Reddit, Ethereum NFT’lerini Entegre Ediyor – Trustnodes

0


Dünyanın en büyük toplumsal ağlarından kabul edilen Reddit, platformuna ethereum tabanlı NFT’leri dahil etti.

Dört NFT (yukarıda resmedilmiştir), Reddit platformunda bir avatar olarak kullanılmak suretiyle her biri 400.000 dolara satıldı.

Kendi NFT’nizi avatar olarak kullanamazsınız. Dördünden birine haiz değilseniz, bir tek belirli bir jpeg kullanmanız gerekir.

Reddit NFT entegrasyonu, Mart 2022

Mevcut son aşama sınırı olan NFT’ler, bunun muhtemelen NFT’leri entegre etmenin Reddit’te iyi mi çalışabileceğini görmek için bir tek bir ilk kontrol bulunduğunu gösteriyor.

Bu, insanların kendi avatar NFT’lerini satış olarak yada bir tek bir işlev olarak basmalarına izin vererek kolayca genişletilebilir.

Yada platformun gerektirdiği şekilde Metamask ile bağlandıktan sonrasında haiz olduğunuz herhangi bir NFT’yi kullanabilirsiniz.

İşlevleri, onları yeni Reddit tasarımında daha belirgin hale getirmeye çalışıyor olabilecekleri profil sayfanızda görüntülemektir.

Ek olarak, insanların hala oldukca popüler olan eski Reddit tasarımından yenisine geçmelerini sağlamanın bir yolu olabilir.

Twitter ek olarak NFT’leri bir profil resmi olarak entegre etmeye çalıştı, bunun iyi mi gittiği oldukca net değil zira burada yırtıcı doğada pek çoğuna rastlamadık. itimat düğümleri.

Bilhassa kullanıcının ethereum adresi Twitter’da gösterildiği benzer biçimde gösteriliyorsa, gizlilik endişeleri vardır, zira o süre potansiyel olarak birinin servetini ve finansal faaliyetlerini görebilirsiniz.

Ölçekte, bunların tümü blok zinciri adreslerini takma adlardan arındırmak için grafik haline getirilebilir, bu da uygulamada banka hesabınızı temelde açık kaynak yapmamak için büyük itina gösterilmesini gerektirir.

OpenSea’nin haiz olmadığı bir problem, zira blok zinciri adresi kullanıcı adı ve hesaptır.

Reddit ve Twitter ek olarak, ethereum adreslerini gerçek adlarına eklemekten çekinmedikçe, kullanıcı isterse bir takma ad vererek blok zinciri hesaplarına da izin verebilir.

Bundan dolayı, hem Reddit hem de Twitter, NFT’leri entegre etmede muhtemelen yavaşlıyor, sadece bu yeni buluş artık her ikisinin de denemesi için yeterince yaygın hale geldi.

Cevap bırakın

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası