedefliyor.

Eskiden Matic olan Polygon, 2017 yılında blockchain geliştiricileri Jaynti Kanani, Sandeep Nailwal ve iş danışmanı Anurag Arjun tarafından kuruldu. Protokol, Şubat 2021’de Polygon olarak yeniden adlandırıldı.

Polygon (MATIC) hakkında daha detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası