Relai, her satın alma yoluyla BTC’nin kilidini açmak için bitcoin banka kartını piyasaya sürecek

0


Kitle fonlaması projesine daha çok perakende yatırımcı çekmek için Relai, 5.000 € yada daha çok yatırım yapanlar için Relai uygulamasındaki işlemlerde %0 ücret sözü verdi.

Relai, şu anda Crowdcube vasıtasıyla perakende yatırımcılardan fon toplamış olduğu bir zamanda bir bitcoin banka kartı başlatmayı planladığını duyurdu.

1.5 milyon Euro’luk kitle fonlaması hedefine, canlı yayına girdikten yalnız iki saat sonrasında ulaşıldı ve Crowdcube topluluğu tarafınca 2 milyon Euro’dan fazla para sözü verildi ve zam için üç hafta kaldı.

Tutum ve yatırım uygulaması, bitcoin yatırımını ve tasarrufunu hepimiz için her yerde mümkün kılma misyonunu üstlendi. Bir bitcoin banka kartı, BTC’yi ana akıma getirmek için bir sonraki naturel adım olacaktır.

Amaç, kullanıcıları için her satın alma yoluyla bitcoin’in kilidini açmaktır; bu, Relai müşterilerinin günlük yaşamlarını sürdürürken bitcoin holdinglerini oluşturabilecekleri anlamına gelir.

İsviçre merkezli şirket, mobil uygulama güçlenerek şu anda Avrupa genelinde 24.000’den fazla etken kullanıcıya haiz olduğu için Bitcoin banka kartının bu yıl en kısa sürede kullanıma sunulmasını bekliyor.

Kitle fonlaması projesine daha çok perakende yatırımcı çekmek için Relai, 5.000 € yada daha çok yatırım yapanlar için Relai uygulamasındaki işlemlerde %0 ücret sözü verdi.

Relai CEO’su ve Kurucusu Julian Liniger şunları söylemiş oldu: “Yüzlerce yatırımcıyı masaya çağrı etmek inanılmazdı ve zammın erken başarısı göz önüne alındığında, ürün yol haritası planlarımızı şimdiden ilerletebildik. Sahiplerine yaptıkları her satın alma işleminde haiz oldukları bitcoinleri büyütme fırsatı verecek olan bitcoin banka kartımızı geliştirmekten coşku duyuyoruz. Bitcoin hızla ana akıma geçiyor ve bunun şeklinde yeniliklerle orijinal kripto para birimi için oldukca mühim bir zamanda kilit bir rol oynamaya devam edeceğiz.”

Relai, Julian’ın Zürih’teki F10 hackathon’da sorunsuz bir Bitcoin uygulaması fikri üstünde çalışmaya adım atmak için CTO Adem Bilican ile güçlerini birleştirdiği 2020’de piyasaya sürülmesinden bu yana platformu vasıtasıyla 35 milyon CHF’den fazla bitcoin yatırımı yapıldığını iddia ediyor.

“Aylarca devam eden ter, kan ve gözyaşının peşinden” Relai uygulaması, uygulama mağazalarına ulaştı ve 2020 yılını toplam 2 milyon CHF işlem hacmiyle tamamladı.

2021’de şirket, bir Bitcoin komisyoncusu oluşturmak ve düzenlenmiş bir sanal varlık hizmet sağlayıcısı olmak için A Serisi finansman turunda 2.5 Milyon CHF topladı.

Cevap bırakın

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası