Portföyünüzü Geliştirebilirler mi? DailyCoin tarafından

0


CashFi (CFI), Ethereum Classic (ETC) ve ApeCoin (APE): Portföyünüzü Geliştirebilirler mi?

Kripto para dünyası, Hisse Kanıtı (POS) ve İş Kanıtı (POW) belirteçleriyle doldurulur. Bu belirteçler içinde bazıları kendilerini büyük yatırımlar olarak kanıtladı. Bu yazıda, cüzdanınıza layık olan bazı jetonları inceleyeceğiz.

Bu tokenler CashFi (CFI), (ETC) ve ApeCoin’dir. Daha fazlasını öğrenmek için okumaya devam edin.

CashFi (CFI)

CashFi (CFI), kullananların birçok blok zinciri hizmetinden yararlanmaları için ideal ekosistemi oluşturan bir POS belirtecidir. Bu hizmetler içinde likidite stake etme, NFT para basma ve ticareti ve bileşik varlık hizmetleri yer alır. Bu hizmetler, CashFi’yi (CFI) kripto para dünyasında devrim yaratabilecek iddialı bir proje haline getiriyor.

Geliştiriciler, projeyi geliştirmek için POS düşünce birliğini kullanıyor. POS konsensüsü, Classic (ETC) ve (SOL) benzer biçimde öteki en iyi blok zinciri projeleri tarafından kontrol edilmiş ve güvenilir olduğu kanıtlanmıştır. Geliştiriciler, potansiyel rakiplere nazaran daha iyi avantajlar sağlayacak bir kripto para birimi oluşturmak için mevcut bilgilerinin yanı sıra benzersiz beceri ve deneyimlerinden yararlanıyor.

Jeton, bir enerji verimliliği modeli vasıtasıyla çıkarılacaktır. Bunun yanı sıra kullanıcılar, platformdaki likit stake piyasalarından ve öteki DeFi protokollerinden büyük seviyede faydalanacaklar.

Bu özellikler, CashFi’yi (CFI) blok zinciri devrimini paylaşmak isteyenler için mükemmel bir proje haline getiriyor. Tüm yatırımcılara mühim finansal ödüller sunmayı vaat ediyor.

Jeton şu anda ön satışta. Bu zamanda bu jetonu satın alanlar, jeton büyük borsalarda listelendiğinde büyük zamanlarını amorti edecek yatırımlar yapıyorlar. Analistler, CashFi’nin (CFI), kullanıcılarına muhteşem hizmetler sunan gelişmiş POS sistemine büyük bir proje olacağını tahmin ediyor.

Resmi internet sayfasında, Telegram, Twitter (NYSE:) ve Instagram’da CashFi hakkında daha çok informasyon bulabilirsiniz. Ön satış hakkında daha çok informasyon için buraya tıklayın.

Ethereum Klasik (ETC)

Ethereum Classic (ETC), her yatırımcının kripto portföyüne dahil etmeyi düşünmesi ihtiyaç duyulan bir başka muhteşem kripto paradır. Yeni bir kripto para birimi olmasa da, bir sonraki boğa koşusunda değerinin artması olası kuvvetli bir token.

Büyük borsalarda yaygın olarak bulunur ve piyasada güvenilir bir istikrara haizdir. Analistler, kripto piyasası son düşüşünden çıktığında Ethereum Classic’in (ETC) fiyatının artacağını şimdiden tahmin ediyor.

Merkezi olmayan yapısı, süratli işlem süreleri ve çoklu kullanım durumları sebebiyle şu anda mühim bir Altcoin konumunu elinde tutuyor.

ApeCoin (APE)

ApeCoin (APE) 2020’de oluşturuldu ve şu anda milyarlarca jetona haiz. Kripto para piyasasına geç girmesine karşın, kendisi için bir topluluk oluşturdu ve şu anda milyarlarca ABD doları değerinde. Binance benzer biçimde büyük borsalarda halka açık olarak işlem görmektedir.

ApeCoin (APE), Delegated Proof-of-Stake (DPoS) konsensüs algoritması üstünde çalışan, amaca yönelik benzersiz bir blok zincirine haizdir. Ek olarak kullanıcıları için eylemsiz kazançlar yaratan benzersiz bir stake sistemine haizdir.

ApeCoin (APE) stake sistemini öbürlerinden değişik kılan özelliklerden biri, herhangi bir stake için minimum gereksiniminin olmamasıdır. Kullanıcılar platformda herhangi bir oranda APE bahsi yapabilir. Ek olarak süratli işlem ücretlerinden ve leziz düşük maliyetlerden yararlanırlar.

ApeCoin’i (APE) öne çıkaran şeylerden biri de NFT değeridir. Şu anda CoinMarketCap’teki en kıymetli NFT parası.

Tüm bu madeni paraların, onları kıymetli yatırımlar icra eden mükemmel kullanım durumları vardır. Büyük getiriler elde etmek için düşük fiyatlı madeni paralar arayanlar, CFI benzer biçimde satış öncesi tokenleri araştırmalıdır.

DailyCoin’de okumaya devam edin

Cevap bırakın

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası